0

@Alberto1031 w sumie tak samo jak Barca Valdka (procz Ligi) czy Setiena

0

@LionelM95 no nie do konca teraz jest zbudowane patrzac na wyniki ogolnie hehe. Bo nie idzie im zbytnio dobrze, ale fakt Chelsea zestawiajac z Arsenalem Live i UTD byl zlym pomyslem za co z gory przeoraszam

1

@ksobi xd. Hahaha. Dobra to bylo dobre i mocne xd

0

@ShinobiQWE tu chodzi o prawdziwe druzyny, ktore zbudowaly swoja legende bez zadnej pomocy osob trzecich, a nie smieszne PSG co kiedys marzylo tylko zeby dostac sie do LM czy City ktore nie mialo podjazdow do Chelsea UTD Live czy Arsenalu zbudowaly swoje marki na kasie szejkerow

1

@KimBassinger1 gdyby szejkery zostawily City i PSG to by tamci sie pochowali do jaskin. Mam nadzieje ze nigdy nie bede musial ogladac City czy PSG podnoszacych puchar LM. Mam nadzieje ze Bayern ich wyjasni

1

@maniak33333 ogladales trailer ? Na koncu bylo napisane "w kinach 2021"

0

@Herbert jak Barca tonie to sie ratujesz czym mozesz. Tzw "tonacy i brzytwy sie chwyci". Niech robi co chce mam to w dupie czy zniszczy te "DNA" czy co zrobi, ja tylko chce zeby Barca spowrotem wrocila na wlasciwe tory

1

@Bogan Laporta poki co projektu nie ma. I nie ma rowniez pewnosci ze postawi znowu ten klub na nogi, a szkoda jakby jego legenda miala zostac przez takich jak ty zmieszana z gownem

0

@Ireneuszp niewiem po co byl do konca. Z tym pytaniem do zawodnika i trenera

0

@Wossi61FCB przyszlosc ? Masz na mysli co bedzie ze tych chlopcow za 5 lat ? Bo to nie jest kadra do walki o najwazniejsze trofea nawet na LL to nie jest kadra, a Xavi przyjdzie rozlozy nogi i kazdy go wymiesza z gownem tak jak kazdego trenera Barcy po Lucho. Najgorsze moze byc jeszcze przed nami, to tylko mowie po to zeby rozwiac jakies smieszne entuzjazjmy

0

@Herato Boateng i Murillo do Barcy (wiem ze byli wypozyczeni jak sie nie myle ale byli tu)

1

@Wossi61FCB madrze wybrac - pojsc do Barcy xd to nawet ze soba w parze nie idzzie xd.

0

@FCBparasiempre dokladnie. Tez tak sadze. Stołek byl wygodny to po co mial schodzic z niego hehe

0

@SuperPatsonFCB jak mam byc szczery to mam tak z Messim. Bardzo bym chcial zeby tu zostal do konca kariery,bo wiele nam jeszcze goli da (ale raczej nie trofeow juz) a jak Barca mysli o tym zeby ruszyc z miejsca to bez niego i jeszcze Busiego Pique i Alby. Ale to tylko moje zdanie.

1

@jurczak tylko ze tu srodek pola przegral wojne i nasi napastnicy mogli sobie zejsc do szatni w trakcie meczu

0

@FCBparasiempre poklosie przy przykladaniu wagi Valdka i Setiena do przygotowania fizycznego. Bartomeu akurat tu nie zawinil ze tamci trenerzy nie przykladali wagi do przygotowania fizycznego

0

@Ireneuszp piszac tlustych miskow masz na mysli tez Messiego ?

