1

@Gregsky10 glupota i tyle (chodzino dozywotni kontrakt). Dla mnie to czysta glupota. Messi w czerwcu bedsie miec 34lata i jezeli tak owy kontrakt dostanie to z kazdym rokiem bedzie budowanie zespolu pod Messiego czyli bedziemy kontynuowac ta karuzele smiechu. Zamiast budowac zespol na przyszlosc wokol Fatiego Pedriego czy chocby Puiga to ci nadal beda brnąć w te gowno i budowanie wokol dziadka.

0

@LeoMessi1994 dobre to anime high school dxd. Troche irytuje mniebten gosc jak przychodzi do walki i jest taki bezradny (jestem w stanie to zrozumiec nabiera doswiasczenia w walkach i sie uczy), Ale zato nadrabia komediowo i ciaglymi myslami o laskach i swoim haremie xd. Oyebalem wczoraj 10 odcinkow jeszcze takze wciagnelo mnie to... zakladalem ze zobacze 3-4 odc i reszte zobacze na drugi dzien a okazalo sie ze zostaly mi 2 odc 1 seri na dzis xd

1

@LeoMessi1994 napewno zobacze. W sumie odrazu sie biore za to. Od siebie polece Tsugumomo. Niewiem do konca czy to mozna do echi zaliczyc ale tez sa kobiety i gosc ktory odziedziczyl moc po matce, ma swojego chowanca (kobiete) ktora jest zamieniona w recznik czy szal (nie pamietam teraz) i pomaga mu walczyc i moze sie z nia łaczyc. Z takich fajnieszych moemntow jest to ze w pewnym momencie anime ma w swoim domu bodajze 4 kobiety z ktorymi nawet sie wspolnie kapie i zazdrosna siostre xd jest to takie harem/komedia i naparzanka. Zobacz sobie

0

@LeoMessi1994 ja generalnie jestem fanem super/ boskich mocy, issekai, demony, magia i napier*alanki, ale zobacze sobie te tytuly juz sie kiedys zabieralem ale jakos sie zebrac nienumiec xd

0

@LeoMessi1994 ok dzieki

1

@Dzemix111 rozumiem xd. Za darmoszke to raczej nie da rady. Sila wyzsza tak ? Xd

0

@VenoM wiem, ale wiem tez co tam leci za 10min xd

0

@Dzemix111 hotel paradise ? Xd

0

@LeoMessi1994 co potrzebujesz ?Edit. a jednak ci nie pomoge. Jestem fanem anime ale w echi sie jednak nie zaglebialem ;p

1

@VenoM a moze zamiast de Jonga ? Busi gra przecietnie to fakt ale de Jong gorzej

4

@foczkyyyhg Real juz nie raz udowodnil ze im sie bardziej pali tym oni bardziej potrafia pozar gasic.

0

@catalanian09 ty cisniesz beke z Busiego ktory wczoraj gral lepiej niz FdJ ? Aha..

0

@Kamiloza91 gada co lud chce uslyszec.

0

@Rewolucja123 "Neymar z l4 wrocil chyba na powaznie" jak to groznie brzmi xd

2

@Zbanowany za niedlugo to w aptekach zacznie brakowac pewnej masci na bol pewnej czesci ciala do ktorej slonce nie dochodzi

0

@HarveySpecter sie nie przelicz xd

3

@cules100pro nie ma kozaka. Kante i Wijnaldum sa po 30stce takze lipa. Ale ze Wijnaldum moze przyjsc za frytki to na chwilke bym go wzial

0

@Whudi ja bym sie zastanowil czy nie opylic de Jonga... nawet na toe tak cienkiego jak sik pajaka Busiego prezentuje sie gorzej... ciagle sie zle ustawia, opyszcza swoje strefy przez co inni musza łatac dziury po nim, malo takiej gry za plecy do wybiegajacych partnerow.. cieńko poki co patfzac na to ile zaplacilismy

2

@kuczyniak w drugim punkcie akurat dobrze. Bo Busi lepiej zagral. Jako jedne potrafil dobrze odbierac i posylac pilki za plecy ktoryh de Jong do dzis nie potafi

0

@Alberto1031 przed zakupami zarzad mogl siegnac pomocy u wrozbity Macieja moze dowiedzialby sie ze to beda nie wypaly za 2-3lata

0

@Rewolucja123 ale chodzilo ci o kolegow jak przychodzil ? Jeseli tak no to wiem, tylko oni byli mlodzi a ci sa starzy

0

@FDJ mysli sobie "jak tacy pilkarze nie potrafia zdobywac bramek majac swoje sytuavje"

1

@kiper09 szejki w Finale ?... Oby nie... zadne szejki z Pucharem LM

0

@RufinzKatalonii Busi Antek Messi na rezerwe to goscie co w sumie kasuja rocznie kolo 100baniek. Na bogato, w sumie Barce stac na to zeby miec takich zmiennikow. A tak na powaznie to Busi i Messi powinni odejsc

0

@Chakalaka ogladam i stwierdzam ze te zielone maty na stole jakies do dupy sa. Musza dosyc mocno bic zeby biala bile wyprowadzac

0

@don'T.R.I.P.e ale oni nastawienia nie maja od kilku lat.

0

@Rewolucja123 do czego nawiazujesz piszac "Guardiola kogo mial" ? Bo za bardzo teraz nie potrafie ogarnac.

9

@koziar Barcelona to mem od 4 lat ktora daje sie rypac jak pewne kobiety stojace przy ulicach czekajac na klienta

0

@Jojko dzieki wielkie

0

@pax nie zartuje. Nie jestem fanem tenisa tylko tak teraz wlaczylem (bo ogladalem snooker) i wogole zasad nie znam..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?