Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Junngeas o kurde. Ja przez Ronniego kibicuje. Kiedys bracik naklaniam mnie na kibicowanie Serie A (zagorzaly fan Milanu) ale jednak Ronnie wtedy mial cos w sobie czego caly Milan nie mial
1
@andres_xavi bardzo lubie ogladac, zobaczylem ogolnie bardzo duzo tytulow. Kiedys bardziej wchlanialem tytul za tytulem teraz praktycznie ogladam zeby zabic wolny czas, ale to nie zmienia faktu ze jak cos wpadnie mi w oko to staram sie ogladac.
0
@joloskyy moge ci zapodac kilka tytulow tylko musialbym wiedziec co lubisz
0
@Junngeas czemu ?
0
Komentarz usunięty
2
@ShawnC przeciez tak jest zawsze. Lenglet i Busi, kiedys Rakitic
6
@PawkoFCB ale po co skoro nic nie bylo. Szkoda czasu
1
Navas jest tak zayebistym bramkarzem. Kocur.
4
@Rewolucja123 ale zawsze na 1 miejscu bedzie ten co finalizuje zagrania. I jak Paryz wygra LM (oby nie) to pewnie Neyek bedzie patrzec jak Mbappe dostaje ZP
0
@Pawelsky i dodam jeszcze, ze ja cie nie zmuszam do kibicowania Bayernowi, absolutnie. Kazdy kibicuje komu chce ja jestem (jak chodzi o kibicowanie) tolerancyjny. To tylko jest moje zdanie i nie oczekuje od nikogo ze sie musi ze mna zgadzac
0
@Pawelsky nikt nie bedzie pamietac, bo kto z mlodych za 50-100lat bedzie sie interesowal tym ze taki i taki klub zostal zbudowany na kasie osob trzecich. Szanujmy sie
0
@Pawelsky ja tez nie lubie Bayernu (nienawidze). Ale zawsze beda przed szejkami. A gdyby nie szejki to gdzie by te kluby byly za 50-100lat ? Prawdopodobnie w dupie
0
@MrCule_X nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Poszedl i tyle, walic go. Sam sobie tak wybral.
0
@culesjasiules i bardzo dobrze. Lepiej jak oni wygraja niz szejkery
0
@kejdzi pewnie chodzino siano na kontrakcie. Brait odchodzi i zwalnia pensje, Depay wchodzi i dostaje to co mu moga dac
1
@Pawelsky nie szejkom. Niech idzie jak chce, wtedy straci duzo szacunku u wielu. Co to jest za klub ktory nie ma swojej historii zbudowanej na zasadzie madrego prowadzenia klubu na szczyt ? Tylko budowany na kasie osob trzecich ? Takie kluby nigdy nie beda miec (przynajmniej u mnie) szacunku. Ja uwielbiam kluby ktore maja swoja historie wchodzenia na szczyt, wzloty i upadki. A nie walizki z zielonymi na stol i jazda. Dlatego zawsze bede cenil np Arsenal ponad szejkami z niebieskeij strony Manchesteru, albo zawsze ceniony bedzie UTD, Juve Barca Real, klubu ktore maja swoja historie z wzlotami i upadkami ale jakze bogata historie. Co to PSG kiedys znaczylo w Francji ? Albo City w Anglii ? O ile to PSG w Francji czasem mieszalo, tak City przy Arsenalu UTD, Live moglo tylko pomarzyc postac.
0
@Remi70 coo ? Czemu kiedys ? A dlaczego nie nadal ? Kto wg ciebie jest nr 1 ?
0
@Bobo25 no jak ich boli to co.... gdyby Barca takimi wrzutkami wygrywala LM jedna za druga to nawet by nie wybrzydzali...
1
@Pawelsky jak mozesz chciec zeby szejkery mialy miec puchar LM ?..... tylko Bayern, przeboleje jak Real wygra LM, ale nigdy jak szejki... dramat
0
@adambądkowski93 bo jest najlepszy
0
@damiano996 trafia w finale na Real i go znow przegraja xd
1
@Coutinho007 to mi sie chyba coś popier...... chodzilo mi o to zeby Araujo Mingueza i Lenglet grali na ŚO a Griezz na ławce. Na PSG tez Griezz byl na ławie bo gral Pique Mingueza i Lenglet. Wtedy FdJ Busi i Pedri w środku
1
@Coutinho007 dodam ze Modric z Kroosem moga znowu pokazac miejs e w szergu dla Pedriego. Ja bym widzial sklad taki jak na rewanz z PSG
0
@Coutinho007 nie zapominaj o dziku Casemiro...
0
@Medrzakoo01 w przyszlosci tak. Ale jak Messi ma.zostac to trzeba miec projekt i druzyne zwycieska na wczorak, a najlepiej na przed wczorwj
0
@Lucky_Luke przegrywali, ale malo tego bylo. Z reguly wygrywaja
1
@Lucky_Luke tak. Co prawda Live w tym roku jest wyniszczone przez kontuzje, oraz to ze pilkarze sa ppd forma i nawet Fulham potrafilo z Anfield wywiezc pkt. Napewno na korzysc Realu idzie to ze sa po "latwiejszej" stronie drabinki
1
@kaamil1910 przygotowanie fizyczne albo ppdejscie do zawodu ? Bo to roznica ;)
0
@oZinho a napislem o Alvesie ? Wymienilem tylko tych. Po za tym Alvesowi palma tak nie biła jak temu lalusiowi
0
@Kluivert_P ten tercet nie umywa sie do wyzej wymienionych, ale ja mialem lekka wlabosc do tercetu
Lampard-Essien-Mata. Albo za Essiena Obi Mikel.