0

@Messiah10 no a Pedri jaka piekna asyste do Griezza zrobil. To bylo dosyc podobne

0

@tmQbassive chce z nimi podyskutowac a ci jada z nim jak z mokra szmata

0

@FutbolToMagia no to twierdzisz na slepo i tyle.

0

@Bartosz85 jego klub to sa trampkarze w C klasie. I odnosi z nimi jakies sukcesy, czyli granie w C klasie

2

@Bartosz85 no a co ty oczekujesz od faceta ktory twierdzi ze Semedo byl po Alvesie najlepszym naszym PO, albo ze Paulinho byl wysmienitym zawodnikiem a Puig to najlepszy nasz pomocnik....

1

@fcbheroes strims world lub sport365.sx

0

@FutbolToMagia sezon przejsciowy z szansa na mistrzostwo to trzeba walczyc

2

@Bartosz85 on jest fanboyem Puiga.

0

@formentera2017 xd. 433 az po grob.

2

@monsterrize no faktycznie... gdyby nie glupie bledy w defensywie to Griezz wygralby nam SPH swoimi 2 golami, no ale sory zapomnialem to byl mecz z kelnerami o puchar tymbarku

0

@Sysia11 odbija sie od sciany jak niegdys KdB

1

@xBoMBoWiECx Matheusowi Fernandesowi, a tak na powaznie to moze Fati ;p

1

@fenix1983 jak mowisz o finansach i byciu bogatym na emeryturze, to śmiem watpic czy Ramos takowy bedzie. Podobno utopiony w dlugach po brzegi

0

@Coutinho007 ooo wlasnie. To tez nie małe siano utopili w noname..

0

@Yosemite wkoncu..

0

@Coutinho007 a ten Reinier czy jak mu to lecialo ? Do BVB go wypozyczyli a tez chyba ze 20baniek za niego zaplacili

0

@adukla Griezz i Bombel oraz Brait z hattrickiem oczywiscie

0

@LeoMessiah jak wziales te statystyke z transfermarktu to musisz wziasc pod uwage ze transfermarkt dolicza asyste nawet gdy zawodnik wywalczy rzut karny. Ogolnie niewiem jakie Pedri ma statystyki tylko tak napisales jakbys sugerowal sie transfermarktem

0

@takisobiektos gdyby takie gowna gwizdał KAZDY sedzia to pilka nozna stalaby sie za delikatna. Dlatego dobrze ze sa sedziowie ze za takie cos nie gwizdza

0

@LeoMessiah 1. City i PSG bo to szejki.
2. Getafe
3. Espanyol
4. Real
5. Bayern

0

@LeoMessi1994 ehh no kiepsko... nie potrafie sie za to zabrac.. narazie sie z tym męcze... troche mi brakuje takiego glownego bohatera jakim byl Issei (chodzi o to ze potrafil sie bic). Ogolnie jest wporzadku, ale sie poki co męcze.... sorki..

1

@dafik85 czemu ? Po Sociedad maja 2 tyg przerwy jak sie nie myle, a jest przerwa na repki i z tego to gdzies czytalem to Conmebol mialo odwolac zgrupowania. Niewiem czy byla jakas oficjalka ale tak gdzies czytalem. Ale wykartkowac by sie musial na jakie meczyk bo mecz z RM zbliza sie duzymi krokami

0

@LeoMessi1994 no grubo. 8 dziennie xd po kilku dniach bylby finish xd

1

@monsterrize Neymar ogarnial w hu*, ale jak gralismy tercetem Henry Eto'o Messi to Henry tez ogarnial czy wczesniej Ronnie. Teraz taka lipa, bo Ney wysoko zawiesil poprzeczke i oczekiwania wobec kolejnego LSa rosna. Licze ze Fati da nam tam radosc. Tylko najpierw niech wyjdzie calo po kontuzji

1

@greymid dokladnie. Gdyby nie pieprzone szejki to to francuska liga bylaby za portugalska tak jak kiedys

0

@betonito mecz z PSG pokazal ze narazie jeszcze to nie jest to. Jak byl Kurzawa to Dest (mozna powiedziec) mial autostrade, a jak wszedl Diallo to Dest mial juz problemy. Potencjal ma trzeba czekac

0

@dariooo patrzac ogolem na lige wloska i na lige francuska to liga włoska ma bardzo bogata historie w europie (LM), za to francuska nie koniecznie. Mowa oczywiscie o sukcesach na arenie europejskiej. Fakt, Liga wloska zjechala poziomem i obecnie do najlepszych raczej nie nalezy (wyniki w LM w ostatnich latach dobitnie to pokazuja) no ale patrzac na historie to to jest niebo a ziemia

3

@Jakchcesz *skreśl niepotrzebne xd

0

@Penguin007 xd. "RACZEJ", nie bierz tego jako nigdy, bo tez napewno sie zdarzylo mi tylko chodzi ze CR mentalnie jest lepszym zawodnikiem

0

@Penguin007 tylko ze CR raczej tak mentalnie nie siadal w waznym momencie jak Messi. Wypisales mi 1/2 MŚ w wykonanuiu Messiego ze strzelil wazna bramke super. A w Finale strzelil to co mogl nie. Pamietaj ze od najlepszego na swiecie zawsze beda wymagac to zeby w najwazniejszym momencie nie zrobil w gacie, to ze koledzy nie wykorzystali to trudno, ale oni najlepsi na swiecie nie byli tyjo sam Messi jest najlepszy i tyle i od niego sie wymaga ? Dlatego napisalem ze sa mecze gdzie potrafi a sa mecze gdzie siadł i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?