0

@czar007 oni graja bo Bartek ich kupil albo Koeman z szkolki wyciagl i dal szanse. Powiem ci tak, gdyby Valdek tu byl czy Setien to nie ogladalbys Araujo bo oni by grali Lenglet-Umtiti. A wracajac do Koemana to skad wiesz ze on nic nie pokazuje ? Moze wlasnie ci mlodzi co graja 1 sezony na najwyzszym szczeblu tez do konca wszystkich zalozen nie potrafia spelnic ?

1

@yoli gdyby takiego czegos Griezz nie wykorzystal to by sie pomyje lały wannami

0

@bbartekfcb Mingueza na plus ? Zagral przecietnje ale nic szczegolnego zeby jakis plus czy cos

3

@martin3131 tez tak sadze. Nawet z 200baniek. Valdek to jednak mial szczescie tyle kasy Bartek pompowal w transfery a co LM to blamaz (skonczylo sie na Setienie i blamazu)

0

@czar007 no wlasnie. Dlatego ciesze sie ze jest Koeman bo graja tacy mlodzi jak Dest Pedri Trincao Konrad tez cos zagral czy Moriba itd. Gdyby Valdek nadal byl trenerem to bys o tych chlopakach nawet nie slyszal.. a jak ma byc przebudowa to juz na nastepny sezon bedzie wiadomo kto z tych mlodych zostanie a kto odejdzie i sie zacznie powoli budowanie

0

@LS xd. Ok. Rozumiem. Heheh

0

@ObiektywnyKibic121 tak to jest jak mecz leci a kibice maja nos w La Rambli i czytaja wypociny i w sumie ogladaja mecz ale... na LR

0

@LS jestes rolnikiem ze sie na widlach znasz ? Heh

0

@marcin000019 tak sie napalales ze "legendarny Messi" dzisiaj wraca... a przerwa mu nie posluzyla na dobre ehh

0

@karolaskarol "mogl zrobic" ale sedzia stwierdzil inaczej xd

1

@Mati93 no gdyby te 2 poprzeczki weszly i sedzia odgwizdal karnego to juz mogloby byc po zawodach.. faktycznie meczarnia.. gdyby potrafili celnie strzelac juz byloby pozamiatane. A sedzia do zmiany bo ma var a nie ogarnia

0

@ObiektywnyKibic121 dodaj jeszcze ze napewno powinien byc przynajmniej 1 karny na Trinaco wg mnie.. no sedzia troszke nie ogar ia..

0

@czar007 Valdek i jego magiczny tartak w srodku Vidal Rakitic Busi xd u Setiena zreszta tez tak bylo xd

0

@czar007 xd. Najgorszy trener... to ty chyba Setiena nie ogladales albo Valdka xd

0

@sebasarna18 Bayern i Espanyol.

1

@Davvd gdzie tam. Emerycie sobie chwala a to najwazniejszy glos przeciez patusy tdz chwala bo 500+ ląduje na koncie (nie mowie onrodzinach ktore pracuja uczciwie ), Rydzyk szczescliwy, emerycie wspierajacy toruńska mafie tez to czego chciec wiecej ? Reszte mozna miec gleboko tam gdzie swiatlo nie dochodzi

1

@Jakchcesz dziwne ze nikt niechce sprobowac wybrac kogos innego ..

1

@clyde ale po co maja isc na wybory skoro "i tak wygra PiS" xd. Niewiem czemu ale to mnie bawi (ten teks, a nie to co sie obecnie dzieje)

0

@4Fabregas4 Font tak samo jak Laporta powiedzieli ze to wszystko zalezne bedzie od wynikow. Nie ma sie co dziwic jak wynikow nie ma. Kluczowi zawodnicy polamani a wynalazki typu Trincao czy Matheus Fernades to jakies nieporozumienia. Trener zwyczajnie nie ma kim straszyc z ławki

0

@PatrykBarca ale ty zdajesz sobie sprawe ze kazdy sie ma prawo na boisku poslizgnac ? Przeciez tego nie kontrolujesz nawet...

0

@T^L no bo Barca przez duze kontrakty pozniej ma problem ze sprzedaza bo kto potrafi wyrownac pensje ktora jest za duza ?

0

@4Fabregas4 a skad wiesz ze Koeman odejdzie ? Xd. Jeszcze niewiadomo na co postawil Font czy Laporta bo watpie ze Freixa wygra

0

@T^L ale to bylo 20lat temu xd. Teraz bez sponsorow nie zrobisz topowych transferow

0

@Manietu a ilu o Douglasie xd

0

@Dynak tylko wtedy klub nadal pompowal pienidze, bo ludzie chodzili na stadion. A teraz na stadionie sa pustki wiec z czego ta kasa ? W tamtych latach klub jeszcze jakos zarabial a teraz to lipa

0

@4Fabregas4 Depay nia nie jest. Ale Koeman sam podkreslal ze u niego w Holandii Depay tam gral. W9ec moze warto byloby wzmocnic druzyne pilkarzem ktorego chce trener

4

@Witekk10 Konrad nie ma powolania.. jak typujesz swoja 11stke to zobacz kto ma powolanie a kto nie..

0

@czar007 nie oczekujemy. Ale jak liczby pokazuja (bo tym sie trzeba sugerowac wg mnie) Depay troszke bramek potrafi strzelic, nawet tym Dzeko bym nie pogardzil w chwili obecnej...

30

Zamiast szukac 9 to ci chca na chama tego obronce.. no dramat

0

@Marcel99 jak to nie ma ? Gdzies czytalem ostatnio ze podobno mialo byc spotkanie o obnizenie pensji o iles procent w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?