Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka a Puig ? Tylu tu fanboyow...
0
@Keson mnie tez. Do tego malo brakowalo i przy jego pasywnosci padlby gol, ale spiderman na bramce ogarnal temat. Ogolnie wybaczam chlopakowi. Mlody jest nauczy sie. Moze sobie kariery w Barcy nie zrobi ale cena za niego rosnie i moze jakas fajna sumke za niego dostaniemy
0
@lukasz9197 Panie, to trener jest. Pewnie trenuje jakis trampkarzy w Z Klasie i odnosi wielkie sukcesy, chodzi na szkoleni. On wie najlepiej. Trzeba z nim rozmawiam zeby sie czlowiek nauczyl
0
@FutbolToMagia a no wlasnie nawidze tylko dziwi mnie fakt ze taki toxic jak ty docenia Semedo Paulinho czy Ryska Cienkiego... nie stracil ani jednej pilki ? Hmm dziwne.. w tej jednej z ostatnich akcjo chcial przerzucic ale przecienik pilke zdjal to tak jakby strata ;p
1
@Comentateiro no wlasnie. Dlatego podejrzewam ze nie bedzie go duzo ludzi krytykowac, ale w tym sezonie zdecydowanie mial wiecej lepszych wyborow niz pchanie samemu ile wejdzie...
0
@FutbolToMagia Twoj ukochany w tej jednej z ostatnich akcji mogl sie lepiej popisac. No ale coz, strata... mogl jeszcze do kamery popatrzec zeby błysk flashy zadzialal
1
@Comentateiro taaaak tego sie nie kwestionuje. Ale w ostatniej akacji Bombel fajnie wychodzil na pozycje i sie prosilo o podanie. Messiemu nie mozna nic zarzucic. Chodzi tylko o te akcje gdzie holowal. Moze Bombel by ustrzelil i Messiah mialby hattricka asyst
1
@D10SLEO jak za nami... wygrali 1 mecz 3-1 zeby ten stan obecny sie utrzymal to Barca musi z Realem wygrac ze 3-0. Mowa oczywiscie o koncu sezonu gdzie Barca z Realem maja rowno pkt. A kazdy i tak jeszcze pogubi
1
@Coutinho007 skad ty te zdj do avataru bierzesz xd. Najpierw Bartek w stroju wieziennym, a teraz znowu cos xd
0
@D10SLEO ja jednak wolalbym remis... wtedy gdyby nasi wygrali odskoczylibysmy RM na 2pkt a do Atleti na 3pkt bysmy sie zblizyli, majac na uwadze zalegly mecz z Athletikiem to tez moze byc podzial pkt albo ktos wygra..
0
@VanBarca czy sa hejterami czy nie. I tak nas to czeka.. wazne bedzie to aby miec jakis zalązek dobrych pilkarzy ktorzy beda potrafili w jakims stopniu Messiego zastapic, powatarzam W JAKIMS STOPNIU
1
@FutbolToMagia przeciez PSG to jest top w obecnym czasie i napewno znowu beda jednym z faworytow w LM..
1
@Mario96w czytalem o tym troszke wiekszy wywiad. I CR wspominal jacy byli biedni i ze reraz chce sie odwdziec jak tylko moze
0
@socha norma. Tak bedzie zawsze
0
@FutbolToMagia swietny ? Dlatego gra w Wolves, a nie w jakims Manchesterze czy w innym klubie z topu ?
0
@FutbolToMagia nie musze. Takich ludzi ktorzy mysla ze woedza wszystko, niczego nie nauczysz ;p. A tymbardziej takich toksicow jak ty ktorzy wiedza wszystko najlepiej. Jak przeczytalem dzis ze Semedo byl zajebisty to stwoerdzilem ze (slowo zaczynajace sie na D i konczace na L) niczego nie nauczysz
0
@socha polecam zobaczyc kanal na YT Piłkarzyki tam chlopaki analizowali srodowe mecze w tym Barce z Sevilla i jeden z prowadzacych jest sedzia glownym meczo w 4 czy 3 Lidze i przepisy ogarnia. Bardzo fajnie wytlumaczyl dlaczego Mingueza nie dostal 2 zoltej i dlaczego po zagraniu reki Lengleta nie bylo karnego
5
@Cule007 Busiemu to dawaja niskie oceny z sentymentu, takze nie ma co sie dziwic. Zaraz wyjda Janusze pilki noznej i ci powiedza ze byl cieńki
1
@FutbolToMagia no to chu*owe macie te szkolenia. "Puiga wpuszcza wtedy kiedy trzeba ratowac wynik" no w sumie w rewanzu musieli ratowac wynik bo trzeba bylo wygrac przenajmniej 2-0 zeby byla dogrywa a 3-0 zeby awansowac i jakos Puiga nie widzialem. Jak pojdziesz na kolejne szkolenie to zacznij uwaznie sluchac co tam pitolom.
0
@FutbolToMagia no to skoro jestes trenerem to powinienes wiedziec dlaczego Puig nie gra. A do meczyku to browarka zawsze sobie opitole i nie mam z tym problemu. "W-Fisto"
0
@FutbolToMagia dodam jeszcze ze gdybys Ty sie znal na pilce to zastanowilbys sie ze skoro Puig taki ohy ahy super, zayebisty najwspanialszy dlaczego Luis Enrique nie powoluje go do repki wkoncu chlopak ma chyba juz 22lata i powinien swoja zayebistosc pokazywac i w repce do.ktorej nie jest powolywany. Wkoncu napisales w jednym komentarzu ze mamy slabych trenerow procz Pepa Rijkaarda (chyba) inwlasnie Enrique
0
Komentarz usunięty
0
@JimMorrisonFCB jeden wielki dramat...
0
@JimMorrisonFCB taki toxic to poprostu wkur, wspolczuje jego kolegom
2
@FutbolToMagia nooo Semedo byl Bogiem na PO 3 gole i 3 asysty w 3 lata xd mocne statsy na faceta. Ogolnie czlowieku to powiem ci ze niezle popier jestes. Jak ty faktycznie masz taki punkt widzenia w zyciu ze jak sie czegos upatrzysz (tak jak Puiga czy Smedo) i dazysz tak dlugo do tego az pojdzie po twojej mysli to wspolczuje ludziom ktorzy ciebie otaczaja w rzeczywistosci, bo niezlym toxikiem jestes. Chyba ze jestes samotnikiem to to by w sumie bylo zrozumiale. Jakbym mial kolo siebie takiego ziomka co pieprzy o zawodnikach jedno i to samo i mysli jak oni to nie sa och i ah super a w rzeczywistosci jeden siedzi na lawce a drugi gra w cienki Wolves to by poprostu dostaj wyebane
0
@FutbolToMagia i nie jest powiedziane ze Xavi przyjdzie. Koeman ma bardzo duza szanse na dublet i jakby go wygral to napewno zostanie na kolejny seson
0
@FutbolToMagia dziwne xd. No ale na fanboystwo nie ma lekarstwa ;p. Nie ma co dyskutowac jak sie obserwuje TYLKO jednego pilkarza a nie np cslej formacji
0
@Kapitan_SW dobre hehe, sie posmialem xd
1
@mokrychlopiec Neymar ? Kolegs pyta o kadencje Bartka a nie Rosoła... Neymar przychodzil rok przed Suarezem czyli sezon 13/14 a jak dobrze pamietam to wtedy rzadzil Rosół
0
@socha Rosół kupil w sezonie 13/14