Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde Brzegi są super do jedzonka przecież.
0
@clyde Taaa... rekord. Trzy kawałki zjesz i będzie, że boli brzuszek i piccy nie jem przez kolejne dwa lata. Pochwal się potem ile zjedzone zostało i czy warto.
1
@clyde Słabiak. Na festiwal pączka byś się nie nadawała.
1
@clyde U mnie w biurze każdy kupuje pączki z innej piekarni i potem wpierdzielamy sobie. W tamtym roku chyba 10 zjadłem XD
3
@lajcior Na kolację zabieram.
1
@capricornusjrk Możliwe, co nie zmienia faktu, że często można znaleźć podobne wisienki w innych ogłoszeniach.
9
@clyde Ty i tak się nie łapiesz, bo jest wyraźnie napisane "schludność i posiadanie ładnego ciała".
5
https://zapodaj.net/plik-8z924Hhr9Y
Niektóre oferty pracy są zbyt atrakcyjne.
Wymagają 8 lat doświadczenia, a oferują wynagrodzenie na czas pod postacią minimalnej krajowej (stabilna sytuacja finansowa XD). Często zmieniający się grafik i umowa o pracę mogą przekonać niejedną osobę.
5
@Jakchcesz Ja zawsze czekam aż Pani podejdzie do mnie i powie "kup Pan jeszcze ze 3 grahamki, bo są świeżo wypieczone".
0
@takisobiektos Nie lubię francuskiego Podsiadło i jego mamusi.
5
@wpwelement Ale nie jest doprecyzowane. Ja nawet w odpowiedzi dopisywałem coś do linku, żebyście mi jej nie usunęli.
43
@wpwelement To może warto w końcu zaktualizować regulamin?
0
@Frimpong Czyli porównujemy dyspozycję zawodnika, który jest w dołku z zawodnikiem, który złapał formę. Nieźle.
EDIT: Nawet nie, że jest w dołku, ale nie świeci tak jasno jak w poprzednim czy jeszcze wcześniejszym sezonie.
10
@Faro Między Euro, a MŚ jest różnica dwóch lat kolego.
To jakby mówić, że 2 lata temu Vinicius bił się o ZP, to teraz też na pewno będzie grał dobrze.
16
@Faro "W sumie kto może im zagrozić?"
Mnóstwo reprezentacji. Wystarczy jeden gorszy mecz i odpadasz. Poza tym, istnieją przecież silne reprezentacje - Anglia, Chorwacja, Norwegia, Portugalia, Niemcy, Francja, Maroko.
1
@escarabajo Teraz pałeczkę przejął Wilson i odwala kawał dobrej roboty.
3
@escarabajo Nawet nie ogarnąłem, że gość odszedł z Fulham. Czasem go w FPL miałem.
0
@Who_you_mam Chyba największą stratą było odejście Kroosa i Modrica. Teraz brakuje im ewidentnie środka pola.
Bez Mbappe wyglądałoby to jeszcze gorzej, bo on jest jednoosobową armią.
5
@Ptasior Pamiętam jak w liceum jeden ziomek złożył życzenia urodzinowe Cristiano na Naszej Klasie. Potem chodził cały dzień podjarany, bo mu odpisał XD
0
@bartekvisca Znając Wojtka, to pewnie sam zaproponował, żeby bronił Garcia.
0
@VegetaPolska No tak, ale ile dana gra jest w abonamencie? Załóżmy, że miesiąc. Po miesiącu dalej można grać?
1
@VegetaPolska To opłaca się w ogóle mieć ten abonament czy już bardziej z przyzwyczajenia opłacasz?
2
@sebasarna Nie, bo na śmietankową nie zaglądam, komentarzy na FB nie czytam, mam przyjaciela, który jest kibicem Realu i zawsze można z nim podyskutować i pośmiać się zarówno z Barcelony, jak i Realu. Meczów też ich nie oglądam.
2
@Faro Balde jest tragiczny w dośrodkowaniach. Powinien być to główny atrybut bocznego obrońcy grającego w tak ofensywnych drużynach jak Barcelona, a u niego jest to mankament.
1
@pt9 Jak już kupię grę, to raczej staram się ją przejść. Jeśli mnie nie wciągnie, np. GTA V, to po prostu staram się ukończyć główny wątek i zadania poboczne, a te wszystkie znajdźki i inne aktywności pomijam.
5
@VegetaPolska Ile Wy gracie w te gry? Trochę jestem w szoku, że ludzie kupują abonament PS i mają czas, żeby ograć wszystkie tytuły.
U mnie wygląda to tak, że kupuję jakąś grę za powiedzmy 100 PLN, a potem ją ogrywam kilka miesięcy.
1
@Dieselzor Pysznie.
1
@July_6_BcN Marysia i Jagna super duo było.
0
@Vegeta88 Tutaj też się zgadzają.
21
@July_6_BcN Z DOBRYCH WIADOMOŚCI:
Dzisiaj jest środa
( ͡° ͜ʖ ͡°)