Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Teraz zobaczyłem akcję z Valverde. Przecież to jest ewidentnie czerwona kartka... Ziomek patrzy się na przeciwnika i z premedytacją wali mu z piąchy po mordzie.
5
@Criss18Barca Dzięki :) Właśnie kończę kanapeczkę z kurczakiem na śniadanie, a na obiad mam enchiladas z mięsem wołowym. Na kolację myślę, żeby zrobić sobie jakąś małą pizzę z pepperoni.
No i oczywiście pomiędzy tymi trzema posiłkami wlecą jakieś bananki lub jabłka, może nawet Grzesiek czekoladowy.
10
"Viniciusa nie można obrazić!
Jak na razie nie wymyślono takich słów, które by go obraziły. Istnieją tylko słowa, które mówią kim on jest!!!"
XD
4
No i brawo Monaco. Prowadzą 2:0 z PSG.
1
@Arden 10%, czyli setki piłkarzy, wygrało więcej, a książki brak.
Yamal super materiał na książkę ma, ale jeszcze nie teraz. Niech on się na piłce skupi, żeby przypadkiem za 10 lat nie było rozdziału "Mogłem wygrać dużo więcej".
3
Według hiszpańskich mediów Lamine Yamal zaczął pisać o sobie książkę...
Rozdział 1: "Moja wewnętrzna otchłań"
Kumam, że to jest epokowy talent, ale niech on się skupi na piłce i najpierw coś osiągnie, bo jest mnóstwo piłkarzy, którzy powinni napisać książkę przed Yamalem.
1
@Arden W ManU grał na 9 w tym sezonie, gdzie wykręcał super liczby. Myk jest taki, że większość goli i asyst zanotował jako skrzydłowy. W roli napastnika wyglądał słabo.
4
@fart Teraz dawaj resztę hymnu xD
0
@Bzyczekk Nie wiem, nie śledzę twittera. Natomiast często się z nim zgadzam.
0
@Bzyczekk
11:50
0
@RymsonPL XD super to wyszło
0
@Ojciec5tkidzieci Jest kibicem obu, ogólnie hiszpańskiej piłki.
2
Trudna do oceny sytuacja. Sam kontakt nie oznacza faulu, karane są zagrania nieostrożne, nierozważne lub z użyciem nadmiernej siły.
W tej sytuacji obaj zawodnicy idą do piłki, obaj ją dotykają, a ich nogi zderzają się, bo kopią w tym samym momencie. Nikt nie podkłada nogi, nie pcha, nie łapie. To zwykłe zderzenie przy walce o luźną piłkę.
Żeby był faul, ktoś musiałby się spóźnić, wejść bez kontroli, zagrać niebezpiecznie albo blokować rywala. Tego tu raczej nie ma.
Slow motion wyolbrzymia sytuację, ale sędziowie oceniają też zamiar, a nie sam efekt. Takie sytuacje zdarzają się często, nie tylko w meczach Barcelony.
Nie pochwalam zbyt agresywnej gry, ale tęsknie za czasami kiedy piłka nożna była sportem dla mężczyzn, nie było symulacji, kładzenia się, wyolbrzymiania swoich boleści. Kounde zamiast wstać i powalczyć jeszcze, to zwija się z bólu jakby mu nogę oderwało, po czym centralnie po golu podnosi głowę i patrzy od razu na sędziego..., a potem sobie normalnie chodzi, nawet nie kuleje. Brakuje tutaj takiego Puyola, który wziąłby za gębę te wszystkie gwiazdeczki i pokazał im jak się gra do końca.
0
To co, po tym jak Atletico wygrało z Barcą 4:0, to dzisiaj pora na stratę punktów przeciwko Rayo?
0
@Kgorecki2500 To jakiś inny gnojek
0
@Kgorecki2500 A coś mi się kojarzy, że kiedyś wstawiałes jakiegoś screena, gdzie miałeś postęp 100%
0
@Kgorecki2500 Ty chyba robiłeś platynę rdr2? Ale to na bank z poradnikami z neta?
3
Ale ten Greenwood jest dobry kurde.
1
@fcbarcafan19 W tamtym tygodniu prawie 700 PLN rabatu miałem XD
0
@Czyhrynski Tak
2
W biedrze pełen wózek zakupów.
Rabaty 477.87 PLN
Zapłacono 10.62 PLN
tak trzeba żyć
https://zapodaj.net/plik-F9IY13MVok
0
@Faro Ciebie oznaczę, bo głupoty często gadasz, a potem sam zaczepiasz.
Tylko jak wspomniałem, nie płacz i nie zgłaszaj. Lub po prostu nie pisz bzdur.
0
@Faro Oznaczyłem Cię po serii dobrych meczów słodziaku. Chcesz to oznacze też na koniec sezonu, tylko tym razem nie zglaszaj, bo tamten post usunęli jak się spłakales xD
0
@Faro Ojoj, myślisz, że jeden zły mecz potwierdza Twoją opinię? XD
Miałeś rację, trzeba było oddać za pół darmo Fermina do Chelsea. Słodki jesteś.
1
@Losiex Nie mogła sobie pozwolić kompletnie na nic i dlatego sprowadziła piłkarza (Olmo) za 60 milionów na pozycję, która już była obsadzona?
2
Można się śmiać, że „sprzedać wszystkich, kupić wszystkich”, ale naprawdę nie możemy być aż tak pasywni, jeśli chodzi o sprzedaż naszych zawodników. Na razie pozbywamy się głównie młodych, którzy się nie łapią albo mają bardzo mało minut w pierwszym zespole.
Musimy w końcu zacząć sprzedawać piłkarzy z pierwszego zespołu, na których nie możemy liczyć, takich, których rozwój wyhamował przez kontuzje, albo takich, którzy dobili już do pewnego poziomu i nie są w stanie przebić tego sufitu. Mam tu między innymi na myśli Gaviego i Frenkiego de Jonga.
Sprzedaże są konieczne, żeby wzmocnić kluczowe pozycje, między innymi obronę.
0
@gumaz Chora psychicznie, bo dziwne rozkminy wrzuca do neta. Może nie dziwne, ale po co się dzielić tym z obcymi?
0
@July_6_BcN Yhym, yhym.
Przestań żyć w końcu tym Pedrim i weź sobie zwykłego Areczka, który pracuje na trzy zmiany. Najważniejsze żeby kochał i szanował.
4
@July_6_BcN Fajne wytłumaczenie tego, że po raz kolejny walentynki będziesz spędzać samotnie, bo Cię nikt nie chce.
2
@lajcior No tak, ale jednak Flick został zapytany o Barcelonę i to, że nie grali jeszcze w Pucharze przeciwko zespołowi z La Liga.
Arbeloa został zapytany konkretnie o Barcelonę i powiedział "zapytajcie Barcelonę".
Przecież to żadnego sensu nie ma. To jest riposta w stylu "chyba Ty", ale kompletnie nietrafiona.