0

@FutbolToMagia niewiem czy to milosc z twojej strony do niego, ale nie wnikam w twoje orientacje. Tak jak pisza inni uzytkownicy, on chcialby byc wszedzie a tak nie idzie. Jezdziec bez glowy. Busi potrafi zagrac pilke za plecy czy prostopadle a Puig do najblizszego. Pomylily ci sie nazwiska. Puig to poki co nadaje sie na lawke ale nie na 1 sklad. Gdyby byl takim kozakiem jak go tu malujesz to dawno by sie topowe kluby zglaszaly po niego, a chlopak majacy 50kg nie da rady pograc bark w bark z zawodnikami ktorzy sa wieksi od niego, zeszta kiedys sie moze przekonasz. Jak kiedys Xavi przyjdzie i na niego postawi i okaze sie ze jest dobry to przeprosze, ale watpie w to

0

@FutbolToMagia skoro jest najlepszym pomocnikiem to dlaczego u 3 trenera siedzi na lawce ?

0

@Magicc89PL wyznawca/fanboy tonswoja droga Xd. Ewidentnie czuje mięte do niego. Pewnie sie załamal jak dowiedzial sie ze Puig startuje do corki Koemana

3

@FutbolToMagia i niewiem jak mozna mowic ze to najlepszy nasz pomocnik skoro ten "najlepszy" ma moze z 500minut rozegranych, no ale jak ktos jest fanboyem to niewidzi swiata po za upatrzonym pilkarzem xd

5

@FutbolToMagia no to slepy jestes. Pedri nakrywa go czapka, FdJ to samo. Busi po ostatnich meczach z Sevilla zreszta rowniez. Niewiem co ty w nim widzisz ale te minuty co dostal to nic nie pokazal, niewiem czy aby asyste jakas ma. Mnie jakos irytuje tymbardziej po polfinale z Sevilla jak szukal kamery zeby sie dobrze do niej ustawic i zeby kazdy widzial ze sie cieszy. I zauwazylem ostatnio (juz na LR sporo ludzibtez to zauwazylo) ze ten chlopak usmiecha sie bo musi, zeby kazdy widzial ze sie smieje. Ja mu wielkiej kariery tu nie wroze. 3 trener, i kazdy sadza go na ławce, chlopak 21 czy 22 juz powinien byc czescia 1 skladu, a nadal ławka.

0

@tristan87 na necie wygooglowalem to bylo naposane 18 ;p. Ale spoczko.

0

@LeoMessi1994 nie :( mecz ogladalem ;p

0

Bys nie byl leniwy to bys to wy googlowal ;p

0

@mariogbch 4 kwiecien zalegly. 18 kwiecien z nami

3

@FutbolToMagia Ryszard "szukajacy najlepszego ustawienia do kamery" Puig jest cienki. Rysiek wchodzacy z lawki moze byc.

0

@xDoMinO26x xd. Nie. Odejmuja

13

Komentator "levante musi strzelic gola zeby byly karne" co to za jełopy ?

0

@avanes no niewiadomo... oby

0

@viscajasiek bo zawsze patrze kim wychodzi Chelsea i praktycznie Kai ławeczka. I czasem wejdzie

0

@viscajasiek rozumiem, rozumiem. Zmiana trenera dochodzi i znowu od 0

0

@Ghazul3293 cwaniak. Ciekawe kiedy zrobia tam powiadomienia. Kibice juz sie pluja tam o to od x czasu a powiadomien nadal nie ma. A na tym cafe bernabeu to smierdzi chuyem

1

Co jest z tym Havertzem w tej Chelsea... odbija sie od sciany czy jednak wyzsza półka go wyjasnila ? Pamietam jaki byl hype na niego zeby do nas przyszedl

0

@KacperVEB chyba ze w szkolce byl, ale chyba tez cos przegapilem

0

@Coutinho007 syfy Bartka dopiero nam dadza popalic xd

2

@kryhaa na necie pisze ze 4 kwietnia final z tamtego sesonu a 18 kwietnia final z obevnego sezonu

0

Karny do Atlethic...

0

@Coutinho007 albo probowac pocisnac za jakis pieniadz

1

@kryhaa ale nie jestem pewny

0

@kryhaa a nie w kwietniu ? Mial byc zalegly final i 2 albo 3 dni pozniej obecny final. Niewiem czy dobrze doczytalem ale przewinelo sie cos okolo 17 kwietnia juz

0

@Borneo Verratti ma kontuzje ? Ze ma nie zagrac czy jak ?

0

@Coutinho007 czyli mozna rzec ze duzo nie stracilismy (oprocz tego ze Pjanic tu przyszedl). Glowa nie wytrzymala

0

@jeyx77x nie sledze Juve a dowiedzialbym sie jak Arthurek pogrywa. Moze masz jakies info z pierwszej reki ?

0

@Bobo25 wrozenie z fusow, a tymbardziej jak gadaja o 3 fali. Ja na twoim miejscu jeszcze bym sie wstrzymal i poczekal do koncowki kwietnia poczatku maja

5

@fortunate_son z Granada czy Rayo tez odwrocila w koncowce meczu xd

1

@ranger3120 Benzema zaraz wroci. A zawsze maja tego juniora jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?