Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Masti_Real_Madryt dno i 2metry mułu. Zreszta pozyjemy zobaczymy
0
Co ten Nazario zrobil xd
1
@pacior95 PSG ich roztrzaskalo psychicznie. I znowu wrocily demony z przeszlosci
1
@Coutinho007 xd dobre hehe.
1
@Coutinho007 a jakie sa ulubione chipsy hydraulika ? Crunchipsy
0
@pele1282 bylo juz pińset razy
0
@Barcelonista94 nie skandal, tylko Barcainfo informowal ze podobno Moriba ma jakis uraz
1
@Barcelonista94 xd. A gorszy Franek nawet od Busiego ciagle 1 sklad
0
@Cwaniak4 okladem z mlodej piersi xd
0
@Olkovsky9 jak ci to cos pomoze to moj ojciec ma (nie ze mial bo to jest nie uleczalne tylko mozesz temu zapobiegac) takze wiem z autopsji jak to jest xd. Pisz, postaram sie pomoc
1
@paweldunajecfcb a ile masz lat ? Xd. Ja mam 26 i widze juz jak sie gniazdo formuje xd
0
@kamiVeB panie. LAL= Los Angeles Lakers gdzie gran LeBron i Davis, a o tym zespole co napisales to jest Los Angekes Clippers ;p
0
@Keson no tez racja. Nic sie na to nienporadzi
0
@ricardo0705 wpadka ? Xd. Taka nie do wylumaczenia. Takie Cadizy czy Elche to drugi sklad powinien jechac jak z przyczepa obornika, a nie 1 sklad i sie męczy xd
1
@Keson czemu niestety ? Xd
18
@amanter ale nie ma co. Chodzil jak burze wczoraj na PO
0
@Encore a gadali ze takie dobre transfery solidnych grajkow zrobili. Harrel Morris czy Gasol albo Schroeder no a i tak lipa.. oprocz LeBrona nie ma kto wziasc na siebie gry
0
@Encore na dlugo sie polamal ? Bo czytalem gdzies ze tam cos o achillesie pisali. Ja jestem tylko niedzielnym kibicem NBA bo w tygodniu nie zobacze bo rano musze wstawac i taki to problem..
0
@fart a mnie boli to ze LAL cos cienko graja ostatnio...
0
@Wymyslilemtosobie no w sumie 2 seson juz tu jest i prezentuje jakies 50% tego co w ajaksie
0
@Wymyslilemtosobie bo Franek ma goli wiecej i asyst ? Ale sposob gry jako jako pomocnika porownywalny do Gomesa.
0
@Wymyslilemtosobie inne pozycje xd. A pomyslec ze jeszcze 2 miesiace temu to byla fala krytyki bo Franek ma grac na pozycji Busiego. A jak sie okazalo ze na ŚPD gra o wiele gorzej niz Busi to Koeman zaczal ustawiac go wyzej a nadal ma braki w bronieniu... poki co Andre Gomes vol.2.. szkoda
2
@Szpenser jasne ze ma szanse. Wole Bayern w roli tryumfatora niz pieorzonych szejkow
2
@Janiama nie oszulujmy sie, ale hejtowany Busi poslal kilka ładnych pilek w meczu z Cadizem... czego nie zrobil np Franek
1
@DonAndresFCB ławka to przydalaby sie Frankiemu ktory gra gorzej na tle emeryta Busiego...
0
@Alberto1031 on nie ? A Bombel tak ? Ok xd
1
@Ojciec5tkidzieci no tak. Wiadomo jak to jest w wielu przypadkach ze niektorzy musza dojechac i musza juz o 6 wstawac bo o 6.30 maja pociagi czy autobusy a tak wstanie krotko przed lekcjami i sienuczy. Jak chodzi o gimnazjum to bardzo dobry ruch zrobili, gimnazjum to bylo zwykle zapchaj dziure, moje zdanie na temat tej smiesznej szkoly sie nie zmieni- kibel i nie potrzebna strata 3 lat
1
@Oskiplay10 znaczy jak jestes z tych samych uczniow co ja ze "ucze sie tak byleby zdac, byleby 2 czy 3" to tak jeszcze to jakos mozna zrozumiec ale jak sa tacy co bez 5 swiata nie widza to im wspolczuje
0
@Ojciec5tkidzieci dodam jeszcze. Ze jak mialbym tak sie uczyc jak teraz to "chodze" do szkoly do 18roku zycia i dowidzenia, bo dla mnie taka nauka nie ma sensu. Nie masz jakies motywacji tylko lezysz w lozku i sluchasz co nauczyciel gada.. ogolnie sie tego nie wyobrazam w moim przypadku
0
@Oskiplay10 jakie sa plusy ? Ze uczysz sie lezac w lozku ? Xd