3

@Jakchcesz Coś jak szkalowanie Realu na LR. Darmowe herby XD

3

Taki ojciec to skarb

1

@Chimera Who says I'm gay?

0

@Dankho94isback Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Nie ten kaliber, nie te możliwości. Mielibyśmy monopol na wygrywanie ligi jak PSG czy Bayern.

1

@MesQueUnClub_87 Why are you gay?

0

@Dankho94isback Atletico to już duży klub - jeden z największych na świecie.
Czy serio myślisz, że Bilbao, Elche, Valencia, Sevilla czy Betis mogłyby w przyszłości zastąpić Real? Że na przykład w Polsce dzieciaki kupowałyby koszulki Betisu?
Przecież teraz rzadko kogo można spotkać z koszulką piłkarza Atletico.

0

@Dankho94isback Ale City czy Newcastle zostały wykupione przez Arabów, którzy pompują miliony petrodolarów.

1

@priest9999 Uważam jak @kanver_.
Lewy swój prime miał w ostatnich sezonach w Bayernie.

0

@priest9999 To krótki czy trwał 4-5 sezonów? Przecież to szmat czasu dla piłkarza.

33

@Jakchcesz Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj się bzykali, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio, bk z niego xD

1

@escarabajo Ja jednak nie zwracam uwagi na charakter przy tego typu zestawieniach, bo wtedy Alba byłby dla mnie jednym z gorszych lewych obrońców w historii :D Nienawidziłem gnojka, mega mnie irytował.

Thierry Henry to mój ulubiony piłkarz wszech czasów, ale jednak on bardzo bazował na szybkości i technice. Ogólnie był lepszym napastnikiem od Suareza, ale na pewno nie bardziej kompletnym.

Ciężko coś wygrać w Tottenhamie ogólnie XD

0

@Dankho94isback Ale ja nie zaprzeczam, że Hiszpanie oglądaliby, ale nie rozumiem kto i dlaczego miałby wyrosnąć na potęgę.
Poza tym, oglądalność zagranicznych kibiców na pewno spadłaby diametralnie, a co za tym idzie - przychody z transmisji. Przecież teraz 90% (jak nie więcej) polskich kibiców ogląda jedynie mecze Barcelony, Realu i może czasem Atletico. Nikt raczej nie włącza meczu Levante - Oviedo.

8

@escarabajo No to jestem w szoku, bo dla mnie Luis Suarez w prime to najbardziej kompletna 9-tka jaką miałem przyjemność oglądać. Szybki, silny, dobry w grze kombinacyjnej, ale też tyłem do bramki.

A Harry'ego Kane'a uwielbiam. Często oglądałem Tottenham dla niego i Sona.

3

@escarabajo A nie Luis Suarez?
Harry Kane też mocna konkurencja jednak.

0

@Dankho94isback Kto i dlaczego miałby zastąpić Real?

1

@L3OM3SSI Dzięki za wyjaśnienie :)
Przynajmniej widać, że pierwsza fota to AI, a cała historia jest wymyślona.

0

@ranger3120 Jakie wymówki XD

0

@Kozinho. Nie mam, podejrzewam, że ta typiara nawet nie istnieje, a to co widzisz, to wymysł AI.

0

@Kozinho. A czy ona w ogóle istnieje?

0

@Kozinho. To jest AI kolego xD

Jeden z najpotężniejszych i najbogatszych ludzi w Meksyku bierze sobie kochankę z Only Fans XD

1

REKORD! 6 angielskich klubów ZAKWALIFIKOWAŁO się do 1/8 Ligi Mistrzów w tym sezonie!

Arsenal
Manchester City
Liverpool
Tottenham
Chelsea
Newcastle

Tutaj ludzie piszą, że fajnie by było, gdyby Real rozwiązano. Wtedy La Liga stałaby się najsłabszą i najnudniejszą spośród TOP 5 lig europejskich.

1

@escarabajo Diomande obskoczy Ci dwie flanki

3

Antonio Nusa lub Yan Diomande to moje małe marzenie jeśli chodzi o transfery do Barcy.

4

@MessiForeverTheBest Czyli 2030 rok i w Maroko wojna domowa.

0

@clyde No ja jako pierwszy XD
Myślałem, że ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokazuje to

0

@clyde Ciekawe kto taki głos oddał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@clyde "mimowolnie" XD

1

@tadzik447 No nie wiem, pamiętam, że z pół roku temu polecał mi model laptopa, który nawet nie istnieje.
Może od tego czasu się poprawiło.

9

@Jaro1279 Czemu ludzie traktują chatgpt jak jakiegoś guru, skoro to się często myli? Dodatkowo wymyśla sobie informacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?