0

Raz na wozie raz pod wozem :)

0

No ale coś mi się wydaję że te koszulki co on wstawił to oryginały.Popatrz na te plastry i dziurki przepuszczające powietrze i napis "Més que un club" przy szyi który chyba jest tylko na oryginałach.Nie wiem może się mylę:)

0

Nie na temat.Co myślicie o tych koszulkach ? http://allegro.pl/koszulka-fc-barcelona-2013-14-nadruk-s-m-l-xl-i3300975434.html . Czy nie wydaje się wam że koleś wstawił zdjęcia koszulek oryginalnych a sprzedaje repliki ?

0

Ja tam zawsze szanowałem Victora i lubiłem na nadal lubię.Dla mnie to ikona Barcy szkoda że decydował się na odejście.

0

Na Allegro są same drogie chyba oryginalne.Trochę dziwne bo pamiętam że zaraz po premierze strojów na ten sezon na allegro było pełno ofert po 120 zł.Trzeba czekać może niedługo się pojawią.

0

Wie ktoś gdzie można kupić replikę(podróbe) koszulki Barcelony? Za około 120 zł? Kupowałem właśnie taką koszulkę na sezon 2011-12 i naprawdę dużej różnicy nie ma a kosztowała 110zł.

0

Nawet Ewa Farna tam przesiaduje ?!! No nie żartuj... ;x

0

W białej koszulce do Barcelony ? Nie ładnie panie Neymar :)

0

Kurcze myślałem że Puyol będzie miał konferencje razem z Valdesem.To zmienia postać rzeczy.A więc to chyba jest prawdopodobne że chce ogłosić koniec kariery.Bo co innego? Chyba że chce podsumować odejście Abiego i Valdesa.Mam taką nadzieje.

0

Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

0

Myślę że Puyol jest tylko po to żeby pożegnać Valdesa. Na 100 % Puyol zostanie na przyszły sezon.

0

No nie wiem ani Alves ani Neymar za byle pieniądze nie przyszli.

0

Sprzedadzą Cavaniego. W jego miejsce kupią kogoś słabszego i w jaki sposób Benitez ma budować drużynę? Rozumiesz ?

0

Sprzedadzą Cavaniego kupią a jego miejsce kogoś słabszego i jak tu budować drużynę ?

0

na 100% będzie

0

na 100%

0

Jakby miał 11 to wszyscy napastnicy mieli by po kolei numery ;d Sanchez 9 ,Messi 10 a Neymar 11 ;d

0


Już czuje jak Dani i Neymar będą rezem tańcować ;D

0

Co do numer to wydaje mi się że Neymar przejmie 7 po Villi który już niedługo odejdzie z FCB. Bo nie wyobrażam sobie że zabrali by numer 11 Thiago chyba że on też odejdzie co było by niewybaczalnym błędem.Więc pewnie 7 dla Neymara.

0

Nie rozumiem waszego oburzenia.Bardzo się ciesze że Eric wygrał z tą chorobą i pokazał wielką siłę,brawa dla Niego ale przypominam wam że tu się gra w piłkę i to na najwyższym możliwym poziomie.Jeżeli Eric Abidal nie jest w stanie być w takiej kondycji i formię alby grać na najwyższym poziomie to nie wiem dla czego ma tutaj być? Dlatego że wygrał z rakiem ? Mój sąsiad też wygrał i ma grać w Barcelonie? Wiem że pewnie wiele osób się nie zgodzi i "zniszczy mnie" Ale takie jest moje zdanie.

0

"Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" oraz "Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata" te książki mogę ci polecić.Naprawdę można się dowiedzieć masę rzeczy o Messi jak i o tym co się dzieje w Barcelonie.

0

Popatrzcie na to https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=virvD2lsm1c ! Ach już nie mogę się doczekać następnego sezonu ! Już czuje co Neymar z Messim będą wyprawiać to może być najwspanialszy duet na świecie! Jeszcze gdyby Pedro i Alexis odzyskali swoją formę to byśmy mieli zabójczy atak ! VAMOS Visca el Barca !

0

28 mln

0

Ojciec Neymara powiedział że jego syn ogłosi jutro decyzje kibicom Santosu.Czyli teraz w Brazylii jest godzinna 21 czyli około jutro około 14 naszego czasy pewnie będzie ogłoszona decyzja

0

Jakiś mądry człowiek kiedyś powiedział tak :
"Nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." I ja skorzystam z jego rady i nie będę z tobą dyskutował.

0

Niektórzy z was zachowują się jak małe dzieci."Neymar dowiedział się że już wstał" itd... Boże to was bawi? Żenujące. Trzeba spokojnie czekać a nie pieprzyć głupoty.

0

Neymar wybierze Barce.A tak wgl to wątpię że ta druga opcja to Real ponieważ Real ostatnio negocjował transfer Isco a o Neymarze to mało było słychać.Ale jeśli to prawda i wybierze Real to będzie świnią i w GD na CN nie będzie miał życia.

0

Dać im max 30 mln a jak nie to pa pa.

0

Ależ jesteśmy skąpi.23 mln za takiego grajka? Do 50 mln które chce Santos sporo brakuje i watpie a raczej jestem pewny że na takie warunki się nie zgodzą.Wiec ciekawy jestem kogo Barca sprowadzi za żenujące 23 mln? Chyba jakiegoś juniora.

0

I będzie tam pewnie mało grał bo oni grają 2 defensywnymi Xabi i Khedira a ofensywni to Ozil i Modrić chyba że nowy trener zmieni styl i będą grać na dwóch ofensywnych ale w to wątpię bo pewnie trenerem będzie Carlo a on gra defensywnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?