0

@zodiak_10 no jasne ze mozna sobie pozartowac przeciez nie napisalem nigdzie ze nie mozna, chyba ze ty to zle odebrales

1

@Mario96w nie, ta sama Barca gubiacaa punkty z Cadizami i nie potrafiaca wygrac meczu z glownym rywalem i koncowy sukces

0

@zodiak_10 przyjdzie rewanz i ich zezlomuje

0

@Coutinho007 dodam jeszcze ze Barca skonczy w takiej dupie jak RM po odejsciu Ronaldo i tez ciezko to bedzie poskladac. Tylko ze oni juz CRa nie maja i pewnie niebawem wroca na wlasciwe tory jak sie Perezowi uda rewolke zrobic, a my bedziemy mieli posuche bo niz zawodnicu oducza sie ze Messiego juz nie ma i ze musza wziasc ciezar na siebie to troche minie. Dodam jeszcze ze zadne transfery nam niepomoga ani Messiemu poniewaz zespol za bardzo uzaleznil sie od Leo i ciezko bedzie kd tego odwyknac

0

@Coutinho007 nie uwazasz ze Messiego tez trzeba by bylo pozegnac ? Ja uwazam ze nowy projekt sportowy powinien go juz NIE obejmowac, poniewaz ciagle bedzie to samo szukanie na hama Messiego, Messi znowu musi rozgrywac, taka Messipedencia pelna geba i ogolnie mamy Messiego i zespol a nie zespol z Messim w skladzie.... moje zdanie jest takie ze Barca NIE ruszy z miejsca poki Messi nie odejdzie, bo kazdy trener bedzie na niego stawiac i ciagle grane bedzie to samo i nie stworzy sie w tym klubie druzyna poki on nie odejdzie. Takie Liverpoole czy inne kluby Messieho nie maja a grac w pilke jakos potrafia i wygrywac w LM. Pewnie poleje sie fala hejtu, ale po ostatnim meczu w LM widze ze pozastanie Messiego w dalszym ciagu w tym klubie nie ma rąk i nog, po 1) jak chce cos wygrac jeszcze to musi odejsc bo my nie wygramy przez najblizsze lata nic a po 2) chce wkoncu zobaczyc druzne w ktorej sa zawodnicy ktorzy potrafia wziasc pilke i zagrac cos od siebie a nie ze sa od "podawania" do Messeigo. Innego sensu juz nie widze, tak nie moze byc ze 4 lata gry w LM koncza sie tak samo czyli wpier*olem przy czym Messi w meczu jest gaszony jak pet.

0

@Marcel99 dlatego lepsza opcja jest jakby Messi odszedl. Wtedy skonczy sie Messpedencia, szukanie na hama Messiego, podania Alby w wiekszosci do Messiego i kazda akcja rozpoczynajaca sie przez Messiego. Tu trzeba zbudowac druzyne a nie Messieho i druzyne....

0

@lambard dobrze ze za marzenia nie karaja xd bo z tym planem transferowym pojechales wiedzac jaka sytuacja finansowa jest w Barsie xd

0

@bartekvisca wiadomo, ale podobno gadaja ze starania sie nie karze

1

@FDJ a jak sobie wlaczysz kompilacje na yt i zobaczysz co robil Cantona albo swego czasu Gattuso ktory zamiast nog mial żelazka ? To ci akurat to sa cienkie bolki przy nich

0

@damian16161212 ten klub upada od czasow Romy. O ile baty od Juve mozna jeszcze uznac za to ze "nie pykło" tak Roma Anfield Lizbona i wcxoraj juz jest niewyvaczalne

6

@PanPatrykk problem lezy w wypalencach i tych trzeba sie pozbyc z Messim ktory odejdzie po sezonie. Trzeba mlodej krwi i glodnych zawodnikow a nie wypalencow ktorzy rok w rok "wyciagaja wnioski" a co przyjdzie LM to sa dziecmi we mhle

13

@Kgorecki2500 Flick ciagle byl 2 trenerem, a jak daleko teraz zaszedl. Zreszta o reszcie nie trzeba mowic bo kazdy zna historie Pepa Zidane itd

0

@Murazor tez racja. Zapomnialem o nim

0

@Alberto1031 jak to nie ? W fazie grupowej strzelal czy tu czy tu. A to ze wczoraj nie strzelil to juz trudno. W zasadzie powiem tak, gdyby nie bylo karnego to nikt by gola nie strzelil

1

@PatrykBarca bo oni wygrali swoja nieustepliwoscia i zaangazowaniem. A nie obsrana zbroja i gramy sobie

3

@Kamileq96 musza sprowadzic chlopa co potrafi rozgrywac, inaczej ten sklad na starcie sie zesra

1

@gimmeq1 super, ja pamietam i co z tego ? Skoro Barca sie wzbila na wyzyny to nie po to zeby teraz sezon w sezon znowu sieno top4 bic no bez jaj xd.

