2

@FcPortoFan1999 Ja też zakładam spodnie termiczne jak idę na spacer. To się nazywa rozum i godność człowieka.

0

@europejczyk Wtedy za podważanie decyzji arbitra lub okazywanie niezadowolenia gestami, a nie za symulowanie.
Ale wszyscy wiemy, że niektórzy piłkarze są pod tym względem nietykalni.

2

@Kai0 Sędzia uznał, że faulu nie ma, ale kontakt był. Kontakt może jakiś tam ból spowodować przecież, więc zawodnik ma prawo do krzyków i tak dalej.

2

https://streamable.com/lglktp

Joao Pedro RIP [*]

2

@europejczyk Jak jest kontakt, to nie daje się napomnienia, nawet jeśli gracz ewidentnie symuluje. Takie są przepisy.

0

@europejczyk Czy był kontakt?

1

@misiulator Piłka nożna regularnie.
Od czasu do czasu rower, siłka, bieganie, basen.

2

Władca Pierścieni na TVN.

1

Solanke co za gol!

0

Dzisiaj Real traci punkty. Early kickoff zawsze jest ciężki.

4

Sąd ODRZUCIŁ wniosek Realu Madryt o dostęp do dokumentów finansowych FC Barcelony za lata 2003-2021 w sprawie Negreiry!

Mundo Deportivo


XDD Serio do sądu się udali? Wstyd.

1

@escarabajo - Kochanie, gdzie jesteś?
- W sklepie, stoję w kolejce.
- To pospiesz się.
*stoi szybciej*

0

@Rastafarnianin Właśnie zabrałem się do czytania (po angielsku, więc mi trochę wolniej idzie), ale wyczuwam, że to może być złoto.

Na razie przeczytałem 100 stron i jest mnóstwo nowych pojęć, które ciężko zapamiętać.

0

Archiwum Burzowego Światła

Ktoś czytał?

0

@Hektor16 Historia jest mega, ale właśnie tego wątku miłosnego za dużo było w filmie moim zdaniem.

1

@escarabajo Czasem zgłaszam jak na przykład ktoś podaje fejk newsy. Czy takie coś jest usuwane? Nie.

0

@Hektor16 Z Księcia Półkrwi zrobili romansidło dla nastolatków trochę :/

0

@escarabajo W sumie regulamin i tak chyba nie jest respektowany przez moderatora, więc nigdy nie wiadomo.

8

Dzisiaj o 20 na TVN najlepsza część Harry'ego Potter'a, czyli Więzień Azkabanu.

3

@Talion Myślałem, że to zrzutka dla @Peciak przez chwilę.

3

Anna Lewandowska: Robert zadeklarował, że gdy skończy karierę, zajmie się w wakacje dziećmi, a ja będę realizowała swoje projekty.

Robert:

3

@PatrykBarca "Trochę" się nie pokrywa z tym co mówił.

1

@waletpl Raczej sprzedają jeśli mówisz o Standzie Larsenie.

0

@Kgorecki2500 Wygląda na mega przesuszoną :D

0

@July_6_BcN Weź zapodaj swój przepis, bo ja już próbowałem kilku różnych, bawiąc się poziomem hydratacji.

0

@Kgorecki2500 Ale ją przyjarałeś chłopie.

12

@Rastafarnianin Ten jaki mądry po fakcie, paczcie go!

10

@NeroTFP1 Tak jest co mecz i to ciągle te same płaczki.

43

Jak ja się cieszę, że Vinicius nie wygrał ZP. Nie zanosi się na to, że będzie miał ponownie szansę na zgarnięcie balona, bo gra coraz gorzej.

4

@majkiii I tyle samo co Raphinha czy Olmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?