1

Mistrz Świata z asystą. Brawo.

2

@AmigoBlancos przemawia przez niego prawdziwa mądrość życiowa

1

@MirusAmisz za mistrza świata zawsze warto nawet przepłacić. Prawda @mekston?

2

W sumie to obojętne dla mnie kto tutaj wygra bo żadna z tych drużyn nie ma jakości ani jaj żeby ograć w finale PSG czy Bayern. Atleti to nawet nie muszę tłumaczyć, ale drastyczna zmiana stylu Arsenalu w ostatnich sezonach wynika moim zdaniem ze strachu i desperackiej potrzeby kontroli boiskowej za wszelką cenę po ich doświadczeniach z sezonów 2022/23 i 2023/24 gdzie pozwalali sobie wyrywać mistrzostwo w drugiej części sezonu.

2

@Kessie wolisz żeby był austriackim malarzem?

16

Nie jesteśmy gotowi na to co nadejdzie


1

@Sysia11 Arsenal robi pod siebie kiedy pojawia się presja. Zobacz jak ich City w końcówce sezonu robi i to nie pierwszy raz. Z resztą ich futbol wymaga ogromu fizyczności i kiedy są zmęczeni i struktura przestaje być tak idealna to brakuje im jakości czysto piłkarskiej. Z resztą City ich obnażyło w ostatnich dwóch spotkaniach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cieszy mnie niezmiernie to spotkanie i że tak aktualnie grają najlepsze drużyny w Europie i to będzie aktualny trend, a nie to co Arsenal Artety prezentuje i jeszcze próbują to piłka nożna nazywać.

2

Czy można od razu wyeliminować parę Arsenal-Atleti bez dwumeczu oraz wrzucić PSG i Bayern do finału?

5

@Derean dobre przygotowanie, ale też dużo szerszy skład i mniejsza konkurencja w lidze co automatycznie daje więcej opcji do rotacji i odpoczynku topowym graczom bo umówmy się, ale nawet druga jedenastka PSG byłaby najlepsza drużyną w Ligue 1.

0

Kto ogląda czasem Chelsea ten wie jak dobry jest i bardzo interesujący profil, ale finansowo bez szans więc można wsadzić między bajki jak 3/4 plotek lub więcej.

7

Przedwczesny finał. Meczycho się szykuje.

4

@macio_944 ja stricte profilowo kilka wad/wątpliwości widzę i tutaj zgadzam się choćby z Jankiem Bukowieckim, który wypowiadał się o tym w naszym redakcyjnym podcaście oraz sam wielokrotnie pisałem co budzi moje wątpliwości w takim akurat profilu, ale…nie będę płakać jak przyjdzie i dalej ma też wiele zalet oraz będzie uprade względem tego co mamy. Ogólnie jakbym mógł wybrać jednego piłkarza na świecie dziś do nas na 9 to byłby to Kane ogólnie jako najbardziej kompletny napastnik(czyli kompletny poza polem karnym jak Alvarez oraz w nim i pobliżu jak choćby Haaland, a czego brakuje trochę Alvarezowi). W każdym razie z Julianem na pewno pierwsza linia pressingu zaliczyłaby ogromny skok co wpłynęłoby też na ilość sytuacji do jakich dochodzą nasi rywali i które my tworzymy po szybkim odbiorze.

12

Trzeba próbować wszystkich metod xD
@Kessie @Eklerek @Czajka90
@mekston @Popitek12 @blakkudium

1

@mekston wolność słowa jest ponad moje indywidualne sympatie xD

1

Po dogłębnej analizie doszedłem do wniosku, że Tottenham chce spaść ponieważ uważają, że granie w niższej lidze to jedyna szansa żeby wreszcie coś do gabloty wsadzili.

