Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dalhi i tak defensywny pomocnik bedzie potrzebny. FdJ wczoraj udowodnil kolejny raz ze im blizej mu do obrony tym gorzej. Lepsze mecze rozgrywal gdy Koeman stawial go wyzej. Dlatego ciagle bede sie upierac zeby zarzad postaral sie Wijnalduma sciagnac. Zalata dziury bo to gosc ktorzy caly czas potrafi biegac
0
@barcelonaLM @Cobra303 @Burza_Barca w tu mowicie on1 czy 2 sezonach ? A on jakos te 40 goli zawsze potrafi praktycznie zagwarantowac xd weelug mnie w jego przypadku i Messiego to akurat ciezko okreslic swoj prime patrzac na to ze oni sa gwarantem ok 40-50 (pomijajac lata gdzie strzelali mniej bo tez sie takie zdazaly) goli w sezonie przypomne tylko ze dla nich to jest formalnosc a dla innych sukces
0
@TylkoBarca7273 czemu ? Mysle ze jako 3Śo 4Śo bylby super
0
@Tom1964 to ze faworytem Barca w meczu z PSG nie jest to ja np wiedzialem juz zaraz po losowaniu, takze wedlug mnie Ameryki nie odkryles. A pisanie ze dwumecz przegramy to trzeba bhc glupim. Najpierw trzeba doczekac sie 1 meczu...
0
@Borys811 schowali sie do nory jak widzieli ze Busi dzis potrafi grac. Z PSG nie bedzie nadazac to z nory wyjda
0
@MarcelNJ11 Hype na Griezza trwa nadal, a o graczu za 105mln plus zmienne czemu nie wymagasz ? To jakos ciochk siedzisz jak mysz pod miotla, to samo z drugim piljarzem za 120mln plus zmienne (fakt kontuzja, ale mowa o tym kiedy byl zdrowy). Najlepiej to wez sie puknij w dekiel
0
@zaba107 @PRINSU A no tak, racja xd
0
@haryveb944 ta mlodziez (o ile nie strzela im jakies glupoty do glowy) to ustawi nam przyszlosc za pare lat, tylko cierpliwosc
0
@Maciasek jak nie bylo ? Przeciez byla kreska ze bark Griezza zawinil
0
@zaba107 2 asysty ? :o chyba mi cos umknelo. Gdzie ma asyste jeszcze ? Oprocz tej gdzue Trincao strzalal
0
@PRINSU spalony widmo ? Var ci rozrysowal kreske i nie ma co sie nad tym rozczulac... niestety
1
Ale zaebal. Pajeczyna zdeta
0
@Gaz w 4231 to kto gral z Busim na pivotach ? Neto ? W ustawieniu 4231 to w meczu z RM Busi i FdJ byli winowajcami utraty 1 gola.. np
0
@Gaz FdJ gral w parze z Busim od poczatku sezonu i gral tak samo do dupy jak Busi, a Pjanic tez szalu nie robi, a troche tych szans dostal
0
@Gaz tu chodzi o czas terazniejszy... w tym momencie na pozycji Busiego nikt nie gra lepiej... dopiero dowiemy sie w letnim okienku czy dadzavrade sciagnac chocby Wijnalduma
0
@Coutinho007 uwazam ze mimo wszystko Koemanowi dadza jeszcze szanse tylko dodatek bedzie taki ze postaraja mu sie posciagac tych co chcial, takie moje zdanie.
0
@Jakchcesz on mi takiego Kantego przypomina, albo Casemiro. Powinien sie nadac, ale zobaczymy czy prezydent da jeszcze jakas szanse Koemanowi
1
@Jakchcesz bylby sens sciagniecia Wijnalduma na "chwile"
5
@Rust_Cohle @Chakalaka @RobiS @macio_944 @Yosemite troche suche, ale gadaja ze "KranChipsy" sa ulubionymi chipsami hydraulika xd. Niechce mi sie wierzyc ze tu tylu hydraulikow ;p
0
@BarcaInfo najgorsze je to ze z tych 14goli straconych przez bledy indywidualne stracilismy mase punktow.. porazka z Cadizem 2 bledy indywidualne i 0pkt. Atleti 1 blad i 0pkt.. to tylko takie co czlowiek pamketa na juz.. szkoda
8
@Puyolex z Busim w obecnej formie to te dziadki co sa juz x lat na emryturze to z forma nie beda od niego odbiegac
0
@KacperVEB ja i tak nadal uwazam jakby mial przed soba dobra 9 to by jeszcze lepiej gral... chociaz i tak widac juz ze znaczaco sie poprawil patrzac na to co bylo na poczatku
0
@KacperVEB nie dadza odpoczac Griezzowi. No nie dadza xd
1
@Rust_Cohle nie zdobedzie. Zastanawiam sie przed kim w tym roku rozszerza nozki
1
@Coutinho007 i to jest wlasnie piekne xd. Uwazasz wg siebie ze dany zawodnik zagral do kitu czy cos, a tu pojawia sie pax czy Rewolucja na bialym koniu z analizami u sie okazuje ze czlowiek inny mecz ogladal.
0
@tbas ja wszytkich nie sprzedaje. Tylko widze jaka sytuacja jest w klubie na wszytskich plaszczyznach od poczatku sezonu takze po mnie w tym sesonie to splywa. Gdyby Koeman mial kadre zdrowa w miarw i dostalby tych zawodnikow ktorych chcial to bym wymagal wiecej bo to akurat w tym pdzypadku normalne. Ale widzac to co sie dzieje z kontuzjami z ogolna sytuacja z tym jak obroncy udawadniaja kolejny raz ze nie zasluguja aby od nowego sezonu na nich liczyc to w sumie nadal sie ciesze ze liczymy sie w walce o wszystko. Jak cos wygfaja to ich a jak nie to trudno. Nie 1 i nie ostatni raz zreszta
1
Sedzia "Chaos" wzial chyba za bardzo do siebie slowa Pique ktor powiedzial ze 85% sedziow czy 75% (niewiem ile to tam bylo jak mowil) jest za Realem. Fakt nie opinia xd
10
Sedzia "Chaos" wzial chyba za bardzo do serduszka slowa Pique na temat ze 85% sedziow jest za Realem xd
1
@JustBarca a no. Neymar moze popracowac nad zoladkiem bo w Marcu ma uro
1
@MesQueUnClub96 no tak. 5-1 od Bilbao pod wodza Valdka w SPH. To mogl a nawet powinien byc sekstet dla Barcy poraz 2...