Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi «udostępniany tylko niewielu osobom, wymagający dyskrecji»
Radzę zapoznać się z definicją słowa poufny.
1
@Azi Poufne? XD
@Fake69 https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
1
@robsesh Zajebiste, niczego nie wyjaśniają.
1
@robsesh Pokaż te zdjęcia.
0
@FCB24 Cubarsi jest naszą inwestycją - on nie gra w nagrodę. On gra, bo jest najlepszą opcją, nawet jeśli zdarzają mu się błędy. To jest nastolatek wrzucony w chaos defensywny całej drużyny, która gra jedną z bardziej wymagających piłek w formacji defensywnej. I tak wygląda lepiej niż większość alternatyw, które już znamy. Kogo dasz zamiast niego? Araujo?
Mówienie "niech zbiera doświadczenie dopiero jak będzie mistrzostwo” brzmi logicznie, ale w praktyce u nas nigdy tak nie działało. Gavi, Pedri, Yamal - oni nie dojrzewali w kwietniu przy +10 punktach, tylko w ogniu, przy presji i błędach. Cubarsi zna nasz system, wie o co chodzi i radzi sobie w tym sezonie średnio, ale nie poprawi swojej gry siedząc na ławce.
0
@FCB24 On chyba zdaje sobie sprawę, że te błędy popełnia. Wsadzenie do lodówy to, według mnie, kara, która nic tutaj nie da. Niech gra, popełnia te błędy, zbiera doświadczenie.
1
@FcPortoFan1999 Z Thiago Silvą znacząco podniosą średnią wieku :D
7
@Pawlak1992 Te wszystkie hotele paradise, love island itp.
0
@FCB24 Ja jestem bardziej cierpliwy i dałbym mu jeszcze ten i kolejny sezon. Jeśli nie będzie widać postępów, to spróbować go sprzedać.
2
Robert Lewandowski po sezonie do Porto?
@FcPortoFan1999
0
@szela1899 19 lat ma, niech się uczy, wylewy będą mu się zdarzały. Najważniejsze żeby wyciągał konsekwencje i analizował swoje zachowanie boiskowe, bo bardzo często ma problemy z ustawianiem się, brakiem kontroli otoczenia.
1
@escarabajo Eee tam, wtedy grałem na PS5, a meczyk na lapku leciał :D
0
@escarabajo Właśnie to jest najfajniejsze w obstawianiu dla zabawy - obejrzę mecz, którego nigdy w życiu bym nie obejrzał.
0
Szwajcaria z rigczem
https://streamable.com/87gvq7
1
@Roobo Od stycznia tego roku niestety takie prawo weszło w życie, że oferty pracy muszą być tak skonstruowane...
0
@partymaker "Ludzie to są mega głąby"
Widzę tutaj tutaj ironię.
1
@escarabajo Tak jest! I pamiętać, żeby nigdy więcej nie obstawiać ekstraklasy jamajskiej. Oglądałem ostatnio jeden mecz XD
Poziom coś jak nasza polska okręgówka, ale boisko gorsze niż b-klasowe kartofliska. Kopanina taka była, że może w całym meczu jeden celny strzał oddali i padł z tego gol.
1
@escarabajo Odpowiedź to 3,75.
0
@escarabajo To jakiś zadanie matematyczne?
9
@lajcior stop making stupid people famous
0
Komentarz usunięty
10
@barcanawieki „Nie chcę grać w miejscu, w którym nie jestem mile widziany”.
To chyba zostały tylko araby.
0
@Drozdu7 Bramkarz wyciera sobie nimi rękawice i twarz, bo padało.
2
@Safrani Dobre parówki nie są złe, jak są zrobione z normalnego mięsa, to śmiało można jeść.
Kajzerki to chyba największy syf z ww. rzeczy :D
0
@partymaker Słuszna decyzja sędziego. Z czym ty się tutaj kłócisz?
1
@Kgorecki2500 wysoki cholesterol i zawał serca gwarantowane, drogi panie.
0
@Arden Niech Senesi przyjdzie w lato, bo nikogo lepszego za darmo to my nie wyciągniemy.
0
@clyde Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
https://zapodaj.net/plik-cRC2gUfGSl
28
Po obejrzeniu clipów z finału PNA bardzo się cieszę, że Maroko przegrało. Jaka to jest dzicz... Hakimi, chłopcy od piłek i inni zawodnicy zabierali Mendy'emu ręcznik. Jak kolega chciał dać mu inny ręcznik, to zawodnik Maroka blokował go. Brawo dla Senegalu, że wygrali.
Tam trzeba dopiero zobaczyć sędziowanie. Ewidentnie Maroko było ciągnięte za uszy.
3
Wczoraj zagraliśmy dobry mecz, zabrakło jedynie skuteczności. Mieliśmy sporo pecha ze spalonymi, poprzeczkami i słupkami. Ile razy obijaliśmy obramowanie bramki rywala? Cztery?
Szczególnie pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu, głównie za sprawą Yamala, który robił z przeciwnikami, co chciał. W drugiej połowie trochę przygasł, ale jego liczby i tak były niesamowite. Wykreował 7 big chances i zanotował 11 udanych dryblingów.
Olmo był bardzo nieskuteczny. Dobrze, że dochodzi do sytuacji, ale przynajmniej jedną z nich powinien wykorzystać. Widać, że Cancelo dawno w piłkę nie grał. Miał problemy z ustawieniem i nie czuł piłki. Trzeba dać mu czas, żeby wszedł w rytm meczowy.
Bardzo przyjemnie się oglądało Barcelonę w takim wydaniu, szkoda nieskuteczności i wyniku.