1

@Michu94 Fabregas w odróżnieniu od Xaviego nie dostał gotowego projektu z najwyższym budżetem w lidze. On tworzy też coś własnego. Mi się podoba ten pomysł, chociaż jego wypowiedzi po meczu nie zachęcają - po przegranym meczu, mówi rzeczy w stylu "byliśmy lepsi, bo większe posiadanie piłki mieliśmy".

3

@Michu94 No i tak się stanie. Są trzy opcje: Enrique, Fabregas albo Arteta.

1

@kubix05 Ale stary.

1

@Jakchcesz Czy to się łączy jakoś z innymi grami? Bo nie grałem w żadne soulsy, wukonga czy bloodborna, a słyszałem jednak dużo pozytywnych opinii o Elden Ring.

1

@Jakchcesz Mam w planach zagrać. Bo to jest gierka od tych od Soulsów, tak? Ci sami twórcy co Wukong, Bloodborne czy Dark Souls?

1

@Jakchcesz Nie grałem, nie znam się.

14

McDonalds w Niemczech usuwa widok jedzenia w swoich reklamach od wschodu do zachodu słońca. Chodzi o to by nie było przykro muzułmanom poszczącym w trakcie Ramadanu.

https://zapodaj.net/plik-GqZI6FqJzh

Niech nie pokazują w telewizji reklam drogich samochód, bo mnie nie stać i mi też przykro jest.

1

@FCB24 Czyli zszedłeś z "100% słuszna" do "na dwoje babka wróżyła" :D
Widzisz, sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Mnie tłumaczenie eksperta kupiło jednak.

2

@FCB24 Ekspert sędziowski @RafalRostkowski

"Moim zdaniem Kelly nie zasłużył na wykluczenie z gry. Anglik wyskoczył do piłki w sposób ostrożny i rozważny. Podjął taką decyzję, gdy ani za piłką, ani pod piłką nie było rywala. Gdy ją główkował, nie stwarzał żadnego zagrożenia dla rywala. To Yilmaz zrobił krok i postawił nogę w takim miejscu, że niejako sam podłożył ją pod korki przeciwnika. Na powtórkach trudno dostrzec jakąkolwiek winę Anglika."

I tutaj się w pełni zgadzam. Nie może być tak, że zawodnik boi się wyskoczyć do piłki, bo jak będzie już opadał na ziemię, to ktoś się mu napatoczy i na niego nadepnie.

0

@LOPEZ16 To prawda, fajnie jak mniejsze kluby wygrywają. Mam nadzieję, że Barcelona odpadnie, żeby Newcastle albo PSG sobie grało dalej.

1

Kalulu niesłuszna żółta w meczu z Interem.
Kelly niesłuszna żółta w meczu z Galatą.
No Juve to ma dopiero powody żeby na sędziowanie narzekać.

2

@papryk13 Co z tego, że gramy ofensywny i fajny dla oka futbol, skoro mamy jedną z najsłabszych obron w TOP 5? Gdyby nie Garcia, to pewnie w lidze oglądalibyśmy plecy Realu.

2

Wczoraj Bensebaini dał chyba jeden z najgorszych występów w historii futbolu. Przy pierwszym golu podał na pustaka do przeciwnika, przy drugim golu odbił lecącą w bramkarza piłkę czym go zmylił, a wisienką na torcie jest sprzedanie kopa w głowę przeciwnika i podarowanie karnego w ostatniej akcji meczu.

0

@Frimpong Timberlandy - gorszych butów zimowych nie miałem. Jedyny plus to wygląd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@A4ron 10k na pieski szykuj, bo Leverkusen raczej będzie w TOP 10 :D

12

@A4ron Fajnie jest jeszcze cofnąć się kawałek dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/plik-sBvceRsXre

1

@clyde Nie po to kupowałem konsolę z napędem, żeby teraz digitale kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Eklerek Sposób @pt9 zajmie Ci 5 minut :D

0

@Eklerek Ten sposób znam - to jest długi sposób :D

0

@pt9 Masz jakiś patent jak to szybko zrobić?

0

@pt9 Jak często czyściłeś napęd?

0

@Eklerek W tych pieniądzach, bo jedyny dostępny rozmiar to 17 :D

0

@arasz1819 Po poglądach można uznać, że za dużo oleju w głowie to nie ma, ale oceniać umiejętności wysławiania się nie ma co, bo stres mógł zrobić swoje. Nie każdy potrafi występować publicznie.

3

@Jakchcesz Coś jak szkalowanie Realu na LR. Darmowe herby XD

3

Taki ojciec to skarb

1

@Chimera Who says I'm gay?

0

@Dankho94isback Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Nie ten kaliber, nie te możliwości. Mielibyśmy monopol na wygrywanie ligi jak PSG czy Bayern.

1

@MesQueUnClub_87 Why are you gay?

0

@Dankho94isback Atletico to już duży klub - jeden z największych na świecie.
Czy serio myślisz, że Bilbao, Elche, Valencia, Sevilla czy Betis mogłyby w przyszłości zastąpić Real? Że na przykład w Polsce dzieciaki kupowałyby koszulki Betisu?
Przecież teraz rzadko kogo można spotkać z koszulką piłkarza Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?