ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hawajczyk tyle, że nawet schyłkowy Messi pracował trochę więcej i przede wszystkim dużo „mądrzej”. To niepopularna opinia, ale o ile objętość pracy Messiego na boisku jest mała to potrafi doskonale odcinać linię podań czy wybierać momenty presji lub na doskok. Tam boiskowe IQ jest na zupełnie innym poziomie. Co do Twojej rady jakby to było takie proste żeby obudować Żółwia i stworzyć zwycięską drużynę to już dawno by to zrobili, a narazie się to jeszcze nie udało przez dekadę jego kariery na najwyższym poziomie. Trochę przykład schyłkowego Ronaldo w Juve. Dalej indywidualnie dostarczał topowe liczby, ale sam drużyna nie rozwinęła się po jego przyjściu, a wręcz przeciwnie.
0
@Hawajczyk znaczy się umiejętności indywidualne ma ogromne i to nie podlega wątpliwości, ale umówmy się na tą krytykę też częściowo „zapracował”.
Dla mnie cholernie ciężko w dzisiejszym futbolu zbilansować drużynę z takim zawodnikiem, a jak jeszcze dojdą jego wypowiedzi po gorszych meczach choćby Realu gdzie wymagał więcej pracy od kolegów(np. po porażce z Benfica) gdzie sam nie dawał kompletnie przykładu jako lider to robi się bardzo „ciekawy” wizerunek. Nie lubię też patrzeć na futbol tylko przez pryzmat liczb i uważam, że nie ma przypadku w tym, że szczególnie w tak „taktycznym” futbolu klubowym(reprezentacyjny przez mniej czasu spędzonego na orscy zawodnikami jest trochę bardziej dziki i oparty na talencie) mimo genialnego dorobku indywidualnego co sezon jego kluby zawodzą regularnie. Z resztą wystarczy spojrzeć na wypowiedzi i co zrobił x PSG Lucho po jego odejściu.
3
@blakkudium jeszcze jest taki gagatek choć te €50m to chyba za jedną nogę przy realiach obecnego rynku xD
3
Wszystko zależy od oferty i tego jaki plan byśmy mieli na wykorzystanie tych pieniędzy. Nie jesteśmy klubem „sprzedającym” i poziom sportowy zawsze powinien być najważniejszy przy podejmowaniu tego typu decyzji(a prowadzenie topowego klubu to nie fm gdzie sprzedajesz każdego gracza ok 30, sprowadzasz młodszych i oni wszyscy harmonijnie i szybko się rozwijają zastępując dotychczasowych liderów), ale jednocześnie nie mamy też aż takich możliwości jak wiele innych wielkich klubów i bez dużych sprzedaży ciężko może być sfinansować nasze cele. Nie kupuje tylko tego argumentu o zjeździe Raphy bo był to pierwszy sezon naznaczony kontuzjami w jego wykonaniu(a jak grał to dalej był jednym z kluczowych graczy), a przy podobnym profilowo Gordonie też mógłby być bardziej oszczędzany. Kolejna kwestia to też cechy pozasportowe, które są ciężkie do wycenienia. Szczególnie przy tak młodej drużynie gdzie potrzebni są też Ci bardziej doświadczeni liderzy tym bardziej, że dopiero co odszedł choćby Lewy. Z drugiej strony to mógłby być faktycznie ostatni moment żeby zgarnąć za niego duże pieniądze, a jeśli dobrze to rozegramy to nie musielibyśmy sportowo wyjść na tym źle. Ciężki temat, ale jeśli realna oferta się pojawi i sam zawodnik chciałby z niej skorzystać bo też bym go nie wypychał to należy się zastanowić i znaleźć najlepsze dla wszystkich stron rozwiązanie.
@BORO_12
@blakkudium
2
Ta „najpotężniejsza” ofensywa Francji to planuje oddać celny strzał na bramkę w tym meczu?
0
@Encore no nie wiem
4
+€120m i możemy rozmawiać. Oczywiście wtedy obowiązkowo jeszcze dwa wzmocnienia ataku.
6
Ja wiem, że jakiś potencjał ma i to już pokazał w naszych młodzieżówkach, ale w Egipcie muszą bardzo wierzyć w naszego Hamze skoro w takim meczu wchodzi na 15-20min za Salaha nie mając prawie doświadczenia w dorosłym futbolu, a szczególnie na tym najwyższym poziomie.
1
Wiadomo, że remis tutaj byłby kubłem zimnej wody trochę niczym mecz na otwarcie ze Szwajcarią w 2010 gdzie przegrali, ale jednocześnie nie da się ukryć, że zrobili w teorii więcej niż wystarczająco żeby prowadzić i w 9/10 takich spotkań by już prowadzili.
