0

Ludzie to jak chcecie Llorente i Pogbe za Alexisa to zdewanie powinniście zostać trenerami i zarządem Barcy żeby o tym decydować albo zadzwońcie do Zubiego i mu powiedzcie jak wy byście woleli -,- ... Przecież nie macie głosu co do tych transferów oni zrobią tak jak będą uważać za dobre i trzeba będzie się z tym pogodzić .

0

Xavi i 6 sezonów, wątpie. CHociaż da sie ale Cesc powinien zostac bo nic nie wiadomo :) Lepiej kupić tych graczy co są potrzebni a nie sprzedawać tych których potem będzie brakować bo ciężko znaleźć potem następców.

2

Enrique to będzie myślębry trener dla Barcy . Napewno lepszy niż Martino mam taką nadzieję

0

Ludzie dajcie już spokój zje**** sezon i tyle nikt z was tego nie zmieni to było z góry widziane że ten sezon wpierdzielą mimo że mieli tyle okazji zostać mistrzem pod koniec tego sezonu a zaliczali wtopy z drużynami ze strefy spadkowej drugą część sezonu poprostu sobie odpuścili. Według mnie pokazali tylko klase jak sie gra w meczu z realem (jeśli chodzi o drugą część sezonu) a i Man City jeszcze a tak to dno według mnie. Poprostu Atletico zasłużyło na wygraną ligę bo w tym roku to chyba widzimy najlepsze Atletico. Trzeba im pogratulować tylko i mieć nadzieję że w nowym sezonie Barca wybiegnie na mecze głodna wygranych i rekordów i wybiegnie też nowy Messi.

7

Nie oszukujmy się ale Barca w tym sezonie za całokształt nie zasłużyła na NIC ... Szczęście się do nich uśmiechnęło że wrócili do gry po remisie Atletico ale ały sezon to Barca dużo nam nie pokazała. Gratulacje dla Atletico

0

Teraz wystarczy tylko pogratulowac Atletico i zyczenia im wygrania LM bo według mnie i myśle że też według Was Atletico w pełni zasłużyło w tym sezonie na puchary bo to co teraz nam Atletico pokazuje to dziwi każdego bo to nie to samo Atletico co kiedyś :)

1

Mi sie wydaje że to trener za słabo ich motywuje ... Niestety, i przez to im sie niechce. początek martino był zaskakujący 7:0 pierwszy mecz. Ale teraz to wszystko jakby stanęło w miejscu. Według mnie Tata dobrze trenuje ale nie poziom takich drużyn jak Barca tylko bardziej słabszych drużyn. Barca powinna pożegnac Martino za wlad w tę drużynę. I odświeżyć ją na nowo :)

0

Ludzie to są tylko przewidywane składy to nie jest wiadome na 100% jeszcze.

0

Sprzedać go. Ciągle kontuzje ma. To się nie przyda za bardzo nawet za takiego Tello

0

Popieram. Nie lekceważ Atletico... Bo może być powtórka z LM ....

17

Czemu wy tak narzekacie na Messiego ??? Mało zrobił dla barcy ??? Tyle rekordów tyle pucharów co wygrał z barca a wy i tak na niego najeżdżacie. Może też chcę troche sobie odpuścić te zdobywanie i zacząć na nowo od nowego sezonu.

1

Mi sie wydaje ze oni chca grac tylko ze im te taktyki od Martino nie pasuja za bardzo

0

Atletico w tej końcówce też niczego zadowalającego nie pokazuje. Może byli na tymczasowej fali z ta fala może im się już kończy :-)

0

Ty nie tracisz tej kasy więc nie płacz. To jest ich problem a nie nasz. Tu chodzi żeby oni grali :)

0

Nie odejdzie. Jeśli odejdzie to trzeba szukac zastepce. A kto tak rozgrywać bedzie jak go nie bedzie ?

0

Luiz stworzy duet z Pique i to bedzie dobry duet.

0

Lepiej Kompany ??? Gościu weź ty lepiej pomyśl za nim coś powiesz. jak ma odejść Kompany z City ??? NIE MASZ SZANS. Chyba że klauzule wykupisz ;)

0

Chciałbym zeby w tym sezonie Barca wygrala La Lige a Atletico Lige Mistrzów. Chyba kazdy sie zgodzi z tym że wszystkie 3 drużyny : barca atletico i real zasłużyły na jakieś puchary. Realu juz nie wliczałem bo już 1 mają
:)

0

Sądząc po ostatnim wyczynie jak Atletico dostało od Levante. To nie zdziwiłbym się jakby teraz Atletico dostało jeszcze od Malagi. A to możliwe

0

Po co Tello ma zostać on sie zmarnuje on tylko jak cos to bedzie wchodzic na końcówki meczy albo wogóle to lepiej jak sie pojdzie gdzieś gdzie dostanie wiecej szans

2

Jeśli to jest prawda co piszą to zarząd i tak to spierdzieli i go nie kupią..

0

Każdy by poszedł do innego klubu wystarczy pożądną ofertę złożyć ;d

1

Może według was się luiz nie nadaje ale ja myślę że jak chodzi o stałe fragmenty gry to luiz na główki by mógł się przydawac pozatym według mnie luiz byłby dobry

0

To są plotki. Na początku gadają tak, a na końcu i tak kupią kogoś innego. O ile wogóle kogoś kupią. z tego co pamiętam w tamtym roku mieli kupić Davida Luiza takie plotki leciały. Wię mi się wydaje że tu znowu będzie to samo co rok temu. Dużo gadania a mało czynu

0

Na starosć mu sie chyba coś powalilo w główce

0

Jak to jest możliwe że ten real ma tyle farta ... i w tamtym roku sami lajtowi rywale az do półfinału a teraz to samo ...

0

Gdzie tam koniec sezonu . Jeszcze nic nie jest pewne ze Scolari bedzie trenerem. Narazie martwmy sie tym co bedzie teraz

0

Szkoda ze sedzia nie zunal karnego dla barcy i tej bramki Neymara co niby byl na spalonym :(

0

Jak Barca mysli ze w takim stylu chca wygrac jakiekolwiek puchary to ja im zycze powodzenia. Jak chca w takim stylu wygrac el clasico to tez im zycze powodzenia ...

0

Jak Barca ma zamiar na stojąco wygrać z Man City to ja tego nie widzę za bardzo :(. A wracają do waszych komentarzy o porażce z Sociedad to przypomnijcie sobie ostatni rok na Anoeta, Barca wtedy też przegrała z tego co dobrze pamiętam tylko że 2:1 ... I bez rotacji .. Tylko szkoda że akurat w takim momencie przegrała,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?