3

@July_6_BcN Si. Właściwie może to trochę niepopularne, ale transfery powinno się oceniać po zakończeniu pobytu zawodnika w klubie. Mogę mieć jakieś preferencje, oceniać kwotę czy dopasowanie profilem moim zdaniem choć ostatecznie żadnego zawodnika nie zamierzam przekreślać już na początku przygody tutaj i każdemu będę kibicować żeby odniósł sukces w naszych barwach.

2

@mekston zamawiam koszulkę Juliana na nowy sezon

2

Skoro tak już ma być to niech Julian wywiera presję na Atleti, my możemy delikatnie podbić ofertę żeby każdy był względnie zadowolony i kończmy zabawę.

5

@Lionel_Messi10 kwota chora, ale jak sobie pomyślę jakie „tuzy” chodziły za podobne kwoty w aktualnych realiach to trochę mi lepiej

1

@Faro według zasad UEFA po tym co robiła Chelsea maksymalny okres amortyzacji transferu wynosi 5 lat więc przez ten okres będzie dużo większym obciążeniem. Po tych 5 latach już się zamortyzuje i tylko kontrakt, premie, prowizje itd. nam zostaną jako koszt księgowy.

4

@blakkudium oby. Trzeba robić miejsce w drabince płacowej na nowe kontrakty.

2

@tbas Gabriel Jesus w sumie też był kiedyś z nami łączony xD

0

@MessiForeverTheBest nie zadaje się z czarnymi

2

@Arden Szwagry grają w Premier League Club Board Simulator xD
@BORO_12
@blakkudium

4

@Bolton jak ja w świetnym nastroju. Zaraz wjeżdża kolejna porcja leków i bingo. Świetna ta opieka w szpitalu psychiatrycznym xD

0

@jeonek moim zdaniem temat wygląda inaczej trochę. Nasz system świadomie podejmuje ryzyko i narzuca bardzo wysoki i agresywny pressing, który jeśli zostanie ominięty/słabo działa to obrońcy bardzo często zostają w sytuacjach gdzie muszą już gasić pożary zamiast zapobiegać. Teraz spójrz jakie profile sprowadzamy(Gordon) i jakimi się interesujemy(Alvarez/Pedro). To są jedni z najlepiej pressujących graczy na świecie i ich przyjście drastycznie poprawi naszą pierwszą linię pressingu co pozwoli dużo szybciej odbierać piłkę lub zamykać opcje rywalom zmuszając ich do zagrywania długich piłek często trochę na ślepo pod presją mając odcięte linie podań. Robimy tutaj dwie pieczenie na jednym ogniu poprawiając atak i obronę bo przy tym podejściu żaden obrońca indywidualnie więcej nam nie da niż ten pressing pod warunkiem, że wykonany dobrze i tutaj znowu wracamy do naszych celów ;)

1

@Beztroskii ja generalnie wiedziałem, że to jest „fizycznie” bardzo utalentowany zawodnik, ale jak zacząłem wchodzić w szczegółowe statystki i nawet jego wypowiedzi to aż byłem w szoku. Fizyczny potwór. To taki profil, że nawet jakby się kopał po czole z piłką przy nodze to zawsze będzie użyteczny i przede wszystkim pozwala bezkompromisowo egzekwować plan Flicka i z linia ataku gdzie będą gracze jak Rapha, Gordon Pedro/Alvarez mamy work rate pierwszej linii jakiego może nam nawet Bayern/PSG pozazdrościć.

3

@BORO_12 co mnie się podoba w takiej linii ataku to, że automatycznie rozwiązujemy wszystkie problemy z pierwszą linią pressingu i dodajemy masę szybkości z przodu czyli jednocześnie wzmacniamy atak i obronę, a Flick może w pełni realizować swoją wizję futbolu bo pokuszę się o stwierdzenie, że takich zapier****czy z przodu nie ma nawet PSG czy Bayern. W idealnym świecie mielibyśmy jeszcze pracusia z pokrętłem w nodze jak Kvara, ale i tak Hans miałby dużo lepsze narzędzia do swojej wizji niż w tym sezonie. Futbol totalny.

