ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BORO_12 dlaczego te klauzule w Hiszpanii(w innych krajach gdzie nie są obowiązkowe mogą być też uzgodnione w umowie w ratach jak u Huijsena) bywają bardziej problematyczne nawet jeśli cała kwota wydaje się okazyjna.
0
@Encore Siuuu must go on!
12
Osobiście cenię umiejętności Ferrana i jego profil, ale to piłkarz momentów. Jak idzie to wygląda jak jeden z najlepszych napastników świata, a jak nie idzie to wzrok w ziemię i szoruje po dnie. Zbyt słaby mentalnie żeby być pierwszą opcją w tak dużym klubie. Co innego z ławki kiedy oczekiwania wobec niego są dużo mniejsze. Wtedy potrafi dać dużo dobrego.
2
@Bolton jak prawdziwy polityk zmieniam ugrupowanie celem wyciągnięcia większych korzyści i udaje, że nic się nie stało xD
@blakkudium narazie głównie widziałem z hiszpańskich źródeł np. tego Jose Alvareza z Chiringuito, ale możliwe.
4
Już któreś źródło wspomina o tej tajemniczej klauzuli choć pojawiają się jej różne wersje. Tym razem mocne źródło…tyle, że w UK więc podchodziłbym z dystansem.
@BORO_12
@blakkudium
0
@ViscaelBarca2007
7
Great success xD
@BORO_12
@blakkudium
4
Nie wiem czy to legitne bo musiało pochodzić z jego materiału yt, którego jeszcze nie obejrzałem, ale jeśli tak to wiele opcji nie zostanie Atleti bo dumne PSG raczej nie wróci. Arsenal chyba też ma inne priorytety, a sam Julian nie chce wracać do Anglii z tego co się mówi.
@blakkudium
@BORO_12
@Lionel_Messi10
@mekston
„Arsenal i Paryż zainteresowały się Julianem Alvarezem. Jego odpowiedź: Dziękuję, ale chcę iść do Barçy. PSG źle przyjęło odpowiedź gracza.”
5
@blakkudium za Gyokeresa? @Kessie się nie zgadza.
6
Ten co jedzie xD
@BORO_12
@blakkudium
Wielu wątpiło w to, co opublikowałem o Juliánie. Czas przyznał mi rację.
Z Barcolą stanie się to samo. Nie jesteście na to gotowi.
Wy decydujecie, na jaką łódź chcecie wsiąść. Ale na moją wsiadają tylko ci, którzy zaufali od pierwszej minuty.
1
@blakkudium trochę w sumie zgadujemy co autor miał na myśli xD
3
@mekston idę od Poppersa pieniądze pożyczyć.
@Popitek12
1
@blakkudium większość postów ma teraz podbitych z Barca i Julianem, ale ten jeden właśnie wygląda zagadkowo trochę.
1
@blakkudium no nie wiem. Ja to rozumiem jakby Real miał wrócić do tego dealu. Inaczej nie wiem czemu miałby akurat ten repostować.
2
@blakkudium pa co makaroniarz dał xD
6
Tymczasem na X
@blakkudium
@BORO_12
@mekston
https://x.com/_SamuelAugust/status/2069164499853095232
1
@macio_944 dla mnie ma wielkie plusy jak i pewne wady budzące wątpliwości na pozycji 9, ale imo poradzi sobie co najmniej przyzwoicie. Sam klucz doboru zawodników przy tym jak idziemy all in w atak zamiast wzmacniać obronę wydaje się jasny…wzmacniamy atak i obronę jednocześnie idąc po absolutne maszyny w pracy bez piłki jak Gordon czy Alvarez. Generalnie uważam też, że Gordon oraz Alvarez bardziej oddadzą w LM gdzie futbol jest szybszy, bardziej bezpośredni i intensywność jest jeszcze ważniejsza.
1
xD
7
Julian Alvarez: „chce spełnić swoje marzenie…zawsze chciałem grać dla Artety. Uważam, że to największy dyktator naszych czasów, a to jak Arsenal pięknie domyka przestrzenie w niskim bloku jest niczym poezja dla prawdziwych koneserów futbolu. Takiego poziomu piłkarskiego terroryzmu nie uświadczyłem nawet u Cholo i chciałbym po prostu móc grać dla Baskijskiego Dyktarora.”
Przetłumaczyłem dla was brakującą resztę wypowiedzi Julka. Nie ma za co.
@blakkudium @mekston
@Bolton
2
@Roobo dlatego zaskoczyłem się, że w ogóle wykonał ruch publiczny. Tutaj +1 dla niego.
0
@Roobo trochę łagodnie narazie, ale niech będzie. Jest to jakiś krok w dobrą stronę jeśli naprawdę chce tu trafić.
2
@macio_944 pozwolisz na to @Popitek12 ?
0
@Who_you_mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Who_you_mam kto tam gra w środku? Mógłbyś mi przeczytać i przetłumaczyć?
1
@Nazio_87 narazie sobie rozważamy tylko, a co będzie to czas pokaże :D
1
W sumie tak czysto hipotetycznie jeśli Messi by wygrał Mundial jako lider bijąc kolejne rekordy i zostając najlepszym graczem mistrzostw czy wygrałby Złotą Piłkę? Teoretycznie już lata temu Ronaldo Fenomeno wygrał „prawie” za sam Mundial, ale wtedy mam wrażenie przed erą social mediów zawodnicy byli mniej „śledzeni” co występ i bardziej liczyła się ogólne odczucia oraz te „momenty” plus nigdy jeszcze nie wygrał zawodnik, który nie grał w Europie. Z drugiej strony byłby to tak mocny statement, że przy marce Messiego i braku takiego jednoznacznego kandydata wcale by mnie to nie zdziwiło.
4
@blakkudium na ten statement czekaliśmy? xD
8
Południowcy co się bawią xD
0
@Barca_bwo Pardon. Jaki to był numer zamiast 7? 5?
7
@Lionel_Messi10 następnym razem niech koledzy trafią do tego dużego prostokąta bo rekord asyst jest do pobicia jeszcze