bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym postawił na ten sam skład co z Realem tylko za Adriano powinien zgrać Alba.
0
TurBoRuChacz
Widzę że twój nick to nie przypadek ;D
0
Najważniejsze żeby nic nie stracić ! Obstawiam 0-3
0
Nie zgadzam się tylko z Sergio spokojnie zagrał na 8 może i 8,5:)
0
Mimo że Juve szanuje i lubię ten klub do zawsze to od Davida proszę się odczepić :)!
0
Nie rozumiem tego waszego parcia na Ibiego.Co on takiego zrobił w Barcelonie oprócz asysty na SB 2 lata temu ???Chyba patrzycie przez pryzmat jego gry w Holandii.Nie ma dla niego miejsca.
0
Nine
Tak wiem tak ironicznie to napisałem ;)
0
Czyli znamy sekret tak genialnej gry Iniesty ! CTR360 Maestri III :D
0
Na 13 zdjęciu chyba nadal śmieją się z Valdesa ;D
0
kris81
Ale gra się 90 min
0
Real na Bernabeu jest słabszy w pojedynkach z Barcą nie wytrzymują chyba presji (komentarz kibica Realu)
Chyba coś w tym jest ;)
0
Dajcie sobie spokój z tym Valdesem to że nas nie raz uratował nie znaczy że ma strzelać samobóje.
0
Jestem spokojny tylko musimy tylko coś jest nie tak w obronie...Bo prowadzać grę mając posiadanie piłki (70%) tracimy dużo goli i to nie jest OK ;/
0
Krolewski94
Mourinho do tego pana z wąsem : Wygramy dzisiaj z Barcą!
0
Chłopaki zagrali świetny mecz tylko Valdes wszystko zepsuł.Busi zagrał genialnie momentami grał jak Iniesta ;D
0
Świetnie zareagowaliśmy na zdobytego gola
Ty chyba powinno być na straconego
0
predator
A co tu pisać redakcja nadal nie może się pozbierać po tym co zrobił Valdes.
0
marek1078
To idź się śmiej na realmadrid.pl lub na inny śmietnik :)
0
A jeśli chodzi o rewanż na SB to jestem spokojny już nie pamiętam kiedy ostatnio Real tam wygrał z nami...Wie ktoś może??? Na pewno nie w ostatnich 4 latach ?
0
ufomanish
Co ty stary pierdzielisz ?? Ciesz się że macie te 2 bramki bo Barca was dzisiaj zniszczyła...
0
Ogólnie zagraliśmy świetny mecz gdyby Leo strzelił na 4-1 to już by było genialnie ;)
0
ufomanish
A co grał CR?
0
Do wszystkich osób które bronią Valdesa :Sam trochę broniłem (4lata) i wiem że błędy każdy popełnia ale to nie jest błąd tylko jakaś nawet nie wiem jak to nazwać....Rozumiem błąd gdy bramkarz przepuści piłkę przez dłonie lub zrobi coś podobnego ale takie coś ??? Jak już mówiłem było trzeba tą piłkę wykopać,a nawet jak stracił ją to mógł próbować jakoś wślizgiem w jakiś sposób piłkę oddalić a on barował się z tym chudzielcem ahhh ;(
0
Tak dobrze zagraliśmy a Valdes robi taki błąd....Nie mieści mi się to wg głowie czemu on tej piłki za przeproszeniem nie wypier****** w piz**???
0
W tym filmiku jak było fight to tylko piłkarze Barcy latali w powietrzu :D
0
Ciekawe czy dokleją Songa do tego tunelu;D
0
Jednak bez Puyola ? ;>
0
Od razu poczułem się pewniej.
0
Najważniejszych się nauczył
0
Mamy masche i pique nie widzę problemu.