0

Zobaczycie nie taki Diabeł straszny jak go malują.Najważniejsze to strzelić tam bramkę najlepiej dwie.Arsenal pokazał że się da.

0

Uefa chce finał Barca-Real.Więc W tym momencie Real ma większe szanse na wyrzucenie Bayernu bo są po prostu są lepszej formie a my mamy braki w obronie i dopiero na finał Będziemy gotowi w 100%.Więc obstawiam że Bayern zagra z Realem a My z Borussią.A jeśli zagramy z Realem to oznacza że nie ma żadnej mafii.

0

Hasz 29
Najlepiej kupić ich obu.Sprzedać Pique i Masche.

0

Leo zagra od pierwszych minut.Bez niego słabo to widzę.O ile z Mallorca Fabregas sobie radził to tutaj z silnym i szybkimi stoperami i defensywnymi pomocnikami słabo to widzę.Jeśli Leo miałby nie zagrać to ja bym zdecydowanie posadził na ławce Cesca a wystawił taki atak : Tello,Villa,Pedro o ile Pedro też będzie zdrowy.

0

Ja w razie ewentualnego półfinału wolałbym żebyśmy trafili na Borussie.Niech Real się męczy prawdopodobnie z Bayernem.Myślę że z Borussia mamy podobne szanse jak z PSG czyli bardzo duże.Średnia Malaga narobiła im mega problemów.

0

Ja mimo wszystko postawiłbym w obronie na Busiego a w ataku Villa,Messi,Pedro

0

Najgorsze obawiam się że Thiago nigdy nie będzie wstanie zastąpić Xaviego

0

Od kiedy można zamawiać ?

0

Mistrzostwo świata ! Kupuje jak tylko wyjdzie !
Lepiej jakby napis Quatar był złoty.

0

A na tym weeb.tv opłaca się wykupić?

0

120 zł ??
A tak fajnie oglądało się w cyfrze za 65 zł ... Może coś zmienią.

0

Co do Pana Białasa byłem zaskoczony że miał takie problemy.Oglądam nieraz mecze Ligi Francuskiej i naprawdę komentuje z wysokim poziomie.

0

Alves już nie jest blond. Ściął się na łyso xd

0

Możemy być pewni że Leo zagra to już on jest i napewno da rade.

0

A za ile jest najtańszy pakiet aby oglądać te wszystkie mecz i LM ? Na innych kanałach mi nie zależy.

0

Aha czyli po prostu będzie trzeba zrobić aktualizacje kanałów?

0

A co mam zrobić aby mieć canal + family ? Przypominam że mam starą umowę jeszcze z Cyfra + nie dawno przedłużoną na dwa lata.

0

Czyli Liga Hiszpańska,Angielska,Polska,Francuzka normalnie zostaje na kanałach : Canal Plus Sport,Canal Plus Gol I Canal Plus Weekend?

0

Panowie mam pytanie nie na temat.
Mecze Barcy były na kanałach : Canal plus sport,Canal plus Gol i Canal plus weekend. Czy jak weszła NC+ coś się zmienia ?Bo słyszałem na mają być mecze jakieś na Canal plus family czy coś ? I jeśli mam Cyfre plus to dalej jest Cyfra czy trzeba przenieść się na NC + ?

0

Messi na swoim oficjalnym Facebooku :
Wrócę niedługo, na szczęście nie było tak poważnie.

0

A co do transmisji na onecie to gorąco polecam ! Wczoraj kupiłem po raz pierwszy mam neta 1.5 mb/s i ani razu nie zacieło a obraz był super ! Szkoda że wcześniej sobie nie kupowałem tych transmisji tylko męczyłem się na różnych stronach co cieło jak cholera.Ale teraz już mecze będą na nSport i canal plus a te kanały posiadam więc nie będzie problemu z oglądaniem meczów.

0

qbarca
Na CN nawet jak odpadaliśmy w tamtym roku z Chelsea to cały stadion śpiewał hymn ale nie ma co się kłócić.
Informacje o Leo są jak najbardziej prawdziwe.

0

qbarca
Nie porównuj atmosfery z CN do tego co wczoraj było w Paryżu bo to jakby porównywać malucha do porsche

0

pu50
Taką wiadomość napisał na fejsie portal LigaBBVA.pl.To wiarygodne źródło więc całe szczęście że nic mu nie jest

0

A tak wgl to atmosfera była tam tragiczna. Cicho jak w kościele tylko jak PSG gole strzelało to przez chwile było głośniej.W sumie to się im nie dziwie bo co to za klub jak tylko po sprowadzali gwiazdy za grube miliony i zero przywiązania do barw

0

Messi przeszedł badania i, jak informuje radio rac1, Argentyńczyk będzie pauzował maksymalnie 10 dni, a nie jak przewidywano wczoraj 3 tygodnie. Występ Leo w rewanżowym meczu z PSG wcale nie jest wykluczony!
Oł jee

0

Messi przeszedł badania i, jak informuje radio rac1, Argentyńczyk będzie pauzował maksymalnie 10 dni, a nie jak przewidywano wczoraj 3 tygodnie. Występ Leo w rewanżowym meczu z PSG wcale nie jest wykluczony!

0

Kurde kiedy te info o Messim.Badania rozpoczęły się o 11?

0

Ta Ramos się skusi grać u nas... Nie piszcie takich głupot.Wiadomo o której są te badania Leo??

0

Podobno już wyniki są i tak jak mówiono Messi nie zagra 3 tyg co by oznaczało że nie zagra w pierwszym meczu potencjalnego półfinału.
Wyobrażacie sobie awans do finału w meczu z Realem czy Bayernem bez Leo?? Bo ja nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?