Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@syngoku1 Umtiti 12 Dembele chyba z 15 Cou chyba 17 czy 18. Jaka jest roznica miedzy tamta 3 a ta 3 ? Tamta miala wklad w wygrane LM przez Real i mozna ppwiedziec ze sobie zasluzyli, a nasza trojka czym sobie zasluzyla na takie pensje ?
19
@PanPatrykk nie. Zdecydowanie za wczas na takie stwierdzenia. LM moze nas wyjasnic. Mamy kadre niekompletna (kiepska ławka) i nie mamy 9, nie oszukujmy sie Brait to nieporozumienie
0
@Matte34 co MYSMY narobili tylko co ten okularnik narobil
0
@Kamil01 Pi*** z ciebie a nie kibic (oczywiscie nie traktuj tego jak obraze ;d)
3
@Tridente2015 no sledzil realcje na LR i czytal krytykow Griezzmana wiec co ty chcesz ? Tacy jak on ktorzy sa krytykami albo go poprostu nienawidza nie uszanuja go z ten bardzo dobry mecz. Gdyby w SPH koledzy nie dali ciala to on by nam go wygral ale o tym tez zapominaja no trudno. Dlatego takich sie zlewa bo to sa kibice ktorzy ogladaja mecze na La Rambli
5
@Matte34 tez mi sie wydaje ze raz czy 2 go wczoraj oebali ale tak czy siak mecz dobry thmbardziej jak pozniej gral sam na ŚO i czyscil xd
0
@Pawelsky ja tez, bo Barca pojechala do turynu tez troszke pobiegac i wygrala 2-0
1
@arasz1819 kreatywnosci i woli zwyciestwa.
0
@Pyziol ale ro tylko chyba z yt. Bo watpie zeby 5latek pamietal te mecze
0
@Haxen porownaj minuty Griezza i Neto moze bedzie jeszcze latwiej. Griezz duzo wnobronie pomaga wiec pozycje mozna pominac czy to bramkarz vzy napastnik
4
@JimMorrisonFCB a najlepsze to to ze nie bylo na nim widac ani jednej kropli potu xd
0
@Gaz akurat Wijnaldum moglby nam jeszcze duzo dac. Typowy zawodnik box to box i do tego dosc szybki
6
@Kubsti szkoda czasu na takich cepow
1
@Coutinho007 no ja sobie z tego zdaje sprawe. Ja juz na poczatku pisalem ze jak cos wygraja to ich ale nadziei nie mam. Moze nas mile czyms zaskocza czego im zycze. Mam nadzieje ze Messi jednak.z nami zostanie do konca i nowy prezydent nie da dupy i moze od nowego sezonu powoli bedzie jeszcze pieknie
0
@arasz1819 najgorsze jest to ze my moglismy wtedy (Roma i Live ) spokojnie powalczyc o wiecej bo nas wtedy na to bylo sta
0
@Pyziol jezeli chodzi o mnie to 15lat nie ma i troszke juz widzialem tej gry Barcy. No ale jak chodzi o kibicow sukcesu to tak jak pisalem wyzej. Zlewa sie ich cieplym moczem
1
@Coutinho007 no ja wiem. Ja pije do tego ze kibic sukcesu czy sezonowiec tego nie ogarnie
1
@CatalanDream to ze plakac nie bedziemy to nie znaczy ze sie nie ma czym martwic. Jest tylko Araujo Umtiti i Mingueza. Jaknsie ktos z nich posypie tonsie zacznie placz
1
@Coutinho007 boli i bedzie bolec, bo kibice sukcesu zyjacy czasami Pepa i Lucho wymagaj trypletu w 1 sezonie
0
@KSSniper nie bedzie wg mnie bo zaraz spuchna (obym sie mylil) ale mlodzi nasi nie maja tyle doswiadzczenia a lawka rezerwowych tez jest mloda wiec raczej zaraz beda oznaki spuchniecia
1
@arasz1819 oni czekaja na potkniecie Koemana bo od poczatku liczyli ze Barca bedaca w takim gownie wygra tryplet tak jak za Pepa czy Lucho w 1 sezonie. Do Valdka mam jeden zal o ten magiczny tartak w srodku pola (BVR) i o te euro wpier w LM
0
@Szpenser dziwisz sie ? Po takim meczu (jakby taki mecz real zagral) to tez bym mial.
0
@MaziFCB w normalnym meczu (umowmy sie, ten nie byl normalny w pozytywmym slowa znaczeniu) to nie na dluzsza mete. Trzeba pamketac ze Barca grala z 1 nominalnym ŚO a to ze pilka pozniej szybciej chldzila to raczej byla wina tego ze Granada zaczela oddychac rekawami
0
@Fake69 sezonowcow nie bierze sie pod uwage tylke zlewa cieplym moczem. Kibice skucesu ktorzy zaczeli kibicowac Barsie od czasow Guardioli albo Lucho i jego trypletu rowniez. Tacy kibice nigdy nie zrozumieja co to przebudowa i starania trenera oraz zawodnikow ktorymi trener obecnie dysponuje
1
@Coutinho007 tez tak uwazam. Szkoda ze jak oddali Suareza to okularnik nie sprowadzil 9... wtedy Barca moglaby byc w calkiem innym polozeniu. Ale jak chodzi o obecny sklad to cieszy mnie strasznie to ze Griezz ruszyl do przodu. Bardzo wazne bramki strzelal i to sie liczy najbardziej, a majac to na uwadze ze przez ostatni miesiac zagrali bodajze 3-4 dogrywki to duzo mowi o tym jak sa przygotowani. Jedyne co mnie martwi to ze zaraz moga spuchnac...
0
@Majsteer tego nie powiedzialem. Generalnie dla mnie TRANSFER bramkarza ktory gra TYLKO w pucharach jest bez sensu. Szkoda kasy tak szczerze. Mamy tego Tenasa wiec moglby bronic
1
@Coutinho007 jasne, tez tak uwazam. Dlatego jestem jednym z tych (chyba jakies 20% uzytkownikow tejnstrony) zeny na kolejny sezon zostac z Ronaldem za trenera
1
@szymon351 ja do teraz sie trzese.. dobrze ze nie widziales ile wyjaralem fajek przez ten mecz xd
1
@masq Koeman mial slabosc do Busiego Vidala i Rakiticia w srodku to wystarczylo zeby go zienawidzic patrzac na taki tartak
0
@Majsteer no gral, ale z reguly bylo w Barcy tak ze poki 2 bramkarz nie mial.kontuzji to.puchary gral az do konca