5

@jacobFCB potężny G-A-Y będzie penetrować obronę rywali w następnym sezonie xD

4

@Lionel_Messi10 niech tak będzie. Przynajmniej będą z przodu u nas prawdziwe maszyny do zapier…zasuwania. Z takim pressem obrońcy nie będą mieli co robić :)

6

Według Soso Barcelona mimo Gordona chce napastnika i tutaj jako numer jeden jest dalej Alvarez. Mogę różnie oceniać wpasowanie profilu Argentyńczyka do nas, ale nawet ja chciałbym zobaczyć intensywność i ruchliwość w ataku tej drużyny po takich transferach. Byłoby to jakieś szaleństwo ;)
@BORO_12
@blakkudium

4

Już czuję jak będzie się zapier…zasuwać w Wielkiej Barcelonie Hansa Dietera Flicka w sezonie 2026/27. Nasz potężny pressing zdusi rywali :)

2

@marcin62 najlepszy sezon Diaza w Liverpoolu to
22g/a(wcześniej tylko raz dobił do 20 udziałów bramkowych w Porto). Bayern gra bliźniaczą piłkę do nas. Nic nie sugeruje ofc ;)

2

@macio_944 niekoniecznie. Jesli biorą jednego z najlepiej pressujących zawodników ofensywnych na świecie to wzmacniają nie tylko atak, ale też obronę. Nawet pójdę o krok dalej i tacy gracze w tym systemie dadzą nam więcej w obronie niż nawet najlepsi indywidualnie stoperzy bo i tak byliby ciągle zmuszani do gaszenia pożarów w sytuacjach na styku.


1

@Encore Bayern już rok temu się nagiął. W tym roku mógł, a nie musiał już sprowadzać skrzydłowego.

3

@Toretto spoko. Niech wracają do budowania swoich perfekcyjnych składów w fifie/fm’ie, a poważną robotę zostawia specjalistom, którzy analizują trochę więcej danych niż g/a czy liczba dryblingów na mecz.

2

Mogę nie być w 100% zwolennikiem profilu Alvareza u nas na 9, ale faktem jest, że transfery Gordon+Julian/Pedro rozwiązują nasze niektóre problemy w ataku…oraz tak naprawdę jeszcze więcej rozwiązują naszych problemów w grze obronnej.

10

@Faro całe szczęście osoby mające trochę większe pojęcie o piłce decydują

1

@blakkudium podobno tak się wytrenował za dzieciaka biegając właśnie staremu po fajki xD

5

Technicznie jest na dobrym poziomie, ale Gordon zdecydowanie podnosi sufit fizyczny tego zespołu. Według danych z tego sezonu LM z miejsca zostaje najszybszym zawodnikiem w naszym zespole i ex-quo z Raphinha najbardziej „intensywnym”. Wykonuje obok Brazylijczyka najwięcej sprintów na 90min co przekłada się choćby na ciągły atak wolnych przestrzeni(prawdopodobnie mają też najwyższy ten parametr ze wszystkich zawodników z tego sezonu LM bo jak sprawdzałem inne bestie fizyczne jak Diaz, Vini czy Alvarez to wypadli gorzej) oraz oczywiście pod względem objętości i jakości pressingu to też światowa czołówka.

1

@Faro skoro Ty aż tak skreślasz Gordona to mogą spać spokojnie. To będzie świetny transfer.

4

@Ruchks jak on w Newcastle co strzela ułamek tego co my przebijał już dwa razy 20g/a w sezonie we wszystkich rozgrywkach i raz w samej lidze zrobił 11 bramek+ 10 asyst. Moim zdaniem tak jak w przypadku Diaza i Bayernu jego wartość ofensywna wzrośnie u nas przy cechach jakie posiada i tym jak gramy.

3

@Bolton jak coś chcesz to podbijaj na priv. Dogadamy się. Samemu ciężko w dzisiejszych czasach tak skutecznie szerzyć propagandę więc każda para rąk się przyda.

6

Tak, kupuje ten ruch w 100%.

1

@majkiii dobra, teraz widzę o co chodziło. Sorki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?