0

@Kwiatek67 ty wiesz ze on jeszcze grywa mecze w Barcy B ? Dobrze sie pokazal wystarczy. Teraz liczyc zeby dostal jeszcze szanse

0

@Coutinho007 brakuje jeszcze Rakiticia lub Vidala zeby uzupelnic komplet tartaczny

0

@Pogba jak Pjanic zejdzie a Busi wejdzie to jest to bronienie wyniku ?
Edit. Moriba i Jednonogi xd

0

@maleta009 no spuscizna po Bartku co zrobisz. Obiecal trenerowi zakup 9 a zostawil go z Braitem

0

@Gaz Bartek zrobil deal. Obiecal Koemanowi zakup 9 a zostawil go z Braitem xd

0

@avanes ale ty wiesz ze oni wygrali to po uderzeniu z rzutu wolnego ? Xd

1

@maleta009 a kogo ma wpuszczac jak nie ma kim straszyc xd

0

@budzichmichal schodzi bo cienko zagral i tyle

1

@neeed za ryszarda cienkiego

1

Plus straty. Niech sobie odpocznie

0

@DanielOOL takie ze zagral kiepski mecz. Podanie do najblizszego i tyle

0

@Pogba fryzure chcial poprawic przed strzalem

0

@aleksandrowielki zobacz mecz, juz na trybunach

5

Xd. Zllte dziecko tik toka juz na trybunach

0

@barteggg08 przy okazji zobacz czy pilki od Fortnite tam nie ma, albo od Trincao z tego meczu, chociaz ona moze jeszcze leciec

0

@MysticCat ahh szkoda "szczempic" ryja xd

1

@aleksandrowielki jak przyspiesza gre ? Skoro na 20m odbijamy sie od sciany i klepiemy po obwodzie. Poki co to w ofensywie lepszy jest ten Moriba niz zlote dziecko Tik toka czy czego tam

1

@Gaz nie. To puig niewiem jak zagrac pilke. Mial w tym meczu kilka mozliwosci

2

@MysticCat no. Fanboye wiedza najlepiej

2

@aleksandrowielki no chyba na tle 3ligowca powinien dopiero pokazac klase takze serio XDDDD

1

@xVENUMx tylko ze w A klasie 3/4 zawodnikow na meczu biega nawalonych xd to co ty sie dziwisz xd

2

@aleksandrowielki no ma racje wiec wybacz, ale XD

0

My nie mamy ludzi do karnych xd

2

@Fenelon no i te niecelne podania xd

3

@kiper09 od Trincao pilka jeszcze leci

6

Szkoda ze nie Konrad zamiast Jednonogiego. Mkze druga polowa

0

@kryhaa tylko ktory klub bedzie tak glupi zeby facetowi zaplacic ze 20baniek za sezon xd. Chyba by musieli miec Bartka za prezydenta

1

2

@kaamil1910 zeby sie cos dzialo. Dziennikarzyna sie nudzi.

0

@ObiektywnyKibic121 tak ja rozumiem. Ja osobiscie uwazam ze Messi tak dlugo jak CR nie pogra. Moge sie mylic ale takie moje zdanie ze Messi wczesniej skonczy kariere

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?