7

@KacperVEB ciekawe co by odpalili gdyby tak Barca miala dzien konia a PSG dzien kaleczenie i by ich Barca wywalila za burte LM

0

@donleoJR w LM ? W LM Messi 5goli z Bayerem (mecz skonczony 7-1) to byl chyba 2012r. I pozniej Luis Adriano 5 goli strzelil Bate Borysow (rok 2014). Nawet sprawidzilem do.pewnosci na necie to jest tylko 2

0

@itmustbejoke no ale krolem (strzelcow) jest hehe

1

@MatiSkrzacior nic. W dogrywce mozesz dodatkowa zmiane (szosta) zrobic

0

@bixmix przed doprowadzil ppwinno byc w nawiasie (nie) xd

0

@damiano996 najgorsze jest to ze jak 2 czy 3 lata temu Pjanic byl naprawde w dobrej formie to nikt go niechcial... Barca sie wtedy mogla o niego postarac... no ale szkoda

0

@FC1899Barca a jak twoim zdaniem bedzie ? Odleci mu łeb czy nie ? Niewiem czemu ale moim zdanie głowa mu nie wytrzyma... moge sie mylić (pewnie tak bedzie) ale wedlug mnie era zawodnikow ktorzy trzymaja forme jak Lewy CR czy Messi 10+ lat sie skonczyla

0

Komentarz usunięty

1

@damiano996 tez tak uwazam. Szkoda ze Pjanic przyszedl w zamian a nie sama gotowka

3

Dziwne ze Sandro jeszcze na boisku heehe. 2 razy przerywal kontre Porto za co normalnie jest żolta.. hehe

0

@JohnnyBarca ale poki co jak dobrze pamietam to rekordu 5 bramek w 1 meczu Messiego z Bayerem Leverkusen nikt mu jeszcze nie odebral

0

@Mat_Cat tak. Tylko lipe gra

0

@daniel32778 nie do konca. Tak pisano, bo Barca zdominowala krajowe podworko (oprocz 16/17 ? Real wtedy mial mistrza) ale mowa ogolem. I znaczna czesc ludzi pisala ze taktyka 1001 wrzutki kiedys nie wypali, ale mieli tego CRa czy Balea czy nawet Benzeme ktorzy potrafili w gole

0

@Uukasz_93 tylko ze Porto aboslutnie odpadniecir sie nalezy przez wlasna glupote

1

@arasz1819 od 5lat ta maszyna zardzewiala nie jest, szanujmy sie. Odkad do Juve poszedl tak jakos ten czar LM prysł

0

@LeoMessi1994 luzik, rozumiem....

0

@LeoMessi1994 jak zobacze to dam znac... ale chwilowo mam urwanie glowy i woeczorami juz tylko mysle abybse ewentualnie piwka napic i poksc spac hehe

3

@Matusiak95 akurat Suarez bylby bezuzyteczny na wyjezdzie w Paryzu

0

@LeoMessi1994 siemka. Sorki ze po tylu dniach dopiero odpisalem. Nie mialem czasu ogladac... troche mam urwanie glowy i nie mialem czasu... postaram sie temu bardziej czas wkoncu poswiecic w weekend... obecnie nie zobaczylem nic poza tymi 5 odc... a teraz mam spore zaleglosci bo nienogladalem kompletnie nic ..

0

@ObiektywnyKibic121 no bo niektorzy mysla ze jak Barca zagrala 3 spotkania bardzo dobrze w nowym ustawieniu do tego nowy prezydent to odrazu wszyscy nozki rozloza

0

@mikokarla obojetnie kto by nie gral obecnie w Barcy, to Barca jutro sie zegna z LM, mysmy dostali u siebie 4-1 wiec na wyjezdzie napewno nie strzela tylu goli, musieliby miec jakis dzien konia,a PSG kaleczyc wszystko jak popadnie. Przy naszej skutecznosci watpie aby tonsie udalo nie ma co sie łudzic. Oby tylko znowu jakiegos 4-paka niendostali

4

@Ojciec5tkidzieci odrazu przyszedl mi do glowy pewien mem.
Facet pyta kobiete:
- wiesz czemu dzien kobiet jest 8 marca ?
-niewiem
-bo 8 ma dwie dziurki.
A kobieta pyta facera
-a dlaczego ty masz urodziny w Lutym ?
-czemu?- pyta facet.
- bo Luty to najkrotszy miesiac heh

0

@MrPGG dokladnie.. mial wiecej szczescia niz rozumu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot a jak nic nie zobaczymy ? To co wtedy ?

0

@Transu96 dokładnie, a nie tam jakies szejki kurła

0

@Colin94 mam nadzieje ze odplaca sie za SPH...

0

@eckov oba tak. Tylko ze z Realem minimum 3 bramkami trzeba wygrac gdyby miala byc wyrownana rywalizacja do konca. Tak by bylo bezpiecznie

1

@priest9999 niebawem skonczymy grac co 3 dni ;p

0

@FutbolToMagia ja nie trenuje. Ja gram w piłke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?