2

@MesQueUnClub_87 Wiedza Messiego - nie biegaj za piłką, nie pressuj, po prostu ustaw się tutaj, z prawej strony i czekaj aż ktoś poda Ci piłkę, nie martw się - zawsze Ci podają, bo są od Ciebie uzależnieni. Jak już otrzymasz piłkę, to zrób kilka przekładanek, balansów ciała i omiń 4-5 przeciwników, ale pamiętaj żeby trzymać piłkę krótko przy nodze. Będą Cię popychać i kopać, ale Ty się nie przewracaj, tylko biegnij dalej i pamiętaj - piłka krótko przy nodze. Jak już wejdziesz w pole karne, to zamarkuj strzał i połóż tym samym bramkarza i dwóch obrońców. A na końcu traf do pustej bramki. Ewentualnie możesz dać się sfaulować tak w okolicach 20-tego metra, to se walniesz okienko z rzutu wolnego, bo tak między nami, to rzut wolny jest jak rzut karny.

1

@Arden Jedynie ambasador.

1

@Karol145 "jestem pewien że inni ludzie pokroju Fonta czy Ciry błagali by o powrót Messiego zamiast skupić się w tym momencie na poważniejszych sprawach"

Ale czemu jesteś pewny, skoro bardzo mało wiemy o tych ludziach? Font lubi bawić się w excela, to może ogarnąłby jednak finanse.

0

@insp1re "Kapitan drużyny nie ma specjalnego statusu i przywilejów, jednak
ponosi w pewnym stopniu odpowiedzialność za zachowanie swojego zespołu".

0

@Rhaan Dobra nadinterpretacja kolego.

0

@ProMILs Wątpię, że to jest powód.

0

Podoba mi się, że w hokeju, ogólnie w wielu sportach, zawodnicy mogą się nie zgadzać z sędziami, ale respektują ich decyzje. Chyba tylko w piłce nożnej jest osaczanie, wyzywanie, wykłócanie się z arbitrem.

1

@Rhaan A kto tak mówi?

3

@ProMILs Tego co lustro denerwuje xD

1

@Cryptolis Ten jaki ruski agent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

Kanał Zero to TOP


dziennikarskiego szamba.

34

Oficjalne konto na Instagramie Benfici wrzuciło zdjęcie Prestianniego z opisem "Razem, po Twojej stronie".

3

@SkN Ależ Cię boli wielki dziennikarz Pan Tomasz Ćwiąkała.

1

Czy moja dziewczyna coś ukrywa? Nie po raz pierwszy znajduję ten kabel, nie mogę znaleźć skąd pochodzi. Jakieś pomysły?

https://zapodaj.net/plik-OqhsSpNppl

0

@AlexDark00 No i to było też pewnie irytujące, bo chciałeś jakieś akcji w 20-minutowym odcinku, a dostawałeś 10 minut retrospekcji i drugie 10 minut talk no jutsu, a fabuła nie posunęła się do przodu.

0

@AlexDark00 Możliwe, ale mnie na przykład nudziło oglądanie po raz enty jak Naruto robi większą dziurę niż Sasuke :D Było to dość ważne wydarzenie i według mnie nie było potrzeby, żeby o tym co jakiś czas przypominać.

0

@Roobo Nie mówię o fillerach nawet. Czasem jedna scena była wałkowana 20 razy w retrospekcjach.

0

@papryk13 Obejrzałem całe, zajęło mi to kilka lat. Połowę materiału można by było usunąć i historia nie straciłaby nic na znaczeniu.

2

@Kgorecki2500 InPost już od dawna nie był polski.

0

@PatrykBarca Zdarzają mu się rajdy z własnej połowy, gdzie na szybkości mija 2 czy 3 przeciwników, ale na tym koniec. Jak tylko przekracza środkową linię boiska, to traci głowę i nie wie co robić dalej.

1

@mientusek1407 de Jong ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Szmulek Co jak co, ale akurat Balde to szybki jest i często to pokazuje przecież.

1

@Chimera Albo ma gdzieś to i patrzył się z politowaniem jak Vinicius biegnie do sędziego.

0

@loswariatofano Może kiedyś. Teraz 90% piłkarzy to pipki, za przeproszeniem.

1

@zadafcb Anatolij Popielcow - radziecki inżynier, w latach 60. XX wieku odpowiedzialny za usprawnienie procesu spalania węgla w piecach produkcji sowieckiej. Rewolucyjne rozwiązania zaproponowane przez Popielcowa znacząco przyczyniły się do zwiększenie wydajności radzieckich fabryk, a co za tym idzie - do wzrostu gospodarczego.

W uznaniu za jego zasługi raz w roku w środę obchodzone jest święto, którego kulminacyjnym momentem jest symboliczne posypanie głowy produktem spalania węgla - stąd nazwa Środa Popielcowa.

2

@Rastafarnianin I Kaliszanie, bo może ten biały puszek zakryje szaro-bure blokowiska i obsrane chodniki.

1

@Szczygiel06 Nie no, jednak trochę by zmienił. Przykładowo nie byłoby napomnienia, a w konsekwencji wykluczenia Kalulu w meczu przeciwko Interowi.
Zgodzę się natomiast, że w piłce nożnej bardzo wiele zależy od interpretacji i sędzia w wielu sytuacjach wybroni się z każdej decyzji.

5

Kiedy ktoś Cię wyzwie w szkole i biegniesz poskarżyć się nauczycielce


1

@Criss18Barca Hmmm, trochę bez sensu jest dla mnie porównywanie igrzysk zimowych z letnimi.
Żeby ocenić wynik medalowy na igrzyskach, trzeba wziąć pod uwagę, jaki był potencjał medalowy przed ich rozpoczęciem, a jaki jest wynik końcowy.

1

@Kapitan_SW Ja jestem sędzią (nawet tym z niższych lig) i wiesz jak, według mnie, często myli się La Rambla?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?