bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład na mecz z ManU: Valdés, Alves, Puyol, Iniesta, Alexis, Messi, Mascherano, Sergio, Adriano, Tello i Sergi Roberto
0
Zeby był najsilniejszy skład
0
Na stronie Arsenalu nie ma nic o tym transferze.
0
Wypożyczyć na rok ale gdzieś do Hiszpanii
0
Sztifleer
Mimo że uwielbiam siatkówkę to dziś wybieram Barce !
0
Ważne że to my byliśmy górą kiedy w grę wchodził puchar LM
0
Stelios23
Myślę że Song ma szanse stać się u nasz lepszym niż Yaya nie jest tak drewniany.Ale myślę że do tego trzeba podejść ze spokojem bo o ile się nie mylę (jeśli tak poprawcie) nie ma żadnych oficjalnych informacji o tym transferze i ani Klub ani piłkarz w tej sprawie się nie wypowiadał.
0
Akurat Polska gra w siatke o 20 ;/
0
blazej99
Haha to mnie rozbawiłeś ;D
0
Tylko czy Wenger go puści
0
Tak tak tak !!!
0
Futbol totalny !
0
TylkoBarca!
Moim zdaniem Manchester City już jest na poziomie Realu bo mają niesamowitych grajków tylko brakuje tam trenera.
A Barcelona stawiając na młodych wychowanków wyróżnia się w świecie futbolu pp prostu Més que un club
0
FanRealu90
Nie rozumiem trochę tego że te szkółka dała 100mln.Oczywiście fajnie 100 mln z nieba nie spada ale tu chyba chodzi aby ci wychowankowie grali w swoim macierzystym klubie i zachwycali.Przecież Barca gdyby chciała to na samym Messim zarobiła by 200-250 mln.
0
Dasek
Myślę że było by ciekawie gdyby zjawiali się tu fani wielu klubów i kulturalnie prowadzili dyskusje lecz takich jak na lekarstwo.
0
FanRealu90
Napisałeś mają inna politykę.Ok zgodzę się z tobą.Ale myślę że zawsze człowieka bardziej cieszy jak klub stoi wychowankami i aż łezka się w oku kręci jak 8 wychowanków Barcy leje Real na Camp Nou 5-0
0
Raul najpierw grał w San Cristobal de Los Angeles Madryt później trafił do Atletico Madryt a później trafił do Realu i tylko dlatego że prezes Atletico rozwiązał grupe młodzieżową aby zaoszczędzić pieniądze.
0
FanRealu90
O rzeczywiście jest Morata.... A co do szkółki to jest różnica między mieć szkółkę a wychowywać wielkich piłarzy w niej.Bo szkółke to i Legia Warszawa ma.A tak po za tym skoro tak się upierasz to wymień jakiś wielkich wychowanków Realu.
0
Cochise
Może to to "szalbierstwo " ale ja tak uważam nie wiem czy jaki kolwiek klub ma tylu wychowanków ktorzy są mistrzami Europy i Świata.
0
FanRealu90
Nie macie szkólki i tyle a po za tym macie Mourinho który chyba żadnego młodego talentu nie odkrył (jeśli się mylę popraw mnie)
0
KingLeonidas, 2
Myślę że ten model Messiego jest jeszcze jakoś bardziej ulepszony od tych co da się kupić za 750 na Allegro.
0
Niedługo to buty będą same kopać ;D
0
"Ale może, jeśli zadzwoni prezydent"jakoś dziwnie to brzmi.Nie powinno być Ale jeśli zadzwoni prezydent.?
0
Widzę że wałkujecie ten temat karnego.Alexis się przewrocił bo "nie wyrobił" i karnego nie było.Ale z perspektywy sędziego wyglądało to na oczywisty faul ja też byłem przekonany że jest faul.
0
Jak zawsze !
0
Niechce siać hura optymizmu ale po takiej wypowiedzi jestem pewnien że Abidal wróci !!!!:)
0
Nie ma prostopadłych piłek ;/
0
george321213
Wygryzł by najlepszego defensywnego pomocnika na świecie i do tego wychowanka Barcy?? Puknij sie w glowe
0
Orientuje się ktoś czy leci na jakimś zagranicznym kanale w cyfrze +?
0
Messimilian,
Były jakieś bijatyki na oststnich GD ??