2

@majkiii podobne zacne mundurki kiedyś szyli

0

@kanver_ dla mnie właśnie szczególnie w lutym i marcu przestał dochodzić do tych sytuacji i praktycznie przy każdej sytuacji „w kontakcie” popełniał proste błędy techniczne co kierowało mnie również w stronę tego dołka fizycznego. W trakcie pewnie doszła głowa co dla niego typowe. Dziś wyglądał nieźle fizycznie więc może chociaż na końcówkę się odkręci i tu przydałaby się wreszcie też jakaś bramka co by ruszyło.

4

@Kessie Arteta: Bottling? Nie ma tego słowa w naszym słowniku.

3

@kanver_ no Ferran mega spadek względem jesieni nawet w ilości sytuacji do jakich dochodzi. Straszny dołek tylko nie jestem pewien czy głównie mentalny czy fizyczny.

1

@NeroTFP1 Guardiola złamał im psyche tym finałem, który miał uwiarygodnić ich przemianę i nowa mentalność. Teraz moim zdaniem mogą się dziać dziwne cuda w końcówce sezonu ;)

2

@Bolton myślę, że ten finał z City ich mocno wybił z rytmu i zaczęło cieknąć po nodze. Jedyne czego się obawiam to czy aktualne City udźwignie perfekcyjną końcówkę(chociaż ten finał z Arsenalem i dziś z Liverpoolem to chyba ich najlepszy futbol w tym sezonie) bo wbrew pozorom to da się zrobić bo mają jeszcze bezpośrednie starcie w lidze. Jeśli City wygra to spotkanie oraz zaległe to różnica wyniesie już tylko 3pkt.

3

Ja może żartowałem, ale Arteta chyba nie i chłop naprawdę chce to zrobić xD
@Kessie @Eklerek @Czajka90
@blakkudium @Bolton @mekston @Popitek12
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16724992#comment-16725024

2

Argentyńczycy…charakterni czy jednak buce?

0

Będzie kontrowersja

0

Wejście głupie, brutalne i zasłużona czerwona, ale to nie był celowy atak na nogę

0

Ale pograli! Brawo!!!

3

@Kessie Czas dziś zrobić 2/4 i powoli do celu



1

Kto tego Martina wsadził na grafice do środka pola? xD
Eryczek tam zagra.

2

@BORO_12 tak, choć konwersja na początku roku i tak jest zwyczajnie zbyt słaba.

@LeoMessiiBarcaPepa w skali całego sezonu się zrównuje, a nawet wypadamy lepiej( Barça 78 bramek z xG 73.2, a Real 64 bramki z xG 65.6). To jest wynik od 1 stycznia 2026 więc pokazuje przede wszystkim nasza „formę” strzelecka na początku roku.

6

Barça najbardziej nieskutecznym, a Real najskuteczniejszym zespołem w od 1 stycznia 2026 w La Liga. Dane ofc przed spotkaniem Realu z Majorka.
@BORO_12 @blakkudium @Beztroskii


3

Podobno po konferencji prasowej po spotkaniu z Majorka zgłoszono zaginięcie Alvaro Arbeloi. Miejscowy oddział śledczy podejrzewa, że wszedł Viniciusowi lub Mbappe tak głęboko w tyłek, że zwyczajnie zniknął.

3

@partymaker oczywiście piłkarze są niewinni. Trzeba w lecie znowu zmienić trenera, dokupić kolejną gwiazdkę z przerośniętym ego i wtedy wreszcie zacznie hulać to Galacticos 3.0 xD

3

@Popitek12 nie wiem czy to możliwe żeby zatrzymać Mistrza Świata

9

Będę to powtarzał do usranej śmierci, ale Real bez Mbappe>Real z Mbappe. Indywidualnie może się prezentować świetnie z piłką przy nodze, ale zwyczajnie z nim na boisku kolegom gra się trudniej, a trenerzy mają wielki problem żeby zbalansować zespół kiedy Kylian jest na boisku.

4

Arbeloa musi chyba jakieś wypieki domowej roboty przynieść znowu jutro na trening żeby przeprosić gwiazdki za tą stratę punktów.

1

@mekston Flick out, Raphinha out, Ansu in. Taka jest moja prawda futbolu.

4

Szczerze to po pierwszym spotkaniu z Arsenalem gdzie mnie mocno zaskoczył trochę sobie go posprawdzałem i widać ogromny potencjał fizyczny oraz co zaskakujące nawet obiecujący techniczny mimo sporego marginesu do rozwoju jeszcze(rocznik 2006), ale tutaj ofc za wcześnie żeby być pierwszym wyborem u nas i pewnie zacząłby od ławki+ obawiam się, że cena byłaby mocno nieadekwatna patrząc za ile Niemcy ostatnio sprzedają napastników.
@BORO_12 @blakkudium @Beztroskii




0

Za bardzo chce się młody pokazać na siłę. Nie powiem klasycznie żeby grał zachowawczo, ale trochę spokoju by mu się przydało przy piłce bo strasznie nerwowo gra :D

4

Orzechy rozłupane

6

Gyokeres jest cienki jak sik pająka, a @Kessie wygląda jak niedopieczony żyd. Twój ruch.

0

No i po co tego Świdra jak on w Grecji się kopie po czole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@MirusAmisz traktowaliśmy go jak (gorszego)brata, a on tak nam się za zaufanie odpłaca gdzie tak długo ukrywał tą informację. Jestem wstrząśnięty. Niech zabiera ten swój koszerny tyłek i znika zanim dojdzie do rękoczynów.

3

@Kessie wcześniej Cię tolerowaliśmy i czasem było nawet zabawnie, ale żyd to już przegięcie. Chyba nadchodzi czas żebyś się „wykąpał”.

1

@mekston ciężko zapomnieć taką technikę

1

@Popitek12 powiem tak. Francuza na siłowni bym z nim nie zrobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?