18

@turhiay Taka "szpilka", że ta jego riposta żadnego sensu nie ma XD

0

@StevenGastonMartin99 W takim razie wytłumacz mi na czym polegała ta przesada, bo nie do końca rozumiem.

15

@StevenGastonMartin99 Czyli mam nie cieszyć się z fenomenalnej dyspozycji Garcii, bo za 10-12 lat może mieć kryzys? XD

3

@clyde Zaraz pewnie dostaniesz na priv mnóstwo propozycji XD

1

@JanuszKorwinMikke A co kibice Bayernu mogą wiedzieć na temat przygody Xaviego i Flicka w Barcelonie? Może kilka meczów widzieli, ale wątpię, że regularnie śledzili.

16

@JanuszKorwinMikke Jeśli chcesz przekonać ludzi, że Xavi był lepszym trenerem niż Flick, to Ci się to nie uda, bo to po prostu nie jest prawda.

4

@JanuszKorwinMikke Xavi odpadł w CdL w ćwierćfinale, a Flick w półfinale.

Flick > Xavi

2

@lucca87 "mi tam na Pucharze aż tak nie zależy ważniejsza dla mnie Liga i LM"

Odważne, nowatorskie i nietypowe podejście do tematu.

2

W aż 5 z 6 porażek Barcy w tym sezonie Raphinha nie mógł pomóc drużynie Hansiego Flicka. Jedyny wyjątek stanowił mecz z Chelsea, w którym był dostępny tylko częściowo i spędził na boisku zaledwie 30 minut.

Statystyki mówią same za siebie:
Barca wygrywa 91% spotkań, gdy Raphinha jest w składzie, i tylko 60%, gdy go brakuje.

0

Jeszcze trzy albo cztery

0

Yamal dzisiaj bezproduktywny. Gra bardzo głęboko i mało co mu wychodzi. Co chwila też się ślizga.

0

@turhiay Raczej nie ;)

0

@turhiay Dziesiątki razy czytałem, że razem z Arsenalem i Bayernem jesteśmy faworytami.

2

Od faworytów do wygrania LM do sezonu bez żadnego trofeum xD tylko La Rambla potrafi tak malkontencić.

1

@Arden Wychodzę z założenia, że to jest dwumecz i jednak, przy wyniku załóżmy 2:1, drużyny nie będą chciały za wszelką cenę wyrównać.

0

- obie drużyny strzelą gola
- rzuty rożne +9.5
- gole poniżej 4.5
- Yamal odda +1 strzała w światło bramki

Kurs 4.2
Co myślicie?

0

@VamosDeJong Już 4,5 roku nie żyje Bezczel. Ale ten czas leci...

0

@lajcior W skarpetach XD
W ramach ciekawostki powiem, że ostatnio przyjechał do mnie kierowca z zespołem downa. Trochę w szoku byłem.

3

@Messibestplayerintheworld Po co pracuje nad pozyskaniem nowych zawodników, skoro nie wygra wyborów? XD

0

@ZuczekFCB1899 Właśnie byłem wczoraj u dentysty i po płatności naszła mnie taka myśl, że trzeba było się kiedyś związać z dentystką, naprawić wszystkie zęby za free i się rozstać.

3

@lajcior Pracuję w logistyce, mam kontakt z kierowcami i 90% z nich to nosi kroksy XD

0

@KujawiakA sześć

3

@LeszekFCB To prawda, co mówi @Dankho94isback. Czytanie bardzo dużo daje, ale ważne jest żebyś potem wprowadzał w życie swoją wiedzę, więc musisz rozmawiać w tym języku.
Od ponad roku czytam książki jedynie po angielsku i mój zasób słownictwa poszerzył się niesamowicie.

No i czytanie pomoże Ci wyeliminować literówki, np.:
dissapoint -> disappoint
tommorow -> tomorrow

1

@bartekvisca Rozcinają karton i wyjmują z niego pączki.

8

@Pawlak1992 Nie no, 49 lat to już przesada.

2

@Kgorecki2500 Ja dzisiaj 20 minut stałem w kolejce za pączkami. Ale opłacało się, bo super im wyszły. Przynajmniej popatrzyłem się przez ten czas jak te pączki robią.

2

@maroon Zamek fajny mają w Golubiu i polecam tam spływ kajakowy sobie walnąć z Golubia do Elgiszewa.

0

@draxidox Raczej sarkazmu użył kolega :D
Też mam mieszkanie spółdzielcze i chciałbym, żeby mój blok stał się wspólnotą. Niby tylko 8 mieszkań na cały blok, a i tak nie wszyscy chcą się zgodzić.

3

@Kgorecki2500 Znając Twoje upodobania kulinarne, to Ty byś nawet pączkiem posypanym zwykłym cukrem nie pogardził XD

6

@BorzyKrzys Pokolenie płatków śniegu. Najważniejsze, że do paczkomatu przyszły witaminki dla psiecka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?