1

@Janiama Czyli tez jestes zdania ze jak przyjdzie nowy zarzad z nowym projektem to nowy projekt juz powinien NIE obejmowac Messiego ? Bo ja tak uwazam ze nowy projekt nie moze byc taki ze sklad jest budowany wokol 34latka (w czerwcu 34). Barca nie ruszy z miejsca dopoki oni nadal beda chcieli robic wszystko wokol Messiego..

2

@foczkyyyhg niech idzie, tu juz nic nie wygra. Nowy rozdzial w Barsie powinien zaczynac sie od tego ze Messiego juz tu nie bedzie ani tych innych wypalencow. Jak chca przebudowe zespolu to nie moga opierac gry ani budowac zespolu na 34latku. Pozegnac amigosow i Messiego tak jak na to zasluzyli i zaczynac od 0. Inaczej Barca nie ruszy z miejsca

1

@barcelonaLM ty wierzysz w to co piszesz ? Dla mnie rzuca sie juz w oczy to ze skoro Messi chce wygrywac LM z Barca to powinien byc jednym z 1 ktory daje sygnaly tej druzynie do ogarniecia sie. Przeciez Messi wczoraj praktycznie niewidoczny, zgaszony jak pet (poza kilkoma akcjami). Jak przegrywali z Granada do 88 2-0 i Griezz strzelil na 2-1 to jakos powtorki zlapaly momenty gdzie potrafil gestykulowac do pilkarzy cos przekazywac, a jak przychodzi ta nieszczesna LM to facet zagubiony i mysli o niebieskich migdalach. Moje zdanie jest takie ze Barca jako klub nie ruszy z miejsca do poki nie pozegna wypalencow. Jak chca zaczynac od nowa i z nowym projektem zaczynac od 0 to nie moga opierac gry na 34latku (w czerwcu bedzie mial 34) ani wokol niego budowac zespolu. Pozegnac godnie tak jak na to zasluzyli, zaczac budowac zespol od 0 i za kilka lat europa sobie przypomni o Barsie

2

@Bisz tylko gdyby ta druzyna potrafila biegac tak jak Griezz i potrafila miec taki charakter jak ma Pique to by nie dali sobie 4 goli wbic. Szkoda tylko ze masz wlasnie paru pilkarzy w tym klubie co maja charakter i potrafia biegac 90min.

2

@Sortello nie, bo w tym klubie przeciez musi byc jakies pier*olone DNA.... zamiast probowac to odswiezyc i zrobic cos nowego to nie. Trener co pol roku- rok nowy, zarzad z Bartkiem projektu 0 i łatanie kim popadnie... szkoda

0

@Bagsik88 tak jest

0

@KacperVEB kogo ze szkolki ? Pique wrocil po przygodzie w Utd. Puyol juz byl Xavi i Iniesta tez, Valdes tez Messi rowniez. Jedynie Busi Pedro. Tych Jeffrenow Afellayow itd nie licze bo ich juz dawno nie ma. Licze tych ktorzy sie utrzymali. Albe tez musieli kupic. Takze niewiem gdzie ty tu tyle szkolki widzisz. W ataku oprocz Messiego i Pedro to kazdy praktycznie kupiony Henry Eto'o pozniej Villa. Pomoc to w pozniejszym czasie za Toure wszedl Busi a obrona juz byla Puyol Marquez doszedl Pique z UtD Alvesa Abidala kupili pozniej Albe. To niewiem

0

@Bagsik88 tak ogladalem ten mecz i widzialem co gra Verratti a co gral Pedri z FdJ

0

@KacperVEB no bez przesady. Pep znowu wszystko szkolka nie wygral. Abidala Alvesa Henryego itd itp trzeba bylo dokupic

0

@LS napisalem Potrafia. Chodzilo o to ze jak sie chce to potrafia

0

@LuisSalvano Ney do tego kibla nie wroci, zaraz kontrakt podpisze i sie wkoncu moze uspokoisz bo to juz nawet nie smieszne. Zreszta Ney juz kolo 30stki ma wiec jak ma byc jakas rewolucja to gracz kolo 30stki za grube melony jest NIE mile widziany

0

@Bagsik88 a to tylko 2 zawodnikow. Pedri czy de Jong nawet niensprobowali takich pilek grac

0

@KacperVEB na LE moze da rade sie zakwalifikowac. Ogolnie pojechales po bandzie. Bo o polowie tych zawodnikow niewiadomo jak sobie poradza w 1 zespole a ty chcesz z nich z buta pierwsza 11 zrobic ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?