2

@fcbarcafan19 Tak se powiedziałem. Kiedyś kumpel mnie namawiał, żebym wszystko w tę firmę pakował, bo to gwarancja sukcesu - mają produkty OnlyBio, które można kupić w Rossmannie. Się okazało, że oni jakieś farby mieszają w wiaderku za magazynem i mają słabe wyniki i kumpel stracił na nich mnóstwo kasy.

1

@Lukikiki Chcesz duże ryzyko, ale więcej zarobić- małe spółki.
Mniejsze ryzyko, ale mniejszy potencjał zarobkowy - duże spółki.

2

@Lukikiki Tak. Wchodz po same kule w Hub-Tech.

5

@Lukikiki Szybko i dużo? Mały odsetek ludzi, którzy śledzą wszystko i mają szczęście.
Zarobić można, ale długoterminowo najłatwiej. W sensie kilka lat nawet.

8

@reloaded La Rambla. Tutaj znajdziesz eksperta od wszystkiego.

3

@Jakchcesz Żebyś się głupio pytał.

14

Czy burgery z soczewicy muszą smakować jak piach? Nie! Mój sekretny składnik? Wołowina.

0

@Katalończyk 99 "Ocenić kto dobrze a kto zle to większość może"

No okey... Ale co to zmienia? Ćwiąkała wielokrotnie mówił, że nie czuje się jakimś wybitnym ekspertem, a dzieli się z nami jedynie swoimi spostrzeżeniami.

8

@Katalończyk 99 Bo on najczęściej dodaje opinię na temat poszczególnego meczu, a nie kilku miesięcy. Zagrali dobrze - to chwali, zagrali źle - to nie chwali.

No chyba nie myślisz, że co kilka dni dodaje opinię na temat całego sezonu Realu?

4

@Azazel_Pazuzu https://zapodaj.net/plik-9pGNKdJ6CD

Przynajmniej nie spłakałem się na meczu. Wstyd takie komentarze dodawać.

3

@Slot Oho, ktoś ma inną opinię niż ja.

Spoiler:
Pan Ćwiąkała to mądry człowiek i jego spostrzeżenia i opinie są często trafne.

0

@AneVars Nie. Pozdrawiam.

W sensie - nikt nie wie, pewnie nawet sam Laporta.

1

@AmigoBlancos Nawet jeśli ktoś się nie zgadza, to nie potrafi zrozumieć, że inny człowiek może mieć opinię odmienną od naszej. Tak tutaj wyśmiewana jest śmietankowa, a poziom wcale nie wyższy. Szczególnie podczas meczu. Aż żal zaglądać.

1

@Kgorecki2500 No właśnie o to chodzi, że jak nie ma, to nie ciągnie, żeby kupić. Wszystkie słodycze, które jem są prezentami albo kupione pod wpływem impulsu przy kasie :D

13

Też tak macie, że jak w domu nie ma słodyczy, to spokojnie można bez nich żyć, a jak tylko pojawi się paczka ciastek albo czekoladek w szafce, to co chwilę się tam zagląda i coś podjada? Ostatnio kupiłem całe opakowanie Hitów, które miało mi starczyć na dwa tygodnie, a jakoś tak wyszło, że po dwóch dniach już go nie było XD

6

@Jakchcesz Wow, ale realistyczna gra!

0

@clyde A my w tym momencie nie jesteśmy zależni tylko i wyłącznie od siebie?
Wygrywamy z Kopenhagą i jesteśmy top8?

0

did you see thaaaa

https://streamable.com/yox6vu

Manuel Neuer? Topka.

2

@bartekvisca U mnie w mieście naj***ne tego piachu, że błoto się zrobiło.

5

@Sysia11 Już od dawna trąbie, że w naszej sytuacji to powinien być cel nr 1.

1

@FcPortoFan1999 Na pewno wyjdzie cało z opresji.

2

Komnata Tajemnic na TVN

4

@Kgorecki2500 grać cały dzień na komputerze

1

Frenkie de Jong w 62 meczach Ligi Mistrzów zdobył 0 goli.

0

@MessiForeverTheBest Po tym sezonie to się zmieni :)

1

@marcin62 I bany leciały XD

3

@xvcWinterSoldier Przecież innej opcji nie ma. Pewne zwycięstwo to jest.

1

@FcPortoFan1999 To się najlepiej klika, sam to przyznawał wielokrotnie.

2

Zajebiste te filmy Cwiakaly ostatnio. Historia polityki Athletic Bilbao i porażki Brazylii 1:7 mega ciekawe.

2

@Deathwing112 Każdy ma swoje gusta, ale chyba wolałbym już chodzić w koszulce z pepco :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?