Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messiah10 no a Pedri jaka piekna asyste do Griezza zrobil. To bylo dosyc podobne
0
@tmQbassive chce z nimi podyskutowac a ci jada z nim jak z mokra szmata
0
@FutbolToMagia no to twierdzisz na slepo i tyle.
0
@Bartosz85 jego klub to sa trampkarze w C klasie. I odnosi z nimi jakies sukcesy, czyli granie w C klasie
2
@Bartosz85 no a co ty oczekujesz od faceta ktory twierdzi ze Semedo byl po Alvesie najlepszym naszym PO, albo ze Paulinho byl wysmienitym zawodnikiem a Puig to najlepszy nasz pomocnik....
1
@fcbheroes strims world lub sport365.sx
0
@FutbolToMagia sezon przejsciowy z szansa na mistrzostwo to trzeba walczyc
2
@Bartosz85 on jest fanboyem Puiga.
0
@formentera2017 xd. 433 az po grob.
2
@monsterrize no faktycznie... gdyby nie glupie bledy w defensywie to Griezz wygralby nam SPH swoimi 2 golami, no ale sory zapomnialem to byl mecz z kelnerami o puchar tymbarku
0
@Sysia11 odbija sie od sciany jak niegdys KdB
1
@xBoMBoWiECx Matheusowi Fernandesowi, a tak na powaznie to moze Fati ;p
1
@fenix1983 jak mowisz o finansach i byciu bogatym na emeryturze, to śmiem watpic czy Ramos takowy bedzie. Podobno utopiony w dlugach po brzegi
0
@Coutinho007 ooo wlasnie. To tez nie małe siano utopili w noname..
0
@Yosemite wkoncu..
0
@Coutinho007 a ten Reinier czy jak mu to lecialo ? Do BVB go wypozyczyli a tez chyba ze 20baniek za niego zaplacili
0
@adukla Griezz i Bombel oraz Brait z hattrickiem oczywiscie
0
@LeoMessiah jak wziales te statystyke z transfermarktu to musisz wziasc pod uwage ze transfermarkt dolicza asyste nawet gdy zawodnik wywalczy rzut karny. Ogolnie niewiem jakie Pedri ma statystyki tylko tak napisales jakbys sugerowal sie transfermarktem
0
@takisobiektos gdyby takie gowna gwizdał KAZDY sedzia to pilka nozna stalaby sie za delikatna. Dlatego dobrze ze sa sedziowie ze za takie cos nie gwizdza
0
@LeoMessiah 1. City i PSG bo to szejki.
2. Getafe
3. Espanyol
4. Real
5. Bayern
0
@LeoMessi1994 ehh no kiepsko... nie potrafie sie za to zabrac.. narazie sie z tym męcze... troche mi brakuje takiego glownego bohatera jakim byl Issei (chodzi o to ze potrafil sie bic). Ogolnie jest wporzadku, ale sie poki co męcze.... sorki..
1
@dafik85 czemu ? Po Sociedad maja 2 tyg przerwy jak sie nie myle, a jest przerwa na repki i z tego to gdzies czytalem to Conmebol mialo odwolac zgrupowania. Niewiem czy byla jakas oficjalka ale tak gdzies czytalem. Ale wykartkowac by sie musial na jakie meczyk bo mecz z RM zbliza sie duzymi krokami
0
@LeoMessi1994 no grubo. 8 dziennie xd po kilku dniach bylby finish xd
1
@monsterrize Neymar ogarnial w hu*, ale jak gralismy tercetem Henry Eto'o Messi to Henry tez ogarnial czy wczesniej Ronnie. Teraz taka lipa, bo Ney wysoko zawiesil poprzeczke i oczekiwania wobec kolejnego LSa rosna. Licze ze Fati da nam tam radosc. Tylko najpierw niech wyjdzie calo po kontuzji
1
@greymid dokladnie. Gdyby nie pieprzone szejki to to francuska liga bylaby za portugalska tak jak kiedys
0
@betonito mecz z PSG pokazal ze narazie jeszcze to nie jest to. Jak byl Kurzawa to Dest (mozna powiedziec) mial autostrade, a jak wszedl Diallo to Dest mial juz problemy. Potencjal ma trzeba czekac
0
@dariooo patrzac ogolem na lige wloska i na lige francuska to liga włoska ma bardzo bogata historie w europie (LM), za to francuska nie koniecznie. Mowa oczywiscie o sukcesach na arenie europejskiej. Fakt, Liga wloska zjechala poziomem i obecnie do najlepszych raczej nie nalezy (wyniki w LM w ostatnich latach dobitnie to pokazuja) no ale patrzac na historie to to jest niebo a ziemia
3
@Jakchcesz *skreśl niepotrzebne xd
0
@Penguin007 xd. "RACZEJ", nie bierz tego jako nigdy, bo tez napewno sie zdarzylo mi tylko chodzi ze CR mentalnie jest lepszym zawodnikiem
0
@Penguin007 tylko ze CR raczej tak mentalnie nie siadal w waznym momencie jak Messi. Wypisales mi 1/2 MŚ w wykonanuiu Messiego ze strzelil wazna bramke super. A w Finale strzelil to co mogl nie. Pamietaj ze od najlepszego na swiecie zawsze beda wymagac to zeby w najwazniejszym momencie nie zrobil w gacie, to ze koledzy nie wykorzystali to trudno, ale oni najlepsi na swiecie nie byli tyjo sam Messi jest najlepszy i tyle i od niego sie wymaga ? Dlatego napisalem ze sa mecze gdzie potrafi a sa mecze gdzie siadł i tyle.