3

Boże…daj mi jeszcze trochę siły żeby znosić Kounde w tym sezonie

0

Newcastle przegrało trzy ostatnie spotkania z Arsenalem oraz przystępuje do tego spotkania w fatalnej formie(chociaż Arsenal też ma 4 porażki, jeden remis i porażkę w ostatnich 6 spotkaniach czyli topowa forma na czas kiedy rozstrzygają się losy sezonu) i bez kilku ważnych graczy. Czyli idealny moment na małą niespodziankę.

6

@mekston na 9 go

1

Tak z ciekawości sprawdziłem co tam u Dro i narazie ma w PSG rozegrane 325min przy 330min dla Barcelony w tym seoznie. Pewnie jeszcze coś dostanie na koniec w lidze bo w LM Lucho stawia na swoich pewniaków już na tym etapie jak każdy rozsądny trener, ale ogólnie znacząco tego wyniku nie pobije bo PSG zostało w tym sezonie do rozegrania tylko 5 spotkań w lidze i 2-3 w LM gdzie jak już wspomniałem się narazie nie liczy dla trenera i tym bardziej na etapie 1/2 się liczyć nie zacznie. Nie znaczy to, że popełnił błąd odchodząc bo dalej trafił pod skrzydła genialnego trenera i do aktualnie prawdopodobnie najlepszego projektu sportowego w Europie, ale pokazuje też, że zwyczajnie nie jest jeszcze gotowy w pełni na rywalizację na tym poziomie i trzeba go wprowadzać ostrożnie o czym wie Lucho i wiedział też Flick(no shit, Sherlock).

3

@blakkudium nie, dzięki.

1

@mekston si, jest kluczowy przy tym co chcemy grać za Flicka

7

@Kapitan9 największy zjazd to jego urazy w tym sezonie bo statycznie choć jest gorzej w stosunku do zeszłego wybitnego sezonu to nadal nie są to tak ogromne różnice jak mogłoby się wydawać w kluczowych statystykach i nadal jest w top 3 najważniejszych graczy obecnej Barcelony.

14

@FCB24 będę bo w innych topowych zespołach też mają takie same problemy z urazami, a nawet większe mieli często na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów(patrz choćby na Real), a główna różnica jest taka, że zespoły jak City, Arsenal, PSG, Bayern itd. mają szersze, bardziej konkurencyjne kadry oraz w przypadku Bayernu oraz PSG dużo większe możliwości rotacji w lidze przez brak równorzędnych rywali do walki o tytuł. Z resztą jak się sprawdzi zarządzanie kadrą w innych mistrzowskich zespołach w top 5 na przestrzeni ostatnich sezonów to w drugiej części sezonu trenerzy zawsze rotowali już głównie kadra ok 14-16 graczy, a reszta była na marginesie i tutaj warto spojrzeć choćby na Guardiole czy Carlo z poprzednich lat oraz to jak zarządzali kadra mając jednak większe możliwości na rynku transferowym do budowy konkurencyjnego zespołu.

2

Jak Sissoko go reprezentuje to nie warto xD
@BORO_12
@blakkudium

1

@arasz1819 mogę rozwinąć później, ale moim zdaniem ze strachu poszedł w futbol tak pozbawiony jakiegokolwiek ryzyka i szukający kontroli za wszelką cenę, że paradoksalnie podejmuje większe ryzyko bo kiedy pojawia się presja oraz zmęczenie i zawodnicy nie są w stanie tak dokładnie realizować jego planu to pojawiają się pęknięcia w systemie i zaczyna brakować jakości czysto piłkarskiej bo sam sobie takie profile i model gry wybrał. Z tymi pucharami też zerknij jakie to były puchary i kiedy, w jaki sposób regularnie traci kontrolę w końcowych fazach sezonu co roku oraz oczywiście jak wielkie nakłady finansowe i cierpliwość stoją za tym projektem.

2

@arasz1819 spokojnie kolego. To żart co nie znaczy, że mimo wielu rzeczy, które warto docenić u Artety jest też wiele spraw, o które można mieć zastrzeżenia i ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że w ostatnich sezonach trochę się pogubił mimo komfortu pracy jaki ma mało, który trener na świecie.

8

9

Uśmiechnij się @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?