Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Wiedza Messiego - nie biegaj za piłką, nie pressuj, po prostu ustaw się tutaj, z prawej strony i czekaj aż ktoś poda Ci piłkę, nie martw się - zawsze Ci podają, bo są od Ciebie uzależnieni. Jak już otrzymasz piłkę, to zrób kilka przekładanek, balansów ciała i omiń 4-5 przeciwników, ale pamiętaj żeby trzymać piłkę krótko przy nodze. Będą Cię popychać i kopać, ale Ty się nie przewracaj, tylko biegnij dalej i pamiętaj - piłka krótko przy nodze. Jak już wejdziesz w pole karne, to zamarkuj strzał i połóż tym samym bramkarza i dwóch obrońców. A na końcu traf do pustej bramki. Ewentualnie możesz dać się sfaulować tak w okolicach 20-tego metra, to se walniesz okienko z rzutu wolnego, bo tak między nami, to rzut wolny jest jak rzut karny.
1
@Arden Jedynie ambasador.
1
@Karol145 "jestem pewien że inni ludzie pokroju Fonta czy Ciry błagali by o powrót Messiego zamiast skupić się w tym momencie na poważniejszych sprawach"
Ale czemu jesteś pewny, skoro bardzo mało wiemy o tych ludziach? Font lubi bawić się w excela, to może ogarnąłby jednak finanse.
0
@insp1re "Kapitan drużyny nie ma specjalnego statusu i przywilejów, jednak
ponosi w pewnym stopniu odpowiedzialność za zachowanie swojego zespołu".
0
@Rhaan Dobra nadinterpretacja kolego.
0
@ProMILs Wątpię, że to jest powód.
0
Podoba mi się, że w hokeju, ogólnie w wielu sportach, zawodnicy mogą się nie zgadzać z sędziami, ale respektują ich decyzje. Chyba tylko w piłce nożnej jest osaczanie, wyzywanie, wykłócanie się z arbitrem.
1
@Rhaan A kto tak mówi?
3
@ProMILs Tego co lustro denerwuje xD
1
@Cryptolis Ten jaki ruski agent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
Kanał Zero to TOP
dziennikarskiego szamba.
34
Oficjalne konto na Instagramie Benfici wrzuciło zdjęcie Prestianniego z opisem "Razem, po Twojej stronie".
3
@SkN Ależ Cię boli wielki dziennikarz Pan Tomasz Ćwiąkała.
1
Czy moja dziewczyna coś ukrywa? Nie po raz pierwszy znajduję ten kabel, nie mogę znaleźć skąd pochodzi. Jakieś pomysły?
https://zapodaj.net/plik-OqhsSpNppl
0
@AlexDark00 No i to było też pewnie irytujące, bo chciałeś jakieś akcji w 20-minutowym odcinku, a dostawałeś 10 minut retrospekcji i drugie 10 minut talk no jutsu, a fabuła nie posunęła się do przodu.
0
@AlexDark00 Możliwe, ale mnie na przykład nudziło oglądanie po raz enty jak Naruto robi większą dziurę niż Sasuke :D Było to dość ważne wydarzenie i według mnie nie było potrzeby, żeby o tym co jakiś czas przypominać.
0
@Roobo Nie mówię o fillerach nawet. Czasem jedna scena była wałkowana 20 razy w retrospekcjach.
0
@papryk13 Obejrzałem całe, zajęło mi to kilka lat. Połowę materiału można by było usunąć i historia nie straciłaby nic na znaczeniu.
2
@Kgorecki2500 InPost już od dawna nie był polski.
0
@PatrykBarca Zdarzają mu się rajdy z własnej połowy, gdzie na szybkości mija 2 czy 3 przeciwników, ale na tym koniec. Jak tylko przekracza środkową linię boiska, to traci głowę i nie wie co robić dalej.
1
@mientusek1407 de Jong ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Szmulek Co jak co, ale akurat Balde to szybki jest i często to pokazuje przecież.
1
@Chimera Albo ma gdzieś to i patrzył się z politowaniem jak Vinicius biegnie do sędziego.
0
@loswariatofano Może kiedyś. Teraz 90% piłkarzy to pipki, za przeproszeniem.
1
@zadafcb Anatolij Popielcow - radziecki inżynier, w latach 60. XX wieku odpowiedzialny za usprawnienie procesu spalania węgla w piecach produkcji sowieckiej. Rewolucyjne rozwiązania zaproponowane przez Popielcowa znacząco przyczyniły się do zwiększenie wydajności radzieckich fabryk, a co za tym idzie - do wzrostu gospodarczego.
W uznaniu za jego zasługi raz w roku w środę obchodzone jest święto, którego kulminacyjnym momentem jest symboliczne posypanie głowy produktem spalania węgla - stąd nazwa Środa Popielcowa.
2
@Rastafarnianin I Kaliszanie, bo może ten biały puszek zakryje szaro-bure blokowiska i obsrane chodniki.
1
@Szczygiel06 Nie no, jednak trochę by zmienił. Przykładowo nie byłoby napomnienia, a w konsekwencji wykluczenia Kalulu w meczu przeciwko Interowi.
Zgodzę się natomiast, że w piłce nożnej bardzo wiele zależy od interpretacji i sędzia w wielu sytuacjach wybroni się z każdej decyzji.
5
Kiedy ktoś Cię wyzwie w szkole i biegniesz poskarżyć się nauczycielce
1
@Criss18Barca Hmmm, trochę bez sensu jest dla mnie porównywanie igrzysk zimowych z letnimi.
Żeby ocenić wynik medalowy na igrzyskach, trzeba wziąć pod uwagę, jaki był potencjał medalowy przed ich rozpoczęciem, a jaki jest wynik końcowy.
1
@Kapitan_SW Ja jestem sędzią (nawet tym z niższych lig) i wiesz jak, według mnie, często myli się La Rambla?