La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

7

Ja to ma wrażenie że duża część osób nie wie że praktycznie każdy transfer nieważne jaki klub go dokonuje jest spłacany w ratach. Potencjalny transfer Alvareza tez sie zamknie w minimum 3 ratach a może nawet 4-5 w zależności jak uda sie dogadać


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

7

@BORO_12 co został typek zgaszony to jego xDD

2

@BORO_12 Dlatego rozwala mnie jak ktoś pisze, że klub nie ma/ma pieniądze. Pieniądz to fikcja ważne są cyferki w księgach

1

@Messibestplayerintheworld Może i zgaszony, co nie zmienia faktu, że ta kserokopiarka z wywalonym ego wcale nie jest lepsza.

1

@LeszekFCB tym bardziej ten typek nie jest lepszy.

3

@MessiForeverTheBest Czyli jak @Luciano99 pożyczył 100 zł od @macio_944, to ich nie musi oddawać, bo te pieniądze nie istnieją i są to tylko cyferki.

2

@LeszekFCB przeciez 90% wiadomosci sportowych na polskim twitterze to tlumaczenie newsow zza granicy. W sumie co w tym zlego?

1

@BORO_12 dlaczego te klauzule w Hiszpanii(w innych krajach gdzie nie są obowiązkowe mogą być też uzgodnione w umowie w ratach jak u Huijsena) bywają bardziej problematyczne nawet jeśli cała kwota wydaje się okazyjna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?