0

@Walker idz spac xd. Szybko hehe

0

@barcelonaLM tez mysle ze moze wrzuca wyzszy bieg. Nie ma kim rotowac szkoda...

0

@Gregsky10 wijnaldum mysle ze bylby dobrym wyborem

0

@Cwaniak4 w ofensywie tak grala ostatnio caly czas. Gorzej z obrona ;p ale to juz wiemy od poczatku sezonu

0

@Olszak1986 latwiej owszem. Ale nie mozna miec wszystkiego na tacy ;p

2

@Olszak1986 wejdz na glowna strone fcbarca.com i tam gdzie jest pooazane z kim gra Barca wyraznie jest napisane.

0

@PIWOSZ89 uzytkownik bedzie placic 10zl na miesiac.

0

@Kgorecki2500 oni tak to wspomna ze zaraz nikt niewie. Gdyby oni tak o tych podatkach gadali w polowie jak o covidzie to moze kazdy by oczy wkoncu otworzyl

0

@mat32 a nam jak PiSiory dodawaj co chwilke jakies podatki to media siedza cichuto i grzeczniutku jak potulne pieskie zeby nie podpasc xd. A teraz wielkie oburzenie.

4

@udarpawarotam do tego to wszystko zmkerza, nawet w naszym swiecie. Bogaty ma byc obrzydliwie bogaty a biedny jeszcze biedniejszy. Kluby z malym zapleczem finansowym to beda tylko statysci.

1

@ranger3120 elfujarek

1

@Alan_fcbfan dobrze, ladnie napisane. Zobaczymy co Koeman zrobi. Po poczatku sezonu gdzie FdJ kaleczyl na ŚPD to kazdy by sie go bal tam wystawic. Ale tak jak napisales, zyskal forme to moze by to wypalilo.

0

@lukaszbarca15 moge dodac ze Messi byl 2 czy 3 razypod rzad w finale CA i wszystkie przegral a Ronaldo byl z Portugalia w 2 finalach i z tego 1 wygral. Mozemy tak sobie gadac, a kazdego z tych zawodnikow interesuje tylko złoto inne miejsce niz 1 sie nie liczy

0

@lukaszbarca15 i co mu z tego wicemistrza ? Skoro on juz kiedys sam powiedzial w jakims wywiadzie ze bylby wstanie wymienic swoje wszystkie nagrody jakie w zyciu dostal na puchar MŚ takze to o czyms swiadczy ze zadne inne miejsce go nie interesuje oprocz złota

0

@Alan_fcbfan Pedri i de Jong defensywni pomocnicy ? Xd. Pierwsze slysze. Masz 4 obroncow z tego LO i PO grajacy ofensywnie (Mingueza wiadomo ze duzo z przodu nie daje ale sie stara) do tego ofensywni FdJ i Pedri. To niewiem gdzie ty masz tu Valverdoze. Gdybh byl legendarny tartak w srodku czyli Busi Vidal Rakitic to bym sie zgodzil ale nie w teraz.

1

@tobiasson92 dopiero luty a ty juz mowisz o glupotach roku ? Kwiatki dopiero wyjda na wierzch xd

0

@FafitFCB polsat.pl i sie wszystkiego dowiesz

0

@Avatarr mowisz o tym Fernadesie czy o kim ?xd

0

@Alan_fcbfan no i Ryśka Cieńkiego tam postawic z 50kilogramowa waga xd

1

@Alan_fcbfan a kogo ma dac na ŚPD ? Kazdy dobrze widzial ze od poczatku sezonu FdJ gra tam zle, od czasu gdy Koeman ustawil go wyzej gra wygkada lepiej

0

@lukaszbarca15 prestizu nikt nie zmieni. I kazdy dobrze wie ze MŚ>reszta pucharow i LM>reszta pucharow

0

@lukaszbarca15 nie dziwnym trafem tylko wybieram te najwazniejsze puchary. Mistrzostwo stawiasz ponad LM ? Wiem w jaki sposob wygral LM Real ale to nadal nie zmienia tego ze te puchary wygrali

0

@lukaszbarca15 gdzie napisalem ze gole sie nie licza ? Sa wazna, ale za gole dostaje sie pichichi czy zb a nie np ZP... my mowimy o tym co zawodnik zdobyl z klubem itd. I nie mow mi ze mistrzostwa kraju czy moze krajowe puchary ,albo gole czy astysty sa wazniejsze niz ME dla swojej reprezentacji do tego ta liga narodow jeszcze. Do tego LM doxhodzi najwazniejsze klubowe rozgrywki i najwazniejsza indywidualna nagroda czyli ZP gdzie maja remis. To ze Messi wygrywa w 5 kategoriach (wg ciebie) na 8 a Ronaldo w 3 na 8 to wiesz to sa statystyki, ale w najwazniejszych nagrodach to CR jest gora.

0

@lukaszbarca15 jezeli liczyc jeszcze mozna do pucharow z repka to bodajze lige narodow wygrali (zawsze cos ) no ale ME wiadomo. Skoro tak wyliczasz wszystko. Jeszcze pichichi migles policzyc i kto ile razy byl pilkarzem miesiaca .. xd

0

@lukaszbarca15 xd. Zaraz najlepszego pilkarza bedzie sie bralo z uwagi na to ile dryblingow wykonal xd. Przypomne tylko ze za gole sa nagrody Pichichi czy zlote buty a nie nagrodydla najlepszego zawodnika. Najlepszego zawodnika powinno sie wylaniac z tego co zrobil dla klubu i repki zeby zdobyc najwazniejsze puchary.

0

@AdiKingu96 zebys pozniej nie sprzedawal polowy skladu. Pokory trzeba, bo obecnie do czolowki nie nalezymy, a jedynie to walczymy o to aby do scislej czolowki wrocic

3

@PolskiBarcelonista10 jutro bedzie jeszcze pierdylion takich pytan

0

@mercurial2000 ta "wersja pancerna" dotyczy tylko uszkodzen fizycznych mam rozumiec ? Bo juz chcialem te "wersje pancerna" wysmiac

0

@lukaszbarca15 z najwazniejszych trofeow dla pilkarza druzyny i repki Cr- 5Zp (Niepamietak ile ZB), 4LM, 1 ME.
Messi 6 ZP i chyba 6 ZB, 2 LM i 0 z repka. Ja pisze o najwazniejszych trofeach czy nagrodach dla klubu i zawodnika. Watpie ze mistrzostwa Ligi czy puchary krajowe mialy na to wiekszy wplyw.

0

@Nano22 tu sie liczy raczej wszystko co zdobyl na poziomie indywidualnym druzynowym i reprezentacyjnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?