La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1771 Culés

3

Wszystko zależy od oferty i tego jaki plan byśmy mieli na wykorzystanie tych pieniędzy. Nie jesteśmy klubem „sprzedającym” i poziom sportowy zawsze powinien być najważniejszy przy podejmowaniu tego typu decyzji(a prowadzenie topowego klubu to nie fm gdzie sprzedajesz każdego gracza ok 30, sprowadzasz młodszych i oni wszyscy harmonijnie i szybko się rozwijają zastępując dotychczasowych liderów), ale jednocześnie nie mamy też aż takich możliwości jak wiele innych wielkich klubów i bez dużych sprzedaży ciężko może być sfinansować nasze cele. Nie kupuje tylko tego argumentu o zjeździe Raphy bo był to pierwszy sezon naznaczony kontuzjami w jego wykonaniu(a jak grał to dalej był jednym z kluczowych graczy), a przy podobnym profilowo Gordonie też mógłby być bardziej oszczędzany. Kolejna kwestia to też cechy pozasportowe, które są ciężkie do wycenienia. Szczególnie przy tak młodej drużynie gdzie potrzebni są też Ci bardziej doświadczeni liderzy tym bardziej, że dopiero co odszedł choćby Lewy. Z drugiej strony to mógłby być faktycznie ostatni moment żeby zgarnąć za niego duże pieniądze, a jeśli dobrze to rozegramy to nie musielibyśmy sportowo wyjść na tym źle. Ciężki temat, ale jeśli realna oferta się pojawi i sam zawodnik chciałby z niej skorzystać bo też bym go nie wypychał to należy się zastanowić i znaleźć najlepsze dla wszystkich stron rozwiązanie.
@BORO_12
@blakkudium


2

@ViscaelBarca2007 gdyby oferta przekroczyła 100 mln a Deco miał klepnięte zastępstwo od razu to z bólem serca ale byłoby to korzystne dla klubu.

2

@ViscaelBarca2007 odejść można mu pozwolić tylko przy bardzo dużej ofercie i kiedy sam poprosi o odejście. Nie można też myśleć że skoro mamy Gordona to Raphinhe można sprzedać żeby kupić 9tke co mi tu @Faro sugerował, Gordon przyszedł w miejsce Rashforda a jeśli odejdzie Raphinha to must have ściągnąć kolejnego skrzydłowego w jego miejsce, i nie ma opcji żeby to był jakis kot w worku tylko zawodnik na już ale młodszy niż Raphinha. Tylko wtedy jest duży problem jeśli chodzi o liderów zespołu, już mocno odczuliśmy odejście Inigo a teraz w jedno okienko mielibyśmy stracić Lewego i Raphinhe, z celów transferowych też nie widac żebyśmy mieli jak to uzupełnić

2

@BORO_12 a no właśnie. Trzech bardzo doświadczonych graczy/liderów odeszłoby tak naprawdę rok po roku. To też niepokojące. Nie jestem 100% na nie, ale jak zwykle TO ZALEŻY.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?