Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NorbiTBOB aaa czy tak. No ale dobrze mi sie kojarzylo
0
@kejdzi jak sie myle to obstawil u buka swoj transfer do Atleti xd
0
@against_modern_football co wy macie z ta cena za pilkarza ? Swoje zrobil. 2 bramki strzelil. Gdzie byl pilkarz za 105mln ? Albo gdzie byl kapitan ? Griezzman mogl wczoraj sam ten mecz wygrac nienudalo sie trudno. Koledzy z ataku to bardziej przeszkadzali jak pomagali. Wczoraj tylko Griezz i FdJ zasluzyli na wyroznienie
1
@against_modern_football zobacz sobie powtorke i zobaczysz ze ta piła tez taka łatwa nie byla. Wogole niewiem jak (ogolnie) kibice moga miec pretensje do niego za te akcje jak ten facet jako jedyny byl skuteczny w tym co robi i skonczyl mecz z 2 golami, niech kibice siądą tak na Messiego wkoncu bo ten "kapitan nieporozumienie" wczoraj zagral takie gowno jak Dest i do tego zwienczyl to slaba psycha i goscia znkautowal
0
@Pustelnik my ławki nie mamy to jest problem. 1 garnitur juz jest zajechany.. dobrze ze teraz jest PKto beda wieksze rotacje ale nie zdziwie sie jak odpadniemy z jakimis plackami bo z lawki nikt nic nie potrafi...
1
@Sysia11 nasteony co sie budzi w polowie sezonu. Popatrz na lawke rezerw . Nie ma.kim straszyc. Kasa klubowa pusta. Przeciez to juz na starcie bylo wiadomo ze ten zespol walczy o SPH czy PK a nie o LL czy LM. Zespol w przebudowie nie wygra wszystieho. Fajnie ze Koeman i tak to jakos klei ale on nie ma kim straszyc. Brait Pjanic Trinaco to nieporozumienia. No ale co zrobic
1
@Biniu_VeB_X od samego poczatku wiadome bylo ze Barca ktora jest w katastrofie finansowej i w przebudowie jedyne trofe moze wygrac wlasnie w SPH czy PK, a tu ludzie maja mokre sny o LL albo LM ? XKurD. Smieszne to jest. Szkoda ze poziom tej strony spada przez takich ludzi ktorzy syfia na tym forum o.mokrych snach o trofeach na ktore podczas przebudowy nie ma szans. Na zdrowy rozsadek jak kibic siadzie i oglada mecz po czym zobaczy na lawke rezerwowa to juz na starcie sobie zda sprawe ze Koeman z tym nienuciagnie bo na lawce nie ma nikogo kto zrobi roznice. NIKOGO
0
@Janiama walki o te trofea nawet nie bedzie. Nie ma co sie łudzic.
2
Komentarz usunięty
0
@socha najlepsze jest to jak zawodnicy Athleticu ciagli za koszulki naszych a ten zoltych nie umial dawac..
0
@Shear007 jak mam bhc szczery, to ten puchar nalezy sie Athleticowi od samego poczatku
0
@ObiektywnyKibic121 no to tez racja..
0
@MysticCat maja cos z glowa, bo nikt nie pamieta ze Koeman nie ma kim z lawki straszyc. Wole tego Braita w ataku ogladac niz tego Trincao
0
@LajtNyga i to jest fajny final. Lepszy taki final niz 3-0 i dominacja tylko 1 druzyny. A tak sie cos dzieje po jednej i po druhiej stronie. Takie finaly sa najpiekniejszz
0
@ObiektywnyKibic121 najgorsze zmiany, ale kim on ma straszyc z lawki ? Nie ma kim.
0
@damiano996 nie ze beznadziejne. Tylko nie ma kim straszyc z lawki. To jest problem
1
@socha za Mingueze bedzie Lenglet
6
@Pietiakopi o 21. Od samego poczatku
4
@kaamil1910 a co to za roznica jakim autem bedziesz ladowac drugie auto?
0
@vegeta10 i pomyslec ze to oni z Valdkiem na czele pozbawili nas sekstetu, 2 w historii...
0
@Herato Turan 100%
2
@FDJ oby nie tak jak twoja dzisiaj rano xd
0
@clyde oki. Dziekuje
0
@clyde ale ta misja sie chyba odbuguje co nie ? Tak jakmi sie wczoraj zbugowalo to wykaczylem te gre i jeszcze jej nie zalaczylem
0
@takisobiektos Fortnite vol 2
0
@clyde a ja robilem AC misje co byly niebieskim wykrzyknikiem zaznaczone i mi chyba misje zbugowalo.... musialem ratowac sokratesa bo za cos byl skazany potem szedlem z nim zaatakowaly na pionki od czcicieli i znowu go ratowalem pozniej pisalo "eskortuj sokratesa" a ten dzban stal w krzakach i sie nie ruszal...
0
@Adamski69 grunt to miec doswiadczenie, z tym zawsze latwiej xd
3
@Kapitan_SW skoro w najlepszych za Bartomeu dales Pedriego ktory gra tu pol roku to do najgorszych daj Ttincao i Pjanicia ktorzy sa narazie nieporozumieniem
0
@ClassicRock "podobno wszyscy 30 wspianczy zbierze sie 30stop pod szczytem". Ja czegos nie rozumiem albo moze zle przetlumaczone. Niewiem. Tak jest napisane.
0
@Mario96w tak jest napisane na FB. Wspinanie.pl na fb