Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fcbarcafan19 Tak se powiedziałem. Kiedyś kumpel mnie namawiał, żebym wszystko w tę firmę pakował, bo to gwarancja sukcesu - mają produkty OnlyBio, które można kupić w Rossmannie. Się okazało, że oni jakieś farby mieszają w wiaderku za magazynem i mają słabe wyniki i kumpel stracił na nich mnóstwo kasy.
1
@Lukikiki Chcesz duże ryzyko, ale więcej zarobić- małe spółki.
Mniejsze ryzyko, ale mniejszy potencjał zarobkowy - duże spółki.
2
@Lukikiki Tak. Wchodz po same kule w Hub-Tech.
5
@Lukikiki Szybko i dużo? Mały odsetek ludzi, którzy śledzą wszystko i mają szczęście.
Zarobić można, ale długoterminowo najłatwiej. W sensie kilka lat nawet.
8
@reloaded La Rambla. Tutaj znajdziesz eksperta od wszystkiego.
3
@Jakchcesz Żebyś się głupio pytał.
14
Czy burgery z soczewicy muszą smakować jak piach? Nie! Mój sekretny składnik? Wołowina.
0
@Katalończyk 99 "Ocenić kto dobrze a kto zle to większość może"
No okey... Ale co to zmienia? Ćwiąkała wielokrotnie mówił, że nie czuje się jakimś wybitnym ekspertem, a dzieli się z nami jedynie swoimi spostrzeżeniami.
8
@Katalończyk 99 Bo on najczęściej dodaje opinię na temat poszczególnego meczu, a nie kilku miesięcy. Zagrali dobrze - to chwali, zagrali źle - to nie chwali.
No chyba nie myślisz, że co kilka dni dodaje opinię na temat całego sezonu Realu?
4
@Azazel_Pazuzu https://zapodaj.net/plik-9pGNKdJ6CD
Przynajmniej nie spłakałem się na meczu. Wstyd takie komentarze dodawać.
3
@Slot Oho, ktoś ma inną opinię niż ja.
Spoiler:
Pan Ćwiąkała to mądry człowiek i jego spostrzeżenia i opinie są często trafne.
0
@AneVars Nie. Pozdrawiam.
W sensie - nikt nie wie, pewnie nawet sam Laporta.
1
@AmigoBlancos Nawet jeśli ktoś się nie zgadza, to nie potrafi zrozumieć, że inny człowiek może mieć opinię odmienną od naszej. Tak tutaj wyśmiewana jest śmietankowa, a poziom wcale nie wyższy. Szczególnie podczas meczu. Aż żal zaglądać.
1
@Kgorecki2500 No właśnie o to chodzi, że jak nie ma, to nie ciągnie, żeby kupić. Wszystkie słodycze, które jem są prezentami albo kupione pod wpływem impulsu przy kasie :D
13
Też tak macie, że jak w domu nie ma słodyczy, to spokojnie można bez nich żyć, a jak tylko pojawi się paczka ciastek albo czekoladek w szafce, to co chwilę się tam zagląda i coś podjada? Ostatnio kupiłem całe opakowanie Hitów, które miało mi starczyć na dwa tygodnie, a jakoś tak wyszło, że po dwóch dniach już go nie było XD
6
@Jakchcesz Wow, ale realistyczna gra!
0
@clyde A my w tym momencie nie jesteśmy zależni tylko i wyłącznie od siebie?
Wygrywamy z Kopenhagą i jesteśmy top8?
0
did you see thaaaa
https://streamable.com/yox6vu
Manuel Neuer? Topka.
2
@bartekvisca U mnie w mieście naj***ne tego piachu, że błoto się zrobiło.
5
@Sysia11 Już od dawna trąbie, że w naszej sytuacji to powinien być cel nr 1.
1
@FcPortoFan1999 Na pewno wyjdzie cało z opresji.
2
Komnata Tajemnic na TVN
4
@Kgorecki2500 grać cały dzień na komputerze
1
Frenkie de Jong w 62 meczach Ligi Mistrzów zdobył 0 goli.
0
@MessiForeverTheBest Po tym sezonie to się zmieni :)
1
@marcin62 I bany leciały XD
3
@xvcWinterSoldier Przecież innej opcji nie ma. Pewne zwycięstwo to jest.
1
@FcPortoFan1999 To się najlepiej klika, sam to przyznawał wielokrotnie.
2
Zajebiste te filmy Cwiakaly ostatnio. Historia polityki Athletic Bilbao i porażki Brazylii 1:7 mega ciekawe.
2
@Deathwing112 Każdy ma swoje gusta, ale chyba wolałbym już chodzić w koszulce z pepco :D