2

@Bogan Laporta to czlowiek mem poki co. Polityczne zagrywki i to by bylo na tyle

0

@pax no dlatego napisalem ze w duzej mierze Messi bral udzial w tych akcjach ale nie ze skutkiem takim ze przy kazdym golu mial asyste

0

@Comentateiro bo kazdy trener chce Messiego jak najlepiej rozpiescic, a trzeba sobie zdac sprawe z tego ze on nie ma 25lat. Dlatego w mojej opini dopoki trzon zostanie w Barcy (Busi Messi Pique Alba) to ten zespol nie ruszy z miejsca

4

@sokot i tak najbardziej smieszylo Dani "wrzutka" Alves piszacych krytykow na tamte czasy Alvesa. A jak sie okazalo Roberto Semedo czy poki co Dest mogli Daniemu korki czy plecaki na mecze nosic

0

@pax Messi mial swoj wklad w gole FdJ ale konczace podania notowali chyba Griezz i Alba wtedy gdy FdJ strzelal gole i tak jak napisal @Janiama tylko 1 gol po asyscie Leo mial FdJ

5

@PanPatrykk sezon przejsciowy od 3lat gdzie glowna formacja w srodku byl legendarny tartak w postaci Busiego Rakiticia Paulinho Gomesa i Vidala na przemian no faktycznie sesony przejsciowe. Sezony przejsciowr zaczna sie wtedy gdy Busiemu Albie Pique i Messiemu zostana wskazane drzwi WYJSCIOWE oraz pozegnanie wypalencow i wted zacznie sie budowa zespolu od 0, Zespolu a nie Messiego i zespolu. Bo jak kolejny prezydent chce budowac swoj projekt wokol 34latka (Messi w czerwcu bd mial 34lata) i wokol niegl ustawial pilkarzy to zycze im powodzenia w kolejnych kompromitacjach

1

Goraco licze na to ze trzonowi wkoncu zostana pokazane drzwi wyjsciowe (Busi,Alba,Messi,Pique) oraz pozegnanie kilku wypalencow bo to co oni graja to to jakas porazka i zaczynanie od 0.

1

@Comentateiro ok. Ale zdajesz sobie sprawe zeby ten material zostal zagospodarowany to najpierw te wszystkie trybiki musza do siebie zaczac lepiej pasowac ? Na moje mamy jeden problem ktory sie bedzie ciagnal a mianowicie za bardzo zespol polega na Messim. Dlatego jak odejdzie to chce wkoncu zobaczyc zespol /rodzine, a nie glowa rodziny (Messi) i zespol... inaczej nie ruszymy z miejsca. Kazdy z pilkarzy za bardzo chce grac z Messim zamiast pokazac swoje walory i wziasc gre na siebie. Ja przynjamniej takie cos zaobserwowalem ze obojetnie co by sie niedzialo "musimy zrobic tak zeby pilke dostal Messi"

1

@Comentateiro ok wszytsko fajnie. Odpowiedz mi prosze na pytanie (jak mniemam aspirujesz do tego zeby przyszedl trener z topu np taki Klopp czy Pep zalozmy) i co bys pisal gdybh nawet oni dai dupy w obecnej sytuacji ? Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze poki nie przyjdzir takowy trener to sie nie dowiemy, ale mozemy wysnuc pewne teorie dlategl moje pytanie brzmi co bys napisal wtedy gdyby taki Klopp czy Pep dali ciala ? (Mowa oczywiscie o tej samej sytuacji klubu i o tym samym skladzie co obecnie jest w klubie)

3

@Magicc89PL bo oni zyja tym ze kazdy nowy trener w 1 swoim sezonie wygra tryplet jak to mialo miejsce za Pepa czy Lucho, takie myslenie wlasnie panuje u kibicow

0

@pluszek fanboye juz czekaja zeby cie zjesc i wysrac xd

0

@Michal_2003 lekko. Bo jak z Cadizem zeobia goleade to znowu wszystko bedzie dobrze i nie trzeba bedzie wypalencow pozegnac..

2

@zodiak_10 o czym swiadcx? Jest Messi i zespol a nie zespol z Messim w skladzie. Takze mam nadsieje ze to sie wkoncu skonczy te cholerne uzaleznienie od Messiego inodejdzie po sesonie z calym szacunkiem. Ale ta Barca nie ruszy z miejsca do poki on bedzie w skladzid a zespol nie nauczy sie grac bez niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?