Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo przed branka Asensio ppwinien byc faul... jprdl
0
@Tomo1989 2-0 faktycznir atak beznadziejmy
0
@tomek8756 tylko ze wtedy Anfield bylo twierdza... a teraz jakies Brithon czy inne placki wywoza stamtad komplet pkt
1
Pali sie ? Real nagle potrafi grac.. tej mentalnosci im zazdroszcze... a nie zrobic w gacie i patrzec jak przecienicy graja... mam nadzieje ze w nasteonym sezonie bedziemy brani na powaznie w LM....
0
A z tym jakie tam bagno ze wyzywaja sie i wogole to standard. Adminow nie ma, grunt ze wyswietlenia sie zgadzaja i zielone na konto leca
0
@MarFan zalozylem sobie na notatniku kiedys konto i napisalem tylko tak "daremnie dzisiaj was Real zagral, mam nadzieje ze seria bedzie kontynuowana". Na drugi dzien wbijam "ban na 6miesiecy" takze pozdro 600.
0
@Elosek wlasnie to sa te szczegoly... niewazne jak sie bardzo pod dupa pali to zawsze jaja potrafia scisnac..
0
@MaziFCB sedziowie sie boja Case dawac zolte kartki a co dopiero czerowne..
2
@Bobo25 jak przedluzy umowe z PSG to w 2026 juz napewno wroci
0
Kurde troche to wkur*ia... jak mowimy o blednych decyzjach w jedna strone to ppwiedz tez o bledach w druga ty kur durniu.. zawsze tak jest.. czh to gra Real czy Barca czy inni.. kazdy widzi tylko czubek wlasnego nosa, a nie to co sie rowniez odjaniepawliło na niekorzysc druzyny przeciwnej..
0
@Donio Griezu łokcia na pysk dostal
0
@Bobo25 nie pije do meczu xd. Moze ktos nie ma humoru bo trzeba do roboty ponswietach hehe
1
@dge21 a Griezmann jak dostal łokcia ? To juz powinna byc zolta
1
https://www.facebook.com/100022045806375/posts/953709745373877/
Na poprawe humoru xd
0
@FCB24 wiadomo co by sie dzialo. Kazdy o zdrowym rozsadku przyznalby sie ze np Busi dal dupy. Ale znajac wiekszosc byloby to "escandalo"
2
@FCB24 nie zgodze sie. Papiery na czerwo napewno mial. Zawodnik wjezdza w drugie kompletnie nie interesujac sie pilka "mocno pomaranczowa" kartka wedlug mnie (czyt. Czerwo). Arbiter wybronilby sie z kazdej kartki ktora mogl mu dac
1
@kryhaa sanki od tyłu, zawodnik kompletnie nie zainteresowany pilka tylko tym zeby Dembele przewrocic. Czerwo zasluzone (przynajmniej mocno pomaranczowa)
0
@Coutinho007 mi sie wydaje ze Valladolid ich sam zaskoczyl tym ze potrafia tak szybko przechodzic z obrony do ataku licze ze teraz sie obudza
2
@FC1899Barca dokladnie.. to samo mialem napisac.. cala jego kariera na CN oprocz 1 polrocza po transferze, ale ja mam tak samo ze tak go zapamietam
0
@h2o za dluga przerwa byla. Licze ze w 2 polowie wyjdzie inna Barca
0
Ten sedzia to jakis odklejony chyba, albo nie dojechal na mecz...
5
@LuisSalvano mow za siebie.
0
@Joe_Pesci ale sie nabijales xd
1
@Bocheno1 zurek tez dobry ja jednak jestem zwolennikiem "Wodzionki" (taka "zupa" na sląsku) hehe. Tez jest mocarna na kaca
1
@Joe_Pesci nie obrazaj LG. G2 to byl potwor.
1
@Bocheno1 oj tam. Wstajesz rano robisz 2 browary na szybko i wracasz do normalnosci. Moja zlota zasada ktora nie raz mnie uzdrowila. Pozniej ewentualnie jeszcze dolać kolejnym i mozna spokojnie zyc bez umierania
2
@Gandalf55 Real juz nie raz pokazywal ze jak sie pali pod dupa to potrafia scisnac jaja zeby wygrywac. Ich nie mozna nigdy skreslac...
0
@Barca1922 Messi mial 2tyg pauzy. Musi zagrac kilka minut na przetarcie
0
@KrwawiaceoczyVEB chyba ze do zmyłki tak ppwiedzial. Messi napewno zagra bo jednak 2tyg przerwy to dlugo. Mam nadzieje ze FdJ troszke odpocznie jednak...
0
@rodi30 a ile razy bylo tak ze kibice spiewali na danego pilkarza obrazliwe slowa ? Ile razy Shakira zostala zwyzywana przez kibicoe Espanyolu ? I co Pique zszedl z boiska z placzem ? Po meczu skomentowal tylko Espanyol ze nie bylo co z nich zbierac