bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do naszej obrony to ja bym się pozbył "Piketa" za te 25 mln kupił za te pieniądze które są na transfery Hummelsa i dołożył pieniędzy do kasy uzyskanej za Gerarda i kupił drugiego światowej klasy obrońcy.Bo nie mogę już patrzeć co się dzieje w tej obronie.
0
Nie rozumiem tylko dlaczego Fabregas wszedł za Leo jak było trzeba skrzydłowego.Tello nadał by się idealnie a Alexis miał 2 kapitalne sytuacje a skończyło się jak zawsze
0
A mecze półfinałowe kiedy są rozgrywane ? Jaka data?
0
A Cyfra plus zostaje czy trzeba wykupić NC+ ?
0
Tak mój kod już działa,źle napisałem.Tylko jak będziecie kupować kod to zróbcie to jak najszybciej bo jak zrobicie to chwile przed meczem to kod może dojść z opóźnieniem ii załóżcie sobie tam konto bo jak wyłączycie przeglądarkę to chyba od nowa trzeba wysyłać sms.
0
Na tych wszystkich AzTV itp na 100 % zakodują zawsze tak jest.Ja wykupiłem na Onecie i się przekonam jak będzie działać bo neta mam średniego.
0
Już sobie poradziłem z tym kodem.A wie ktoś jaka jest jakość na i czy nie tnie na onecie ?
0
Kupiłem dostęp do transmisji na onecie i gdy wpisuje kod pisze że nie znaleziono kodu.Miał ktoś kiedyś tak ? Co trzeba zrobić ?
0
darekfh8
nPremium znika od 4.04.Od przyszłego tygodnia mecze LM będą na canal plus i nSport.
0
To są jakieś jaja ! Czy ludzie z n nie mogą wydać oficjalnego komunikatu na stronie na którym kanale będzie mecz tylko robią takie żarty !? Chyba jednak będzie trzeba wykupić transmisje na onecie.
0
Hasz29
Ja też byłbym rad i myślę że nie tylko ja i ty :) Teraz dużo osób ma nSport odkąd dali go na Cyfre +
0
Hasz29
To do 20:45 nie zobaczysz ;]
0
A reklamę już zmienili ?
0
Hasz29
Jeden z użytkowników na stronie napisał "Przed chwilą dzwoniłem na infolinię i dostałem informacje od miłej konsultantki że wprowadzono zmiany i mecz PSG-Barca będzie leciał na nSport. Przeproszono mnie jeszcze za nagłe zmiany."
0
sarbonero
I nSport to nie jest do powtórek pokazują normalnie mecze LM tylko nie wiadomo czy pokażą Bayern-Juve czy Barce
0
sarbonero
Co do meczu to ilu użytkowników tyle wersji ale wydaje się że mecz będzie na nSport.
0
Faktycznie Bakero podobny do Leo.Już myślałem że Maxwell bije się z Sirigu ;d
0
Czyli już na 100 % na Nsport?? Źródło?
0
Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie mający NC+ się denerwują że nie mają nPremium jak od początku było wiadomo że tego kanału już nie będzie i zniknie w czwartek a LM będzie na canal plus.Podpisując umowę trzeba dobrze wszystko przeczytać.
0
A dzwonił ktoś na tą infolinie?
0
Baddorf
Ej ale przeczytaj sobie to co napisał Przemas_Jaw niżej to chyba oznacza że mecz niestety na nPremium ;/
0
Wysłałem wiadomość do nich na jakim kanale puszczają.Zobaczymy może odpowiedzą.
0
Jak ktoś zadzwoni na tą infolinie to proszę aby powiedział jak to będzie.
0
Tak jak to jest z tym meczem ? :D Na nSport czy premium ? Ludzie mówią że konsultantka powiedziała że zwykłym a inni gadają że na premium? I jeszcze jedno pytanie.Kupował ktoś może transmisje na onecie ? Jaki obraz i czy nie zacina ? Jak działa na necie 1 mb/s?
0
2KamilFCB12
Jakieś źródło ? Czy tylko ten pasek na Nsport ?
0
Tutaj wypowiedź pewnego gościa na fejsie:
"MECZ BARCELONY JEST NA NSPORT HD !! BLAUGRANA.pl jak zawsze dobre info , dzwonilem do nc + i jest zmiana A w pasku faktycznie jest taka informacja i dodatkowo jest napisane start studia godz. 20 Wiecc nie mowcie ze tylko samo studio bedziee na nSport. Na ten moment jest taka decyzja nSport HD PSG - BARCELONA , nPremium bayern - juve "
Więc jeśli to prawda że dzwonił to mecz będzie na zwykłym NSport ;)
0
Pamiętacie jak jeszcze nie dawno Villa wgl. nie grał ?A teraz nie wyobrażamy sobie składu bez niego ! Dobrze że Tito dał mu szanse :))
0
RenKAN567,
Jak ja nienawidzę prima aprilis
0
BananeeK,
Boże skąd się biorą takie cymbały...
0
Mecz FC Barcelony z PSG będzie pokazywany tylko i wyłącznie na N Premium i w żadnej otwartej polskiej TV nie będzie ! Pozostaje tylko internet! Ile razy można powtarzać a i tak co chwile się ktoś pyta na jakim grają.
A orientuje się może ktoś czy na jakimś obcokrajowym kanale pokazują i nie będzie zakodowany ?