2

@mekston to musi być jakieś bardzo nieoczywiste połączenie xD

11

Zabawne w sumie, że jako klub wolę Arsenal od City i jest to nawet mój ulubiony klub w Anglii mimo, że klubowo kibicuję tylko Barcy, ale tak strasznie mi Arteta obrzydził tą drużynę, że zwyczajnie nie chcę żeby taki futbol został wynagrodzony tytułami.

0

Już nie mogę doczekać się pytań i odpowiedzi obydwu trenerów po meczu. Szczególnie Artety i czy wjedzie jakaś oblężona twierdza.

2

@Encore to jest taki steal, że aż brak słów.

6

Arsenal i Atletico to najsłabsze mentalnie zespoły z topu. Z tą różnicą, że Atleti wydało jakieś 3 razy mniej na zbudowanie swojej drużyny i nie zgrywają aż tak twardzieli żeby potem płakać w autobusie przy kolejnym niepowodzeniu.

4

@Luciano99 Futbol bywa jednak też czasem sprawiedliwy

1

@Rewolucja123 Arsenal odpadł z Pucharu Anglii też

0

Zbyt szybko się położył

1

@NeroTFP1 to musi być jakiś rekord xD

4

Bernardo co powalczył z dwa razy większym Havertzem

0

Ktoś pamięta jaką miał rekordowo przewagę punktową Arsenal nad drugim miejscem w tym sezonie oraz jak długo są na pierwszym miejscu? Mam wrażenie, że jeśli nie dowiozą ligi to będzie jakiś rekord względem kolejek/tygodni na pierwszym miejscu nie zakończonej zdobyciem tytułu.

1

@KamQiX tak, u nich najpierw bilans bramek się liczy, a nie spotkania bezpośrednie jak w La Liga.

4

@mekston podpatrzył u Simeone jak to się robi

1

@mekston Tak xD

5

Oglądać Cherkiego to czysta przyjemność. Piękny jest.

3

Jak mawia klasyk „bramkarz ma dobrze bronić, a nie grać nogami” xD

7

Dziś niby była ta plotka, że Barcelona pracuje po cichu nad transferem za €80-90m. Już pomijając ile w tym prawdy tego Alvareza za tyle nie dostaniemy nie mówiąc o pensji. Jeśli rynek nie oferuje perfekcyjnego rozwiązania na 9 to może warto pójść all in po stopera i skrzydłowego zamiast Rasha. Do tego ten Cancelo jako low cost wzmocnienie i może jakiś super budżetowy napastnik za Lewego jeśli odejdzie, a za rok już pójdziemy po 9. Co sądzicie?


3

Moja ulubiona woda

0

@kanver_ może nie być najważniejsza, ale wątpię, że jest obojętna gdzie najlepiej zarabiający gracze w Milanie mają jakoś 50% tego co najlepsi w Barcelonie. Musiałby być gotowy na dużą obniżkę i pytanie czy dalej będzie mieć głód sportowy(moim zdaniem dużo zależy od tego co zdecyduje z kadrą) czy może będzie wolał fajne miejsce do życia, bez takiej presji i dużą lepszą kasa w MLS.

2

Jeśli Lewy nie jest gotowy na dużą obniżkę żeby zostać u nas to tym bardziej nie widzę żeby Milan był w stanie zapewnić mu satysfakcjonującą umowę. Tylko kierunki jak Arabia czy USA wchodzą w grę moim zdaniem jeśli odejdzie.

4

@Faro kiedy trener Barcy nie wygra potrójnej korony grając w atrakcyjnym stylu, ale również z solidną obroną, ogrywając pełno młodzieży i najlepiej tych zawodników, których on sam najbardziej lubi, a to wszystko przy dodatnim bilansie transferowym podczas gdy inne topowe zespoły jak Arsenal, City, Real czy PSG wydali przez ostatnie lata solidne pół miliarda więcej, ale to nie ma znaczenia bo Flick dostał ze dwa solidne transfery przez ostatnie dwa lata i duet Martin-Cubarsi powinien zostać najlepszym duetem stoperów na świecie jeśli Flick znałby się na robocie xD


4

@Cryptolis wyniki to nie jest wszystko, ale w takim tonie to sobie mogą mówić kibice Sociedad, a nie klubów co wydają grube miliony co roku na wzmocnienia.

1

@Crashynski wygrana City lub w najgorszym wypadku remis. Forma City zwyżkuje, a Arsenalu wręcz przeciwnie+ Arsenal ma problem z trzymaniem ciśnienia w końcówkach sezonów, a tutaj znowu City odwrotnie gdzie nawet w zeszłym słabiutkim sezonie byli najlepiej punktującym zespołem w rundzie wiosennej PL.

1

@Kris_OK La Liga to tak małe osiągnięcie, że nasi najwięksi rywale w niej czyli Atleti i Real wygrali ją w przeciągu ostatnich dwóch dekad odpowiednio dwa(to z 2014 tak naprawdę dzięki pomyłce sędziego, który sam się do tego przyznał po czasie) oraz siedem razy. Do tego tylko raz Realowi się ją udało obronić w tym okresie i to w latach 2006-2008.

2

@norbi77 kolega widzę bardzo wrażliwy. My zrobiliśmy im pstryczek w socialach rok temu, a teraz on nam jako odpowiedź. Nie widzę tutaj jakiegoś braku szacunku z jego strony, a jak chcemy żeby zawodnicy byli tacy „sterylni” to zaraz kompletnie nie będzie osobowości w piłce tylko same PR-owo poprawne boty pozbawione charakteru.

@Popitek12 przysięgam, że już nie mam pojęcia komu w końcu kibicujesz, a komu nie xD

4

Jedyny, którego mi szkoda w tej historii wiedząc, że jego rozdział w Atleti i Europie dobiega końca to Griezmann. Kawał piłkarza to jest/był trzeba przyznać.

3

Pewnie za słabo Simeone rotował ostatnio i zmęczeni byli jego zawodnicy ;)

4

@Adran360 muszę sprawdzić ile kosztuje dostęp do StatsBomb bo jest kilku graczy i drużyn, które chętnie bym bardziej szczegółowo sprawdził. Co do Barcelony z pewnością jest to najgroźniejszy zawodnik Barcelony z piłką przy nodze i co do tego nie mam wątpliwości. Drugi byłby pewnie Pedri bo Raphinha największe zagrożenie sprawia swoimi ruchami bez piłki.

3

@BORO_12 nie jest to z pewnością gotowy produkt, ale na taki nas nie stać. Natomiast profilowo bardzo ciekawa kandydatura i to w promocyjnej jak na aktualne realia cenie.

0

Zobaczymy jak wyjdzie na boisku, ale narazie przed meczem o „mistrzostwo” Guardiola wzorowo to psychologicznie rozgrywa w mediach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?