0

@Tomo_95 nie podobala sie xd. Poprostu sie odbili od sciany a nie ze nie podobala sie. Gdyby grali wtedy tak jak teraz to by ich nie odstrzelil

1

@VirtuoZ napisalbym 2-0, ale zaraz pomysle o Romie czy o Live i trzeba byloby te 2-0 zamienic na jakies 5 czy 6-0

0

@Naturopata Suareza po to zeby znowu w LM nam brakowalo jego goli na wyjazdach ?

0

@barcowy1899 a de Bruyne czasem nie odbil sie od Chelsea zeby pozniej wrocic do Niemiec po czym City go kupilo i zawodnik stal sie czolowym pilkarzem ?

0

@barcowy1899 tylko dlatego ze swojego nie wykorzystali

0

@bartekvisca world strims. Czesto tam ogladam nie narzekam (ogladam gdy sa mecze na C+)

0

@stone80 ja wiem, obserwuje mecze. Sytuacje mamy, oby skutecznosc jutro dopisywala

0

@sebasek99 rowny mecz, tylko ze to oni 2 gole strzelili, a nasze strzaly Bono wyciagal

0

@Kamiloza91 Araujo nie, Pique moze bedzie mial zielone swiatlo + reszta co zostala czyli na 100% dowiemy sie na godzine przed meczem

1

@BarcelonistaMSN nie, chyba ze Polsat Sport ma wykupione transmisje LM w co watpie.

6

Koeman wlał troche nadziei, oby jak najmniej wylewow.

0

@Quavosk przed meczem sie zaprawie zeby miec jakis humorek w razie gdyby byly bęcki

3

@4drian0 skoro 80letni Negredo z Cadizu zrobil z Lengleta wiatrak to co tu mowic o topce...

6

@Zoker Złote dziecko niemieckiej piłki mnie najbardziej zaskoczylo. Do Mundialu super po Mundialu wiadomo w negatywnym sensie, a w pozytywnym sensie to Ney (nie trzeba sie rozpisywac)

1

@KacperVEB dzisiaj moze byc obsrany. Lepiej zeby jutro nie byl

0

Przynajmniej jakis szacunek pokazal i zdaje sobie sprawe z tego (mimo ze w wywiadzie tego nie powiedzial) ze do faworytow nalezec nie beda a nie to co Vidal przed meczem z Bayernem "ze Bayern nie bedzie grac z jakas druzyna z Bundesligi tylko z Barca a to najlepszy klub na swiecie"... szkoda ze Vidal w tamtym sezonie po meczu z Bayernem nie dodal do wywiadu ze nawet Mainze czy te inne beniaminki nie dostaly tyle goli w dupe

0

@SkilledHydra16 a ja sie boje, oby inne strzelby (oprocz Messiego) mialy magazynki pelne

0

@szymonekk wykupic nc+ gdzie juz C+ masz, dokupic eleveny i polsaty i masz full wypas tylko ze to beda koszty rzedu 100miesiecznie, ale polsaty umiesz wylaczyc na czas gdy nie ma meczow LM

0

@marcin000019 Suarez zwlaszcza w wyjazdowych meczach LM powinien nie grac bo nie wnosil nic.

1

@marcin000019 ta zasada przestala dzialac w pewnym momencie gdy w klubie zaczely pojawiac sie transfery za 100+ baniek.

1

@Zoker nie mow hop. Duński Nazario w tamtym roku jak przechodzil do Barcy to mowil ze widzi siebie podnoszacego puchar LM w kolejnym sezonie. Pewnie szykuje nam jakies wejscie smoka

4

@MesQueUnClub96 i znowu by bylo "Messi ponad klubem"

0

@wroclawskifan no zapomnialem o Marquezie. Ale on gral przed Pique jeszcze. Jak sie nie myle to obsesje na punkcie prawo-lewonoznego mial Valdek

11

@Tomaszek13 czemu nie ? Co to za roznica ? Dla mnie to jest smieszne ze musi byc prawo i lewo nozny na boisku xd za Guardioli gral Pique i Puyol a pozniej Masche i jakos nikt nie plakal ze kazdy jest prawonozny

0

@AlexDark00 skoro nam potrzeba kasy, a byl artykul z finansow na tej stronie ze Barca bedzie raczej sprzedawac a nie kupywac to jestem na tak bo wtedy moze udaloby sie Wijnalduma sciagnac i przynajmniej Depaya moze jeszcze.

1

@VenoM masz pretensje do Griezza ze mial 5 kluczowych podan z tego 2 asysty ? Czemu nie jestes zly na to ze tamtych 3 koledzy nie wykorzystali skoro mu wytykasz ze dobra okazje zmarnowal ? Gdyby ta pierwsza zdobyl to i tak by gola nie bylo bo spalonego gwizdali. Wy to macie jakies uprzedzenia. No ale ta strona juz pfzywykla do tego ze trzeba kozla ofiarnego. Kiedys Rakitic Gomes Suarez teraz Griezz Busi Firpo Trincao (za nim gole strzelal)

2

@AlexDark00 jezeli ten Garcia by przyszedl to mamy Geriego Araujo Garcie i Mingueze. Zle nienpowinno byc.

1

@Marcel99 tylko dawac szanse, jakbym czytal wypociny Bartomeu... tez mial zrobic rewolucje przynajmniej po Romie a napewno juz po Live ale tez dal kazdemu szanse i dodatkowe kontrakty... w tym klubie nie moze byc tak ze zawodnikowi z topu dajesz 3 lata szans.... rozumiem jakby to byl wychowanek, potrzebuje czasu, doswiadczenia i wogole.. ale zeby zawodnik z topu majacy doswiadczenie i wiedze jak sie gra w pilke po czym zapomnial jak to sie robi i daje sie mu kolejne lata czasu to troche lipa..

1

@AlexDark00 i Lengleta jezeli nie odzyska formy

0

@Gappeq problem w tym ze na jego miejsce nie ma zawodnika. FdJ im gra blizej obrony tym gorzej, a Pjanic jest w poszukiwaniu formy od 2 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?