0

A Cyfra plus zostaje czy trzeba wykupić NC+ ?

0

Tak mój kod już działa,źle napisałem.Tylko jak będziecie kupować kod to zróbcie to jak najszybciej bo jak zrobicie to chwile przed meczem to kod może dojść z opóźnieniem ii załóżcie sobie tam konto bo jak wyłączycie przeglądarkę to chyba od nowa trzeba wysyłać sms.

0

Na tych wszystkich AzTV itp na 100 % zakodują zawsze tak jest.Ja wykupiłem na Onecie i się przekonam jak będzie działać bo neta mam średniego.

0

Już sobie poradziłem z tym kodem.A wie ktoś jaka jest jakość na i czy nie tnie na onecie ?

0

Kupiłem dostęp do transmisji na onecie i gdy wpisuje kod pisze że nie znaleziono kodu.Miał ktoś kiedyś tak ? Co trzeba zrobić ?

0

darekfh8
nPremium znika od 4.04.Od przyszłego tygodnia mecze LM będą na canal plus i nSport.

0

To są jakieś jaja ! Czy ludzie z n nie mogą wydać oficjalnego komunikatu na stronie na którym kanale będzie mecz tylko robią takie żarty !? Chyba jednak będzie trzeba wykupić transmisje na onecie.

0

Hasz29
Ja też byłbym rad i myślę że nie tylko ja i ty :) Teraz dużo osób ma nSport odkąd dali go na Cyfre +

0

Hasz29
To do 20:45 nie zobaczysz ;]

0

A reklamę już zmienili ?

0

Hasz29
Jeden z użytkowników na stronie napisał "Przed chwilą dzwoniłem na infolinię i dostałem informacje od miłej konsultantki że wprowadzono zmiany i mecz PSG-Barca będzie leciał na nSport. Przeproszono mnie jeszcze za nagłe zmiany."

0

sarbonero
I nSport to nie jest do powtórek pokazują normalnie mecze LM tylko nie wiadomo czy pokażą Bayern-Juve czy Barce

0

sarbonero
Co do meczu to ilu użytkowników tyle wersji ale wydaje się że mecz będzie na nSport.

0

Faktycznie Bakero podobny do Leo.Już myślałem że Maxwell bije się z Sirigu ;d

0

Czyli już na 100 % na Nsport?? Źródło?

0

Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie mający NC+ się denerwują że nie mają nPremium jak od początku było wiadomo że tego kanału już nie będzie i zniknie w czwartek a LM będzie na canal plus.Podpisując umowę trzeba dobrze wszystko przeczytać.

0

A dzwonił ktoś na tą infolinie?

0


Baddorf
Ej ale przeczytaj sobie to co napisał Przemas_Jaw niżej to chyba oznacza że mecz niestety na nPremium ;/

0

Wysłałem wiadomość do nich na jakim kanale puszczają.Zobaczymy może odpowiedzą.

0

Jak ktoś zadzwoni na tą infolinie to proszę aby powiedział jak to będzie.

0

Tak jak to jest z tym meczem ? :D Na nSport czy premium ? Ludzie mówią że konsultantka powiedziała że zwykłym a inni gadają że na premium? I jeszcze jedno pytanie.Kupował ktoś może transmisje na onecie ? Jaki obraz i czy nie zacina ? Jak działa na necie 1 mb/s?

0

2KamilFCB12
Jakieś źródło ? Czy tylko ten pasek na Nsport ?

0

Tutaj wypowiedź pewnego gościa na fejsie:
"MECZ BARCELONY JEST NA NSPORT HD !! BLAUGRANA.pl jak zawsze dobre info , dzwonilem do nc + i jest zmiana A w pasku faktycznie jest taka informacja i dodatkowo jest napisane start studia godz. 20 Wiecc nie mowcie ze tylko samo studio bedziee na nSport. Na ten moment jest taka decyzja nSport HD PSG - BARCELONA , nPremium bayern - juve "
Więc jeśli to prawda że dzwonił to mecz będzie na zwykłym NSport ;)

0

Pamiętacie jak jeszcze nie dawno Villa wgl. nie grał ?A teraz nie wyobrażamy sobie składu bez niego ! Dobrze że Tito dał mu szanse :))

0

RenKAN567,
Jak ja nienawidzę prima aprilis

0

BananeeK,
Boże skąd się biorą takie cymbały...

0

Mecz FC Barcelony z PSG będzie pokazywany tylko i wyłącznie na N Premium i w żadnej otwartej polskiej TV nie będzie ! Pozostaje tylko internet! Ile razy można powtarzać a i tak co chwile się ktoś pyta na jakim grają.
A orientuje się może ktoś czy na jakimś obcokrajowym kanale pokazują i nie będzie zakodowany ?

0

Mam nadzieję że nie będzie musiał się wykazywać ;)

0

Panowie mam pytanie odnośnie NC+.Czy Cyfra + zniknie i będzie trzeba założyć sobie np. NC+ czy nadal będzie cyfra z tymi kanałami co teraz ?

0

Uwielbiam Beckhama ale nie dałby nam tylko co R10. Gdy przyszedł do Realu to już był zmierzch jego wielkiej formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?