5
Dyktator ogłasza, że nie planuje startu w DEMOKRATYCZNYCH wyborach. Ja w szoku xD
@blakkudium
@BORO_12
1
@Faro nie uważa dosłownie nikt. Rapha rozegrał jeden potencjalnie lepszy i równiejszy sezon choć też dyskusyjne bo wiosna lepsza Yamala.
2
Great success?
@Frimpong
2
@BORO_12 skrzydłowy z pokrętłem więc niektórym się mogą oczy zaświecić, ale może się okazać zwyczajnie zbyt „surowy” na ten moment lub zabraknie dla niego minut ze względu na rywalizację.
2
@BORO_12 no tak. Szoda tylko, że do białych poszedł, a nie Atleti bo to realnie może im pomóc choć dalej jestem zdania, że ciężko zbilansować zespół z jednocześnie Vinim i Dyktatorem w składzie. Śmieszne w sumie też jest to, że poza Silva wzmacniają dokładnie tę same pozycje, które wzmocnili rok temu. Liczę, że tym razem skutek będzie podobny xD
1
@Bolton wyznajesz taką samą filozofię w życiu?
3
@blakkudium czyli my zostajemy z Balde+ bierzemy Cancelo(oby). Not bad, but not perfect either
13
Dziadzio gra sobie w football menagera. Tym lepiej będzie smakować trzecie mistrzostwo z rzędu.
0
@Rewolucja123 no to byłaby piękna historia i dla mnie osobiście jako, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w historii to traktuje go trochę poza systemem, ale tutaj też jestem ostrożny bo szczerze nie mam pojęcia jak jego kondycja fizyczna aktualnie wygląda.
1
@escarabajo jedynie trochę Wesleya brakuje z prawej strony przez kontuzję bo był zawodnikiem, który dawał im szerokość z prawej strony podczas gdy Vini z lewej, a nie mają drugiego PO o tak ofensywnym profilu. Tutaj jestem ciekawy jak Carlo to rozwiąże.
4
@Encore ja bym nie skreślał bo ostatnio widać było wreszcie trochę jaśniejszy pomysł na grę u nich. Pamiętajmy, że najlepszy zespół to nie suma najmocniejszych nazwisk. Z resztą Tuchel w przypadku Anglii fajnie to wyjaśnił jak dziennikarze dopytywali go o braki niektórych gwiazd przez eliminacje.
@majkiii to może być niepopularne, ale Paqueta jest ich małym odkryciem z przygotowań przed turniejem. Taki niepopularny zawodnik, z którym gra wygląda dużo lepiej i płynniej bo często schodzi wspomagać pomoc w rozegraniu.
7
@Lanosss Boże strzeż nas przed Ansu i jego rodzinka xD
2
@blakkudium tylko żeby nikogo tu nie wprowadzić w błąd to zaznaczmy, że te 20 baniek jest brutto czyli netto +/- 10. Dalej za dużo, ale to tak dla małego sprostowania.
5
Już mniejsza o rolę w zespole jakiej oczekiwał, ale tyle to u nas w tym momencie zarabiają najważniejszi gracze w kadrze.
@BORO_12
@blakkudium
2
@blakkudium ten sezon pechowy zdrowotnie, ale poza tym dla mnie świetny profil i daje dużo rozwiązań taktycznych.
3
@Bolton tylko nie przysyłaj znowu @Kessie bo nie zamierzam mu prywatnie leczenia znowu opłacać skoro nawet nie ma ubezpieczenia
@blakkudium ciekawe na ile się tym Balde interesują bo można by zrobić jakiś biznes tutaj
2
@marcin62 mnie też się kwoty bardzo nie podobają, ale prawda jest taka, że o ile zawodnik nie ma ostatniego roku/dwóch umowy lub nie jest już w okolicach trzydziestki to za €100m już ciężko kupić topowego i ukształtowanego zawodnika.
8
A może by tak…
@blakkudium
@BORO_12
4
Całkiem mi umknęło wczoraj, ale narazie tak ocenia zgodnie ze swoją wiedzą sytuację Gaston Edul(dziennikarz bardzo blisko kadry Albicelestes).
@BORO_12
@blakkudium
1
@Karol145 dla mnie ta instytucja to fikcja i kolejna prowokacja Izraela
7
@Eto'o9 R10 a Bilbao zostanie już tylko mniej więcej €180m brutto do wypłacenia mu do końca umowy
#AthleticWin
@blakkudium @BORO_12