bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że przydałby się :):)
0
No i Ekstra ;) !!!
0
pronik
Na stronie Realu też to dałeś i to kilka razy.Niektórym to powinno się zabraniać internetu.
0
Geble
Czym Bayern zdołał przekonać Javiego że ma iść do nich a nie do nas ? Dali 40 mln ? Wątpie ? A tak po za tym wie ktoś za ile T.Silva poszedł do PSG??
0
Inkk
O ile się nie mylę kadrą nie może się składać z więcej niż 25 piłkarzy tyle jest numerów co najwyżej możemy dobierać z Barcy B
0
Tylko żebyśmy czasem nie sciągali z powrotem Tello za kilka lat za 40 mln gdy ten okaże się mega napadziorem.
0
Powiem tak : Alba Pique Puyol Alves obrona marzeń
0
Myślę że możemy dać za Songa możemy dać te 25 mln nawet.
0
No zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
Ach już się nie mogę doczekać tego dwu meczu z Realem ....Ależ to będą emocje.
0
Jeden dwu godzinny trening dziennie zupełnie wystarcza ;)
0
Chociaż oglądałem analizę GD tego z grudnia gdy wygraliśmy 3-1 (analizował to jakaś hiszpańska telewizja) i było pokazane jak Barca w tym meczu przeszła do systemu 3-4-3 i grała tak praktycznie cały mecz i potrafiła wygrać z Realem to pokazuję że to ustawienie ma swoje mocne punkty.
0
Ustawienie 4-3-3 dało nam najwięcej tytułów.A gra 3-4-3 nie wyszła Pepowi myślę że chciał na siłę trochę wprowadzić "futbol totalny" przez to traciliśmy trochę głupich bramek i niestety nie strzelaliśmy jakoś niesamowicie dużo.
0
Nie mogłem oglądać meczu.Jak zagrali?
0
Kurde to naprawdę musiało być jakieś zajebiście skomplikowane złamanie...
0
barsa
To mnie rozbawiłeś.
0
A ja nie wiem co o tej imprezie myśleć rozumiem że to też ludzie ale sezon za tydzień ....mieli czas wcześniej gdy były wakacje.Nie pochwalam takiego czegoś.
0
matiFCBCulé
Z tym bohaterem to chyba się nie zgodzę moim zdaniem Valdes był bohaterem tego
0
Pamiętam jak kapitalnie poderwał Bace finale LM z Arsenalem gdyby nie on to nie wiem co by z tego było !:)
0
To chyba jakaś sterowana latająca koszulka Leo :D
0
marika10
"Mój kolega nie nawidzi messiego i barcelony"
Ta wiadomość zmieniła moje życie
0
Ja mogę tylko powiedzieć do wszystkich fanów. Pamiętajcie to jest wielka Barca najlepsza drużyna na świecie 21 wieku i nie pozwólcie żeby jakiś wynik Realu nas przestraszył ! !!:)
0
Brakuje tych podań Xaviego obawiam się że traci forme.
0
I skończcie pisać o Realu bo pewnie za chwile nie ich stronie będą pisać jak ich się strasznie boimy.
0
Realista7
Myślę że przez ten mecz piłkarze Realu wciąż czują ogromny respekt.
0
Co do Afellaya to ten piłkarz nigdy mnie nie przekonywał i nie wiem czemu on jest z nami.Tello jeszcze jest młody ma wielką szybkość i myślę że jeżeli ograł by się w jakimś klubie ale tak żeby w sezonie zagrał z 25-30 meczów (pełnych) to wtedy nabierze doświadczenia i myślę że może grać na poziomie Pedro więc trzeba go wypożyczyć.
0
hoeniker
No i jasne, że Real postraszył. Są niesamowicie mocni.
Real postraszył wielką Barce??? Chyba nie muszę ci przypominać jak ich zlaliśmy na CN?
0
Coś jest nie tak...
0
arturekker
Zgadzam się fantastyczny piłkarz.
0
mauerinho
Nie wierzysz w umiejętności Adriano?