ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malypuzon bo Flick ciągle gra o najwyższą stawkę w lidze. Mam nadzieję, że pomogłem.
0
@marcin62 to ważniejsze niż tytuły
3
Apel do Flicka. Za rok musi przerżnąć ligę już w rundzie jesiennej żeby mógł tak rotować jak Simeone w lidze i oszczędzać kluczowych graczy na puchary. La Bamba powinna być wreszcie zadowolona z rotacji.
0
@malypuzon czy wszystko trzeba pisać dosłownie jak do dziecka? Wystawia rezerwowych w lidze żeby ważni zawodnicy byli wypoczęci na puchary.
0
@malypuzon to, że my ciągle gramy o tytuł i każde spotkanie jest o coś, a oni grają spotkania prawie, że towarzyskie. Topowe zespoły i już prawie nie rotują na finiszu sezonu. Zobacz choćby jak wyglądały rotacje w City u Guardioli na wiosnę kiedy wygrywał kolejne tytuły. Mało co się zmieniało.
3
@macio_944 mnie rozpierdala jak za przykład rotacji dają Simeone, który wypisał się z walki o mistrzostwo w styczniu i od kilku tygodni gra o pietruszkę w lidze. Wychodzi na to, że za rok też powinniśmy dać dupy w lidze żeby La Bamba była zadowolona.
1
@malypuzon ale co można? Wypisać się z walki o mistrzostwo już w styczniu? Oni już kompletnie o nic nie grają w lidze od wielu tygodni.
0
Simeone to jednak wizjoner. Wypisał się z walki o mistrzostwo rekordowo szybko bo już po rundzie jesiennej żeby móc rotować kluczowych zawodników i skupić się na pucharach. Niektórzy widzę tutaj tak bardzo doceniają to podejście, że może nawet Flick powinien sprobować tego podejścia za rok.
4
@Arcybiskup ja się przerżnęło ligę rekordowo już po rundzie jesiennej to można się bawić
4
Możemy sobie żartować, ale jeśli Ferran się odblokuje akurat w tym momencie sezonu i zacznie gra przynajmniej tak jak w rundzie jesiennej to będzie nam to bardzo na rękę pod każdym względem. Dobrze się stało.
2
To @Kessie
https://x.com/ssilvers0ul/status/2042960258310517150
0
@MOLESTA nawet teraz City w przebudowie wydymało ich w finale pucharu ligii i mam czutke, że mogą ich zrobić na finiszu ligii bo City zawsze ma mocną wiosnę w lidze. Nawet rok temu na finiszu byli najlepiej punktującym zespołem w rundzie wiosennej PL.
2
Warto wspomnieć przy okazji, że Arsenal ma drugie za United najgorsze saldo transferowe w PL za ostatnie 5 oraz 10 lat, a za ostatnie tylko trzy lata mają najgorszy bilans transferowy w Europie(mają największą różnicę między wydatkami, a sprzedażami) gdzie wynosi on -€470m. Nie wiem jak wygląda to w perspektywie 5 i 10 lat bo nie sprawdzałem, ale pewnie też się „wyróżniają”. W przypadku Barcelony to +€108m za ostatnie trzy lata, a to wszystko przy braku trofeów na ten moment i kompletnie nieatrakcyjnym pomyśle na futbol.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16751271#comment-16751271
1
@Bolton nadal nie wierzysz, że Arsenal może to w kompromitujący sposób wtopić na finiszu? W tej chwili przy bezpośrednim starciu z City w zanadrzu Arsenal przestał zależeć tylko od siebie. Jeden z najsłabszych mentalnie zespołów z topu może obok Atleti.
1
@Messibestplayerintheworld 2.0-2.4 w zależności od źródła ma Olise w lidze
3
Jestem przybyszem z przeszłości. Czy projekt PSG upadł po odejściu Mbappe, a Real zdominował światowy futbol?
2
Bayern w strachu
2
Czyli strata punktów lub ciężki mecz
8
@gumaz upadki Realu Madryt i antysemityzm(to się trochę nawet łączy)
1
@Kozinho. Tak wygląda postać w grze kiedy zdecyduje się ją sam zrobić od zera zamiast wykorzystać gotowy szablon xD
4
+1
6
@Bolton wiele różnych scenariuszy widzę. Może Lucho ma tam jakąś drogę wyjścia w umowie, a może po prostu ma gentlemańska umowę jak Pep z City czy wcześniej Klopp z Live i pozwolą mu odejść jeśli poczuje, że nadszedł ten czas. Fabregas bardzo ciekawy, ale wolałbym żeby jeszcze przynajmniej w LM coś pokazał i zobaczył jak się zarządza kadra grając na tylu frontach. Już nawet nie mówię o trenowaniu klubu z większą presją i wymaganiami.
3
@blakkudium kiedy Hans Dieter Flick zakończy swoją misję to będzie na niego czekać miejsce na ławce nowego Camp Nou
9
Również @Kessie kiedy Arteciarze wygrywają jednym golem po bramce z SFG
4
Odrzucenie zainteresowania
3
@Barca_bwo a Bayern git? Bo też grają „100m” od bramki. Z resztą większość topowych zespołów jest bardzo proaktywna i chce odbierać piłkę wysoko co powoduje, że inne formacje też automatycznie muszą być wyżej. Dla mnie to też maksymalizacja naszych mocnych stron bo obniżając pozycję nie jestem pewien, że będziemy dużo mniej tracić bo nasi obrońcy słabo bronią pola karnego, za to jestem pewien, że będziemy mniej strzelać.
6
Bilanse transferowe poszczególnych klubów za okres ostatnich trzech lat(od sezonu 2023/24). Bilanse obejmują tylko bazowe kwoty odstępnego czyli bez bonusów czy wysokości kontraktów. Czemu akurat trzech? Ponieważ to odzwierciedla w miarę aktualne działania na rynku i wielu trenerów nie pracuje nawet dłużej w tych klubach. Alternatywnie można jeszcze sprawdzić za 5 lat.
1. Arsenal -470m
2. City -€422m
3. PSG -€402m
4. Liverpool -€370m
5. Real -€353m
6. Chelsea -€216m(choć tutaj jako ciekawostkę dodam, że sezon wcześniej mieli bilans -€556m za tylko jeden sezon co mocno się odbiło na kolejnych latach)
7. Atletico -€111m
8. Bayern -€64m
9. Inter -€53m
10. Barcelona +€108m
No, ale mógłby Flick poukładać tą obronę wreszcie. W końcu ma do dyspozycji całą La Masie to na pewno jest tam już jakiś nowy Puyol czy Pique gotowy z marszu miażdżyć konkurencję na najwyższym poziomie. Takie same szanse ma jak reszta topowych trenerów…
1
@mekston ja wadę wzroku mam to raczej mało widzę
6
@RosjaninBut boszzz…jak ja nie lubię tego zespołu. Nie da się lubić większości ich zawodników.
0
@RosjaninBut dodatkowo mogę dorzucić w sumie bo temat się po wczorajszym meczu przewijał czyli mityczna „motywacja” Barcelony. Problem jest taki, że jak masz miks niedojrzałych jeszcze w pełni fizycznie i piłkarsko dzieciaków, wąskiej kadry i napiętego terminarza to siłą rzeczy Ci zawodnicy będą dużo bardziej zajechani co spowoduje, że ciężej będzie im mentalnie i fizycznie wchodzić na swój topowy poziom nie mówiąc o potencjalnych urazach.