Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Laminedependencia :(
No to daję Ci lepszą propozycję, jak chciałeś - makaron z sosem i mięsem mielonym :D
2
@Laminedependencia ale mięso tam dodasz, prawda?
0
@PatrykBarca Przewinęło się tam kilku fajnych piłkarzy - Kane, Son czy Berbatov, których bardzo lubię.
@Eklerek Kibicuję bardziej Barcelonie, a jakoś nie nienawidzę Realu :D To są tylko kluby piłkarskie. Co innego gdybym chodził na mecze, brał w tym czynny udział, czuł napięcie pomiędzy zespołami czy kibicami.
1
@Eklerek Ja tam jakoś lubię Tottenham. Na pewno przepadam za nimi bardziej niż za United czy City.
0
@Azi "w mojej opinii był to bardzo istotny zawodnik "
"Ty chłopie masz swoją opinię a inni mają swoją. Skoro typ wygrał ZP i to zasłużenie to raczej nie był beznadziejny"
"typie autor tego zdania już Cię prostował. Nie rób z siebie głupka, który tłumaczy autorowi danej wypowiedzi co miał na myśli XD
Wcale nie to była dyskusja. To, że nie potrafisz dyskutować, to nie znaczy, że tego nie robiłeś. Brałeś udział w dyskusji tylko bardzo nieumiejętnie Ci to szło.
0
@Azi Nie uważam, żebym w żadnym momencie prowadził dyskusję gorzej niż @NeroTFP1, po prostu ze mną nie potrafisz dyskutować, bo jesteś uprzedzony co do mojej osoby. Najwyraźniej wciąż trzymasz urazę po tych "poufnych informacjach", zrozumiałe :) Jesteśmy tylko ludźmi.
Można skorzystać z porady kolegów wyżej i "iść się przewietrzyć".
2
@Azi Człowieku, weź przeczytaj jeszcze raz dyskusję. Zacząłeś coś piać o "logicznych argumentach", których nie dostarczyłeś ani razu. Pomimo tego, że napisałem, że Dembele w PSG jest świetnym zawodnikiem i zasłużył na ZP, to w Barcelonie nie był "największym" zawodnikiem jak sugeruje @Messiah10. Pokazałem Ci to w liczbach, ale jedyne na co się wysiliłeś to "mam inną opinię" XD
Zniżyłem się do Twojego poziomu i zapodałem tekstem o kawie, bo widać, że normalne argumenty i dyskusja to dla Ciebie za wysokie progi.
Podsumowując, Twoim argumentem na to, że Dembele w BARCELONIE był jednym z największych jest to, że to jest Twoja opinia, i że wygrał Złotą Piłkę w PARIS SAINT GERMAIN. Idąc tym samym rozumowaniem, to Pjanić był w Barcelonie jednym z największych, bo był przecież kluczowym piłkarzem w innych klubach.
0
@Azi Napij się kawy, bo widać ewidentnie, że nie jesteś dzisiaj w najlepszej formie na dyskusje.
9
@Azazel_Pazuzu Ten co chce na marskość wątroby umrzeć.
0
@Azi Wygrał ZP w Barcelonie?
"Barcelony, która straciła swoich największych zawodników jak Dembele i Messi"
Najwyraźniej nie zrozumiałeś sensu tego zdania. I nikt w tym wątku nie użył słowa "beznadziejny", więc sobie nie dopowiadaj.
0
@Azi Tak istotny, że w swoim najlepszym u nas sezonie miał mniej goli niż Lewy, Raphinha czy Fati i o jedno trafienie więcej niż Torres czy Pedri.
Był drugi pod względem asyst (9), ale inni robili podobne liczby - Lewandowski (8), Gavi (7) czy Kounde, Alba, Balde (6).
Największych to można właśnie wymienić Albę, Rakitica czy Busiego, a nie Dembele, który miał więcej złych, bezproduktywnych meczów w Barcelonie niż tych dobrych. O ile w ogóle grał.
Dembele często jest wymieniany jako jeden z większych flopów transferowych Barcelony, nie bezpodstawnie.
1
@Messiah10 Nie kwestionuję tego, że Dembele jest aktualnie świetnym piłkarzem i zdobywcą ZP, ale w Barcelonie zdecydowanie nie był ani najlepszy, ani największy.
@Azi Informacja poufna - Dembele w Barcelonie nie był jednym z "największych".
16
@Messiah10 "która straciła swoich największych zawodników jak Dembele"
XDDD
4
Dzień 15 proszenia się, żeby Real Madryt mnie zakontraktował
2
@mordini123 O 18 rozpoczęcie ceremonii pewnie. Losowanie to się odbędzie przy dobrych wiatrach o 19 XD
1
@vivalaice21 Nie czekaj, aż ceny spadną, bo to pewnie nie nastąpi.
4
@A4ron Mi się nie podoba, że wszyscy podpierdzialają sobie pomysły. Zero kreatywności. Czasem jak siedzę na kiblu i przeglądam rolki, to widzę kilka tych samych filmików u innych ludzi. Nie potrafią nic swojego wymyślić, tylko zobaczą jakiś filmik u zagranicznego twórcy i zaraz nagrywają to samo...
0
@mekston Już dalej mi się nie chciało grzebać.
8
Zwycięzcy La Ligi według kraju od 2015 roku:
2015 - Hiszpania
2016 - Hiszpania
2017 - Hiszpania
2018 - Hiszpania
2019 - Hiszpania
2020 - Hiszpania
2021 - Hiszpania
2022 - Hiszpania
2023 - Hiszpania
2024 - Hiszpania
2025 - Hiszpania
1
@alone49 Jajecznica na masełku z pieczarkami, pomidorami i szczypiorkiem też jest super.
8
@lajcior Keczup jest dobry ogólnie, ale po co psuć sobie dobre jajeczka keczupem?
0
@Stinger_ Człowieku, ja Cię nie atakuję, a pytam się z ciekawości...
2
@Stinger_ Czyli wystarczy jeden sukces, żeby być Sportowcem Roku?
0
@fcbarcafan19 Smakują jak stara skarpeta :D
5
@ranger3120
Dzień Świra
Miś
Rejs
Seksmisja
Znachor
Chłopaki nie płaczą
Czas surferów
E=mc2
Symetria
Kiler
Kiler-ów 2
Zmruż oczy
Glina (serial)
Nic śmiesznego
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
Vabank
Wodzirej
1
@Dankho94isback Przebudzenia.
0
@Hosh Okey, dziękuję za wytłumaczenie chociaż nie wiem z czego ono wynika :D
1
@Bobo25 Brukselka jest dobra o ile nie jest przegotowana. W zupie jarzynowej mega siada.
0
@Filipem Nie wiem co gorsze w smaku - ziele angielskie czy oliwki.
2
Sprawca morderstwa na terenie kampusu Uniwersytetu Warszawskiego Mieszko R. był niepoczytalny w chwili ataku - przekazał Interii rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antonii Skiba. Po takiej opinii biegłych, zgodnie z procedurami, mężczyzna najprawdopodobniej nie stanie przed sądem.
Można było się domyślić.