2

@lucca87 najlepsze lekarstwo na to, to wylaczyc wszystko i tych deb*li nie sluchac ;p. Ja sie juz nauczylem i TV wlaczam tylko jak leci Barca ;p

5

@ChampionLW no niby tak, ale z drugiej strony co mial powiedziec ? "Dobrze ze wkoncu sie za niego wzieli bo robio wałki" ? Xd to by byly jaja jakby Koeman z takim atakiem na Bartka wyskoczyl

4

@Patry10 jak popatrzysz na to czym dysponowal Pep, Lucho czy Valdek to ta obecna druzyna to padlina, a nie od dzis wiadomo ze mlodziki ci sukcesow nie zrobia, musza byc dobrzy weterani ktorzy za bardzo forma nie blyszcza oprocz Messiegk

0

@KacperVEB no jak Real nie jest w takiej czarnej dupie jak my to moga. Z tego co pamietam to oni i chyba Bayern skonczyli poprzedni sezon na jakims plusie takze Perez dobrze sobie to wszystko rozplanowal

0

@JohnnyBarca oj klocilbym sie. Z tego co mi wiadomo tonta strona liczy asysty nawet w przypadku gdy zawodnik wywalczy rzut karny

3

@JarekS lud kupuje obiecanki cacanki. Tak jak napisales lud woli byc oklamywany niz oczekiwac szczerosci

0

@Michael24 nie mozemy mowic o meczach ktore sie nie odbyly. Gdyby Barca byla skuteczna od poczatku sezonu to ktonwie gdzie bysmy teraz byli

0

@Bobrowik te wrzutki maja swoje plusy. Casemiro praktycznie co chwile pilke na glowie mial, a dodasz do tego jakis maly blad obroncy i takiemu Viniciusowi pilka odbija sie od sęka i wpada do bramki. Po za tym ciagly napor, a RSSS co pilke dostalo to laga do przodu i RM od poczatku to samo i taka sciana ognia idzie az wkoncu sie udalo i wcisli na remis. W wykonaniu Barcy taki napor (podobny) widzialem w meczu z Granada w PK i to bylo piekne.

0

@Cwaniak4 a ja zaczynam liczyc ze powalcza. Zaczelo robic sie ciasno na szczycie wiec licze ze walke podejma

0

Bartek i jego prawa reka zadzwonia po papuge i bedzie po sprawie hehe

0

@LeoMessi1994 ale jak dobrze pamietam to Shido sie juz z tym poerwszym duchem pocalowal ;p. A dlaczego te moce jej pieczetuje ? Po to zeby ta organizacja od siostry wcieliła je w cywilizowany swiat ? Czy maja jakies inne motywy ?

0

@LeoMessi1994 aaaaaa dlatego mi to nie pasowalo... bo jak Shido ogarnal ze ta siorka jest szefowa tej organizacji to wtedy byl moment ze ta siostra przedstawila mu te laske podobna do Koneko ze pracuje w grupie (zapomnialem nazwy) i ja sobie mysle o co tu biega skoro siostra chce zeby duchy podrywal a ga chce je zabic i mialem mętlik w glowie

0

@LeoMessi1994 zobaczylem 3 odc, ale nie ogarniam tego xd. O ile rozumie ze ta laska podobna do Koneko ma poki co cos z deklem i za wszelka cene chce zabic duchy przez co "zabila" Shido, ale nadal niewiem jak on sie wyleczyl i czy on ma jakies moce, czy poprostu jego rola ogranicza sie do podrywania ducha ? No i dlaczego ta siostra jego jest szefem tej organizacji xd za duzo pytan mam przez te 3 odc a za malo odpowiedzi. Jak mozesz to za spojleruj z grubej rury, bo albo cos mi umknelo albo faktycznie te pierwsze 3 odc za duzo nie potrafia zdradzic i czlowiek niewie o co chodzi

1

@hayek jednak wolalbym remis. Wtedy gdybysmy wygrali z Osasuna to uciekniemy na 2pkt RM i zblizymy sie na 3pkt do Atleti

4

Teraz trzeba by bylo liczyc na podzial punktow miedzy Realem i Atleti.

0

@ricardo0705 walka popłaca.

0

@Ronmes bo im LINI nie rozrysowali...

3

@formentera2017 tylko ze Puig juz ma bodajze 22 lata i skoro ktos z nim wiaze przyszlosc to powinien czesto byc jakims wyborem w skladzie lub jeden z 1 ktory wchodzi z lawki xd. A ci ani 20stki nie maja jak sie nie myle

0

@LeoMessi1994 tak jak piszesz, wszystko bylo dopniete na ostatni guzik i kazdy szczegol dopracowany. Dress Break rozwala i to jak gadal z cyckami xd a co do matki to tez miala zabojcze teksty, ale i tak naepszego wedlug mnie to "cyckowy smok" i jak nawet stworzyli piosenke o nim, a w walce z Sairarogiem jak te dziecie dopingowaly "cyckowy smok", ten fragment przewijalem kilka razy bo doping dziecki mnie rozyebal xd. Odnosnie tego anime co podeslales to sprobuje cos ogarnac dzis, ale jeszcze niewiem. Musze dokonczyc zaleglosci ktore powychodzily przez weekend i jeszcze mam troche roboty takze niewiem, jak.ogarne to anime co wyslales to dam ci znac.

0

@Jakchcesz ja nawiazalem do tego "zobacz gdzie mh jestemy bez niego i co dzieje sie z naszym LS od 3 lat" to sie dzieje u nas z kazda pozycja gdzie gral pilkarz jedyny w swoim rodzaju, crack

0

@MrShakira oczywiscie, ale ty ich znasz bardzo dobrze i wiesz ze nikt szumu medialnego z tego nie zrobi. A wiesz co by sie dzialo jakby Laporta czy Rossel powiedzieli prosto z mostu cos na siebie ? Ze ktos dal ciala itd ? Kazdy musi z nich w mediach robic dobra mine nawet do zlej gry..

0

@Jakchcesz a od odjescia Alvesa co dzieje sie z PO ? To samo z ŚP od odejscia Xaviego i Iniesty, tak sobie mozna tylko gadac. Chcieli odejsc to odeszli i trzeba nadal patrzec w przod a nie zyc tym co bylo 5 lat temu jeszcze...

0

@Rewolucja123 ale kolega chyba niewiedzial, a chcial zablysnac

8

@Kettger poki co to dziwi mnie zrodlo xd. A co do reszty to bym sie nie zdziwil

1

@KORTIS jak on nawiaze rywalizacje w wyborach miedzy Laporta a Fontem tonsie grubo zdziwie

28

Liczylem na jakies zdjecie jak go w kajdankach taszcza do radiowozu a tu taki usmieszek tylko xd

0

@zibiku niewinny moze byc. Ale to on byl prezydentem kiedy te gowna wyplywaly.

0

@cat_r37 ale mozna sie przynajmniej posmiac xd.

1

@cat_r37 a wysmiewanie sie z faceta ktory ma projekt lecz popelnia liczne bledy to wada.

5

@cat_r37 juz jestem ciekawy co zrobia wyborcy Laporty jak sie okaze ze on faktycznie bedzie chcial Artete xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?