Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 Odszedł do PSG - to mu wystarczy.
2
@bartulek98 Tomek Ćwiąkała i Footroll polecali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Fog_W_1899 Jak był kontuzjowany, to tutaj była narracja, że czekamy na powrót wielkiego Bernala. Jakby miał być naszym zbawieniem, a chłopaczek zagrał kilkadziesiąt minut w oficjalnych meczach XD
5
@insp1re Co Wy się tak tym Bernalem podniecacie? Chłop zagrał dwa dobre mecze, a tutaj jest nie wiadomo jak wielkim talentem.
2
@Danny Gaucho Szkoda, że ustaliłeś sobie liczbę na 27. Taki Muller w sezonie 19/20 miał 26 asyst, a Bundesliga ma przecież mniejsza liczbę drużyn. Średnia asysty na mecz 0,67.
7
@Kgorecki2500 Frytki.
0
@Rifek Żona na nic więcej by nie pozwoliła :)
0
@Rifek Normalne, zdrowe babki to mijam na ulicy.
6
@NeroTFP1 A wygląda jak 50-tka po kilku botoksach i operacjach plastycznych XD
0
Po sezonie miał być Schlotterbeck/van de Ven do spółki z Alvarezem/Kanem, a przyjdzie Senesi i Vlahović.
8
@europejczyk I to była zmiana na plus, a nie jak te sztuczne twory, wymyślone na siłę typu Liga Narodów czy Klubowe Mistrzostwa Świata.
0
Ej, co się stało z @Kidd?
0
@ProMILs Głupie społeczeństwo, że się oburzają...
9
@mkord I jak tam system kaucyjny? Zadowolony byłeś chyba, że wprowadzają.
https://iili.io/fi9fzl9.jpg
0
@gumaz W sumie to nie.
1
@cules100pro Dzięki za przypomnienie.
0
@Frimpong Kobiety są aha aha gorące aha aha
5
@Luciano99 Jeszcze bardziej skrócona wersja:
Anna Lewandowska to egoistyczna kobieta.
7
Liczba meczów potrzebnych do zdobycia hat-tricka w Ligue 1:
Cavani - 63
Benzema - 47
Mbappe - 28
Neymar - 15
Ibramihović - 14
Endrick - 2
Messi nie zdobył hat-tricka, rozegrał 58 spotkań.
4
@Frimpong I ten gol przeciwko USA
2
@cules100pro Sam jesteś stary...
2
@fcbarcafan19 Tak se powiedziałem. Kiedyś kumpel mnie namawiał, żebym wszystko w tę firmę pakował, bo to gwarancja sukcesu - mają produkty OnlyBio, które można kupić w Rossmannie. Się okazało, że oni jakieś farby mieszają w wiaderku za magazynem i mają słabe wyniki i kumpel stracił na nich mnóstwo kasy.
1
@Lukikiki Chcesz duże ryzyko, ale więcej zarobić- małe spółki.
Mniejsze ryzyko, ale mniejszy potencjał zarobkowy - duże spółki.
2
@Lukikiki Tak. Wchodz po same kule w Hub-Tech.
5
@Lukikiki Szybko i dużo? Mały odsetek ludzi, którzy śledzą wszystko i mają szczęście.
Zarobić można, ale długoterminowo najłatwiej. W sensie kilka lat nawet.
8
@reloaded La Rambla. Tutaj znajdziesz eksperta od wszystkiego.
3
@Jakchcesz Żebyś się głupio pytał.
14
Czy burgery z soczewicy muszą smakować jak piach? Nie! Mój sekretny składnik? Wołowina.
0
@Katalończyk 99 "Ocenić kto dobrze a kto zle to większość może"
No okey... Ale co to zmienia? Ćwiąkała wielokrotnie mówił, że nie czuje się jakimś wybitnym ekspertem, a dzieli się z nami jedynie swoimi spostrzeżeniami.
8
@Katalończyk 99 Bo on najczęściej dodaje opinię na temat poszczególnego meczu, a nie kilku miesięcy. Zagrali dobrze - to chwali, zagrali źle - to nie chwali.
No chyba nie myślisz, że co kilka dni dodaje opinię na temat całego sezonu Realu?