0

@Dankhog czemu niby juz to robia ? Ogladam ten nudny mecz ale sedzia poki co dobrze spotkanie prowadzi. Wiec jak masz jakies zastrzezenia to podziel sie moze mi cos umknelo

0

@Bartosz85 smieszne xd. Po Cadizach i Elche mamy wyjazd na Sanchez Pizjuan takze sie okaze kto jest faworytem, ale watpie ze my xd

0

Cos czuje ze Atletico niechce pozwolic na to aby LL skonczyla sie blowoutem dla nich tylko woli dramaturgie

0

@FDJ u nich potrafil u nas nie...

0

@Gregsky10 tylko ze ten Kante tez juz ma jakies 30-31 lat chyba xd

0

@Gaz A gdzie on teraz jest ten placek ? Prosze cie. Cieńki jak sik pajaka i tyle.

1

@ObiektywnyKibic121 FdJ pokazal juz to w tym sezonie ze im blizej mu do obrony tym gorzej...

0

@Totti94 sprzedac 8, kupic 3 i pomyslec o Hochlandzie czyli 4 rezte uzupelnic sklad Barcą B ? Czyli w sumie nadal liczymy sie tylko w PK i moze LL bo o LM nadal mozna marzyc

0

@Alberto1031 a co powiedziec o Bombelku vzy Coutinho ?

0

@Cobra303 bo ten zespol byl 4 lata mlodyszy i byli jeszcze jednymi z najlepszych na swoich pozycjach

3

@Batys nie oszukujmy sie. Iniesta czy Xavi (wtedy go oglaszali swoje odejscie) nadal by nam dali wiecej niz Busi obecnie. Ale fakt faktem ze postapili madrze bo niechcieli aby ich legenda zostala zmieszana z gownem

0

@Pilka_jest_okragla ten zespol poki co nie jest w stanie nawiazac rownej rywalizacji z niegdys wysmiewanym PSG dlatego nie. Nic sie nie zmieni. Moze cos powalcza ale z wymiernym skutkiem i dostana w pape kolejny raz. Z Sevilla moze powalcza

2

@Totti94 xd. Sklad rodem z fify. Po co Cou trzymac ? To juz lepiej pozbyc sie Cou i Dembele ktory po kontuzjach zapomniaj wlozyc mozg do glowy spowrotem niz Griezza

1

@A_Gomesinho_21 Dembele xd. Bombel zapomnial po urazach mozgu do glowy spowrotem wlozyc. Poki co sredniak ktory sie skonczyl albo odbije sie ale wninnym klubie

0

@sendesara to ze nie trzeba bylo marnowac 18baniek na Braita.

3

@kakusus pieprzenie. Cou w Live jeden z najlepszych. Griezz w Atleti jeden z najlepszych a Bombel mial bardzo dobre sezony w Rennes czy BVB i nikt nie mogl przewidziec czyja kariera (jego lub Mbappe) potoczy sie lepiej, bo rownie dobrze spora czesc osob migla pomyslec ze Mbappe mogl miec 1 sezon dobre i koniec wtedy to bylo 50/50 wiec po fakcie to kazdy namadrzejszy, a jak panowie przychodzili to kazdy piał z zachwytu. Dodam ze Brait przyszedl w Lutym tamtego roku takze on wcale nie przyszedl za Suareza tylko idioci sprzedali Carlesa Pereza po czym Bombel sie połamal i zostali bez atakujacych a Suarez przechodzil operacje i byli zmuszeni kogos kupic i kupili Braita wina Bartoa lezy w letnim oknie transferowym bo skoro chcial odstrzelic Suareza to powinien miec alternatywe na nastepna 9 i tyle. Wiec nie pleć farmazonow

1

@IronSanHybrid znaczy mi ten bardziej lezy bo jestem fanem instrumentow detych i lubie jak jest grane na żywca hehe. Ale ogolnie jak Sanah spiewa to tez uwielbiam jej posluchac

0

@IronSanHybrid wah -wah brass & Żaneta Chełminiak (niewiem czy nazwisko dobrze napisalem

0

@IronSanHybrid a sluchales coveru "szmpan" ?

0

@Alberto1031 a moze tu nie wina w trenerze tylko w samych pilkarzach (wypalencow) ? Co sezon zmiana trenera tez dobra nie jest..

0

@blaugrana010491 niee. On nawet powolan do repki Hiszpanii nie ma to po co on tu. Cieńki

2

@catalanian09 ty nadal swoje ? Suarez byl czlowiekiem memem w LM na wyjazdach to raz. A dwa, to na kogos musialo pasc zeby pensje regulowac

0

@RosjaninBut obojetnie, byle nie szejkery

0

@Yosemite co ich łaczy ? "Wszyscy out, wszyscy in" "beton na ławce" kiedys jeszcze bylo "Dani wrzutka Alves" teraz jest "taktyka ZZ tysiaca i jednej wrzutki" wszystkie sie ze soba łaczy xd

0

@Coutinho007 oby Xavi poki co nie przychodzil. Szkoda jakby kibice mieli go na drzewie powiesic albonu kamienowac. Tu jest tendencja taka ze jak przychodzi nowy trener to w 1 sesonie tryplet musi wygrac

0

@y13 z tego co mi sie wydaje to FDJ powinien pilnowac Keana

0

@Abik30 ciekawe jak ty bys to ocenil i jakie argumenty podal. Pewnie tych co nie lubisz oceny 1-2 a tych co lubisz 7-10

0

@Krzychu1010 problem jest miedzy krzeslem, a laptopem :D

0

@maniak33333 aa oki xd

1

@DonAndrzejos nie mozesz. DUnski Nazario pewnie by sobie tego nie zyczyl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?