0

@Nieznajomy zwlaszcza w meczach z Realem czy z innymi z topu

0

@pele1282 to byl pewnie karny Griezzmana jak strzelal w SPH z RSSS

18

@masq wedlug mnie nie ma takiej partii ktora potrafilaby dobrze rzadzic, ale widzac to co wyczynia PiS i wyczynialo PO to dalbym teraz szanse Konfederacji albo Polska 2050, jeszcze nie rzadzili, skoro ea tak madrzy w pysku to niech pokaza jak sie powinno rzadzic. Ja z takiego zalozenia wychodze, zeby dac szanse innym

1

@ElKamil xd. Tylko ze CKM jest lepsze a Pedriemu jeszcze sporo brakuje i doswiadczenia przede wszystkim

0

@abram3k to tak jak od PSG

0

@ElKamil tylko ze CKM przy FdJ Busim i Pedri wyglada jak czolg jadacy na samochod ktory MOZE bedzie kiedys bardzo dobry

2

@sebo939 bo oni wszystkie braki nadrabiaja ambicja, motywacja i wola zwyciezscy. Gdyby nasi tak potrafili to byloby inaczej, ale u naszych lepiej bylo zostawic brazowy slad po łyzwie na dupie i glowe spuscic i czekac na wyrok.

3

@ElKamil tez jestem ciekawy w ktorym miejscu ma Barca lepsza kadre od Realu ? Wystarczy spojrzec na CKM i (gdybh obroncy byli zdrowi) Carva Ramos Varane i Mendy to chyba gdzie komus styki sie popalily

0

@ptrx no wlasnie, po to zeby wykluczyc minimalny spalony ktory wykluczysz tylko za pomoca powtorki, jak golym okiem go nie dojrzysz, albo jakis rzut karny. Arbiter na boisku nie moze zrobic czegos takiego "ej ziomki pomozcie bo niewiem co mam zrobic".

0

@ptrx ale ty wiesz ze sedzia nie moze sie ich zapytac ? Var interweniuje wtedy kiedy jest niezgodnosc. Sedzia nie moze zapytac sie na varze ziomkoe co ma zrobic

0

@AmigoBlancos Nie dla Ruskow i dla Arabow.

23

@ptrx ale nie wykorzystali, woec obrona + bramkarz wygrali mecz

0

@Katalończyk 99 nie ogladam. Kto w kogo ?

1

@Waszk oby. NIE dla szejkow puchar. Licze na niemcow, przeboleje nawet wygrana Realu, ale oby nie szejkow i ruskow

0

@klemens100 tylko ze ty napisales o krajach gdzie ludzie sa normalni i madrzy oraz wyorzedzaja nas o lata swietlne, a nasz kraj jest zacofany z tymi baranami w rzadzie na czele

0

@jeyx77x pytales o konska masc, ona nazywa sie Rumak i jest mocno chlodzaca, na jakies zapalenia czg cos to jestvw sam raz

0

@itmustbejoke no ja np licze na Real, bo z tego co zostalo w dalszej walce o LM to chyba skisne jak szejki czy ruski z londynu beda podnosic ten puchar... Real albo Live, jako jedyni z pozostalych maja piekna i wielka historie bez pomocy osob 3 w drapywaniu sie na szczyt. A nie jakies frendzle co maja kasy jak lodu rzuca mamonka i "kupujcie kogo chcexie bo mnie stac, aaaaa i jeb*ć finasowe fair play"

0

@Wiktoria13 Neymar i finansowo bedzie tani, wybierz jedno xd

0

@jeyx77x Rumak czy jakos tak. U weterynarza to kupisz. Taka zielona jest, chlodzi mocno

4

@LoTo11 lepsze to niz obsrac zbroje, dostac manto i pierd*lic rok w rok o "wyciaganiu wnioskow" aaa i po drodze narzekac pierdylion razy ze Var..

1

@haryveb944 oby nie. Wielie NIE dla zwyciestwa szejkerow. Mam nadzieje ze Real/Live namieszaja. Bo nie zdzierze tego jak puchar bedzie macany przez szejkow czy ruskow

5

@David_Beckham te rondo gowno by mu dalo gdyny przez jego brak skitecznosci odpadli

0

@macio_944 cieszyl bys sie jakby szejki podnosily puchar ? Bo ja np. Nie

0

@FCBMati10 nie, kibic Barcelony.

0

@AmigoBlancos no a co w tym zlego ? Nie mam uprzedzen do Realu bo nic mi zlego nie zrobil xd. Poprostu jak mam do wyboru kibicowanie Realowi czy szejkerow bez histori to wole kibicowac klubowi ktory ma najlepsza historie niz tym skorumpowamym mafia

0

@Encore a Żiru z Atletico ?

0

@wroclawianin89 no co to 40 czy 50 baniek... ty tez bys szefa nie sadzil jakby ci mual leciec 50tysiecy

0

@Yosemite a Żiru nie strzelil tez przypadkiem Atletico jakiegos ladnego gola z przewroty ?

1

@AmigoBlancos oby Real to wygral, bo nie przezyje jak bede widzial ten puchar w rekach szejkow czy ruskow...

0

@pawello10 to City mialo miec bana na LM ale posmarowali. To jak w dupie przepisy maja szejki z Francji i Angli jest karygodne. Oby ich przygody sie zakonczyly w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?