0

@KacperVEB tylko skoro Barca szuka "drugiego Alvesa" (co wogole przekomicznie brzmi xd) to Emerson raczej tego nie zrobi. Malo z przodu duzo z tylu.

1

@Ghotti dla mnie Puig obecnie zadnym zbawca nie jest bardziej irytuje (mnie jako kibica) niz uszczesliwia. We wczorajszym meczu mialem wrazenie ze wogole sie nie rozglada, Alba czy Dembele mu wychodzili za plecy i az sie prosilo o jakis ciasteczko (obejetnie czy by wyszlo czy nie, ale chodzi o checi) to wogole nie spojrzal i sie obrocil po czym podalndo najblizszego. Wedlug mnie lepsza roznice robil jak wchodzil z lawki (Granada) niz jak wyszedl wczoraj w 1 skladzie. Jak mu sie marzy gra tutaj przez wiele lat to niewiem na co on czeka... juz ma chyba ze 21 czy 22 lata... a konkretow brak i skonczy jak niespelnione talenty typu Bojany czy Halilovicie

1

@BARCA_FOR_EVER my i faworyt ? Gdybys takie cos napisal kilka lat temu to bym sie zgodzil. My obecnie nie mamy mocnej ławki zeby dalo rady dobrze rotowac skladem. Nasi zaraz spuchna (oby nie) noni sie moze skonczyc, ale patrzac na terminarz nastepne ligowe mamy chyba 3 u siebie pod rzad z tego to Cadiz i Elche woec moze Koeman da rade lepiej porotowac bo Alaves troche nie obliczalne mimo ze z nimi tez gramy u siebie

0

@Murazor niewiedzialem ze ma 2 asysty, ale jezeli faktyczniema tyle to powienien niebawem wyprzedzic magiczego i legendarnego Semedo ktory mial zabohcza ilosc asyst bodajze 5 w 3 lata

0

@Brashearr problem w tym ze on nawet na 3 nie zasluzyl a gdzie tu 7

0

@masa11 tez o tym myslalem.. szkoda

0

@Oskar00 Ney i Mbappe zrobia z niego wiatrak

0

@Wossi61FCB @kcule14 sorki panowie. Zle ogarniety temat

0

@SinMistico gdyby pomocnicy ogarniali (Busi i Pjanic) to byloby inaczej. Ja uwazam ze gra tak wyglada poniewaz w.w 2 nie ogarnela jeszcze ze graja mecz.

1

@FIJI Bartek i jego klejenie budzetu sie klania

1

@Kwiatek1899 Wijnaldum to taki box to box, maly szybki i zwinny. Tez jestem za tym skoro mozna go za frytki sciagnac, bo Busi juz nie daje rady a Pjanic to nieporozumienie

1

@barcelonaLM malo kto rozumie ze nie mamy lawki i ze ma 4 dogrywki w nogach i to ze gramy co 3/4 dni gdy taki Real czy Atleti graja juz co tydzien

0

@rademenes problem w tym ze Pjanic jest do dupy jak w tym sezonie tak i w tamtym. Gdy gosc byl w mega formie to nikt sie o niego nie ubiegal a jak teraz gra kupe to Bartek wyskoczyl jak filip z konopii.

0

@Wossi61FCB gdzie ty to naliczyles ? Betis ma chyba 10 fauli a ze strzalami jest po 3 z kazdej strony z jednym haczykiem bo betis ma 1 velny (gol) a Barca 0

0

@bigguy123 gdyby Busi i Pjanic troche ogarniali to ta gra bylaby inna.

19

Zaryzykowal i to mocno, nie ma co.

0

@barteggg08 nie strasz ani xd

0

@Gaz no niewiem czy zlym chirurgiem jest Ramon Cugat... a z tego co pamietam to niewiem czy Dembele alurat mial wlasnie Ramona.

0

@patrykzmc2000 Braitwhite z lepszych okazji nie trafial

5

@JarekS no tylko ze Fati nie wybral byle kogo wiec tu wina moze faktycznie lezec w tym ze za szybko wrocili do trenowania

1

@macio_944 tylko pytanie brzmi. Na czym maja oprzec swoj glos glosujacy ktorzy beda oddawac glos na Laporcie ? Na tym ze "za jego czasow RM nie wygral LM" ? Czy jak. Smiech na sali. Wole Fonta ktory ma jakis plan mimo ze robi jakies bledy, ale sie stara, niz wyebane jajca Laporty na stol i niech sie dzieje co ma sie dziac

0

@333tricampeones333 no racja ja bym dal 2

0

@klopx jak nie bedzie grac to bedzie wymowka xd

0

@Pustelnik zmienil otoczenie i zaraz pfzypomnial sobie jak sie gra, ale w LM nadal nie daje tego co dawal jeszcze sesonie 14/15 mianowicie gole na wyjezdzi, nawet w Atletico jeszcze tego nie zrobil

0

@ksobi wiem xd. Potraktowalem to ironicznie ;p

4

@pt9 a ja znowu lubie jak ona spiewa.

0

@Konias4318 nie martw sie. W lecie juz napewno do nas wroci.

1

@tomFCB a to taki deal dzis maja ?

0

@Encore zawodnik faulowany podobno w spiaczce farmakologicznej

0

@konrad1661 kolega chyba ciepły. Trzeba byc tolerancyjnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?