Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwiatek67 ty wiesz ze on jeszcze grywa mecze w Barcy B ? Dobrze sie pokazal wystarczy. Teraz liczyc zeby dostal jeszcze szanse
0
@Coutinho007 brakuje jeszcze Rakiticia lub Vidala zeby uzupelnic komplet tartaczny
0
@Pogba jak Pjanic zejdzie a Busi wejdzie to jest to bronienie wyniku ?
Edit. Moriba i Jednonogi xd
0
@maleta009 no spuscizna po Bartku co zrobisz. Obiecal trenerowi zakup 9 a zostawil go z Braitem
0
@Gaz Bartek zrobil deal. Obiecal Koemanowi zakup 9 a zostawil go z Braitem xd
0
@avanes ale ty wiesz ze oni wygrali to po uderzeniu z rzutu wolnego ? Xd
1
@maleta009 a kogo ma wpuszczac jak nie ma kim straszyc xd
0
@budzichmichal schodzi bo cienko zagral i tyle
1
@neeed za ryszarda cienkiego
1
Plus straty. Niech sobie odpocznie
0
@DanielOOL takie ze zagral kiepski mecz. Podanie do najblizszego i tyle
0
@Pogba fryzure chcial poprawic przed strzalem
0
@aleksandrowielki zobacz mecz, juz na trybunach
5
Xd. Zllte dziecko tik toka juz na trybunach
0
@barteggg08 przy okazji zobacz czy pilki od Fortnite tam nie ma, albo od Trincao z tego meczu, chociaz ona moze jeszcze leciec
0
@MysticCat ahh szkoda "szczempic" ryja xd
1
@aleksandrowielki jak przyspiesza gre ? Skoro na 20m odbijamy sie od sciany i klepiemy po obwodzie. Poki co to w ofensywie lepszy jest ten Moriba niz zlote dziecko Tik toka czy czego tam
1
@Gaz nie. To puig niewiem jak zagrac pilke. Mial w tym meczu kilka mozliwosci
2
@MysticCat no. Fanboye wiedza najlepiej
2
@aleksandrowielki no chyba na tle 3ligowca powinien dopiero pokazac klase takze serio XDDDD
1
@xVENUMx tylko ze w A klasie 3/4 zawodnikow na meczu biega nawalonych xd to co ty sie dziwisz xd
2
@aleksandrowielki no ma racje wiec wybacz, ale XD
0
My nie mamy ludzi do karnych xd
2
@Fenelon no i te niecelne podania xd
3
@kiper09 od Trincao pilka jeszcze leci
6
Szkoda ze nie Konrad zamiast Jednonogiego. Mkze druga polowa
0
@kryhaa tylko ktory klub bedzie tak glupi zeby facetowi zaplacic ze 20baniek za sezon xd. Chyba by musieli miec Bartka za prezydenta
1
@WiernyDoKoncaFCB folia.
2
@kaamil1910 zeby sie cos dzialo. Dziennikarzyna sie nudzi.
0
@ObiektywnyKibic121 tak ja rozumiem. Ja osobiscie uwazam ze Messi tak dlugo jak CR nie pogra. Moge sie mylic ale takie moje zdanie ze Messi wczesniej skonczy kariere