Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 Patrząc na to, że do Arabii taki Fabinho, Gelano czy Nunez przychodzili za +40 milionów, to można jednak się pokusić o negocjacje.
0
80 milionów i mogą go zabierać.
0
@karolszymek Pierwszy raz spotkałem się, żeby facet zwracał uwagę na wygląd swojego telefonu :D
3
@FCB24 Film "Nieśmiertelny" po "Gomorrze" był też całkiem spoko.
0
@Macior79 Ekitike? Serio?
0
@Rhaan Podałem Ci definicję ze słownika, ale Ty nadal przy swoim XD
0
Dzisiaj Jaga zwycięstwo, a Lech remis.
1
@ranger3120 Od początku. Chociaż w tej produkcji największą robotę robi lektor pan Walentowicz.
4
@daniel32778 Tej, ale nie oglądaj anime z dubbingiem.
0
@July_6_BcN Nie gadaj...
0
@July_6_BcN Zależy. Na gotowaniu i sprzątaniu prędzej.
1
@July_6_BcN Dorośniesz, to Ci się zmienią, a obejrzenie meczu w niedziele będzie tylko miłym dodatkiem do żyćka.
0
@Rhaan Ehh.
"Top" oznacza przede wszystkim szczyt, wierzchołek, najwyższą pozycję lub czołówkę (ranking).
Masz tutaj definicję. Czy w Twoja główka pojmie fakt, że w TOPce może znajdywać się więcej niż jedna pozycja? Czy jest to zbyt trudne do pojęcia?
1
@kubix05 Człowiek z ogromną wiedzą, ale nienawidzę jego komentarza podczas meczów.
3
@ZwyklyCuler48 1. Bayern
2. Arsenal
Reszta zespołów zbyt niepewna, nierówna. Ciężko stwierdzić.
1
@FcPortoFan1999 To by było wydarzenie. Na trybunach Adam Małysz, Mariusz Pudzianowski i Justyna Kowalczyk.
47
Cykl życia kibica Arsenalu :(
- spokojnie, mamy 11 punktów przewagi
- spokojnie, mamy 9 punktów przewagi
- spokojnie, mamy 6 punktów przewagi
- spokojnie, mamy 4 punkty przewagi
- spokojnie, nadal jesteśmy liderem
- spokojnie, nadal mamy szansę ich dogonić
- spokojnie, następny sezon będzie nasz
@Eklerek @Czajka90
1
@Mario96w No rosną, rosną :D
Ja mam z kilkadziesiąt gier na liście, a czasu na grę coraz mniej XD
1
@Mario96w Ja mam baaaaaardzo długą listę gier do ogrania, więc staram się wyciskać z nich jak najwięcej już przy pierwszym podejściu, bo wiem, że po prostu mi braknie czasu, żeby ograć grę drugi raz. Natomiast pod pojęciem "wyciśnięcia" nie znajduje się czytanie poradników "Jak zdobyć platynę", a potem klepanie kilka godzin, żeby jakiś NPC mi się zrespawnował, bo mi jest potrzebny do osiągnięcia. Po prostu zwiedzam sobie świat, wchodzę w interakcję z czym/kim mogę, robię misje poboczne i tyle.
Ja od sierpnia tamtego roku przechodzę RDR 2 i mam dopiero 120 godzin, więc średnia dzienna grania jest mała.
0
@Faro Polemizowałbym.
3
@Kgorecki2500 Ostatnio oglądałem ciekawy materiał, w którym było powiedziane, że osiągnięcia psują radość z gry. Troszkę się z tym mogę zgodzić, bo za dzieciaka wystarczyło pojeździć bez celu w Vice City czy pozabijać orków w Górniczej Dolinie - tak po prostu, bez celu, dla zabawy. Teraz działania w grze muszą mieć cel, na przykład zdobycie osiągnięcia, bo jak nie, to gracze uznają, że to był stracony czas.
Z drugiej strony fajnie jest zdobyć jakieś osiągnięcie, ale takie na siłę forsowanie platyny dla samego faktu jej zdobycia może być męczące.
0
@Faro W jaki sposób Cię obraziłem w tym momencie? Jakby była opcja, żeby dopisać powód zgłoszenia, to co byś napisał? XD
Co robię jak mnie punktują? Albo dyskutuję, albo się godzę z tym, że mogę nie mieć racji i odpuszczam, ewentualnie z kimś się poprztykam, ale dopóki nikt mnie nie zacznie wyzywać, to nie zgłaszam.
EDIT: Szybko Ci poszło zgłaszanie XD
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
1
@Kinginiesta Barcelona Femini XD
5
@NeroTFP1 Bodo/Glimt przeciwko topowym drużynom:
0
@MesQueUnClub_87 Mój komentarz był bardziej w celach humorystycznych, wiadomo przecież, że Messi wiedzę piłkarską ma na wysokim poziomie.
Nie jestem natomiast przekonany, że Messi sprawdziłby się w tej roli.
0
@Karol145 A ufasz Laporcie? Odważnie :D
2
@MesQueUnClub_87 Wiedza Messiego - nie biegaj za piłką, nie pressuj, po prostu ustaw się tutaj, z prawej strony i czekaj aż ktoś poda Ci piłkę, nie martw się - zawsze Ci podają, bo są od Ciebie uzależnieni. Jak już otrzymasz piłkę, to zrób kilka przekładanek, balansów ciała i omiń 4-5 przeciwników, ale pamiętaj żeby trzymać piłkę krótko przy nodze. Będą Cię popychać i kopać, ale Ty się nie przewracaj, tylko biegnij dalej i pamiętaj - piłka krótko przy nodze. Jak już wejdziesz w pole karne, to zamarkuj strzał i połóż tym samym bramkarza i dwóch obrońców. A na końcu traf do pustej bramki. Ewentualnie możesz dać się sfaulować tak w okolicach 20-tego metra, to se walniesz okienko z rzutu wolnego, bo tak między nami, to rzut wolny jest jak rzut karny.